Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
εγω παλι "φορτωσα" στο γκαλλερι μερικες φωτο και ενω μου ειπε οτι ολα ο.κ. δε μπορω να τις βρω η χαζη μελαχροινη :hmm::hmm::hmm:
Θα πατησεις το γκαλερυ.. θα πας στο Φ ή F απο frou_frou. και θα τις δεις!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Δεν σε βλέπω.. αρα μαλλον ΚΑΤΙ κανεις λαθος..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ειμαι τσακαλι στα κομπιουτερικα:P:P:P:P
ξαναδοκιμαζω.... σε δεκα τερμηνα μπορει να το χω καταφερει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ε.. μου βγαλε οτι ολα ο.κ. αλλα πρεπει να το εγκρινει καποιος μοντερειτορ... σαν την προηγουμενη φορα....

εις αναμονην λοιπον!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
πως μπορω να μικρυνω την φωτο της υπογραφης??? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
πως μπορω να μικρυνω την φωτο της υπογραφης??? :(
Αυτό δεν θα το κάνεις μέσω του MyCat, αλλά θα επεξεργαστείς τη φωτογραφία μέσω οποιουδήποτε προγράμματος επεξεργασίας εικόνας έχεις στον υπολογιστή σου και μετά θα τη βάλεις στην υπογραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πως μπορω να αλλαξω το ονομα μού;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πως μπορω να αλλαξω το ονομα μού;;
Στο ληξιαρχείο. :)


Εκτός κι αν εννοείς το username σου. Τότε pm στον Petros, εξηγώντας του το λόγο κι όλας, μιας και τα Usernames αλλάζουν υπό εξαιρετικές συνθήκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
α ενταξει... δν ειναι κατι το σοβαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Και εγώ είχα αλλάξει username.όταν λες υπό εξαιρετικές συνθήκες???Πχ να ανακαλύψεις ότι οι γονείς σου σου έδωσαν λάθος όνομα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και εγώ είχα αλλάξει username.όταν λες υπό εξαιρετικές συνθήκες???Πχ να ανακαλύψεις ότι οι γονείς σου σου έδωσαν λάθος όνομα??:P
Οι όροι χρήσης αυτό λένε, εγκώ ντεν ξέρει παραπάνω, ρωτήστε τον Πέτρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Bάλια, ποιο ήταν πριν το username σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πωσ θα βαλω εικονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε πώς μπορώ να εισάγω εικόνες από τον υπολογιστή μου στις απαντήσεις; Όταν πάω να εισάγω εικόνα μου ζητάει να εισάγω link.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε πώς μπορώ να εισάγω εικόνες από τον υπολογιστή μου στις απαντήσεις; Όταν πάω να εισάγω εικόνα μου ζητάει να εισάγω link.
Κάνε κλικ στο εικονίδιο αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπορείς με δύο τρόπους:
1. Στην σύνταξη του μηνύματος υπάρχει ένα κουμπί για συνημμένα
. Αν το πατήσεις θα σου εμφανιστεί ένα νέο παράθυρο, στο οποίο θα έχεις την δυνατότητα να βρεις την εικόνα που θέλεις στον υπολογιστή σου (με την αναζήτηση) και με το κουμπί ανέβασμα να "ανεβάσεις" την εικόνα στο internet, στον server του forum μας. Αφού πατήσεις το "ανέβασμα" θα σου γράψει "Επισύναψη αρχείων σε εξέλιξη - Παρακαλώ περιμένετε". Έπειτα στο ίδιο παράθυρο θα φαίνεται στα συνημμένα αρχεία ο τίτλος της εικόνας σου. Πατάς κλείσιμο παραθύρου, γράφεις το κείμενο που θέλεις και καταχωρείς την απάντηση. Η εικόνα σου θα φαίνεται έπειτα στα Συνημμένα Thumbnails (δες τέλος μηνύματος μου) :)


2. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις μια σελίδα όπως το
Code:
https://www.imageshack.gr/
Εκεί κάνεις την αναζήτηση για την εικόνα που θέλεις στον υπολογιστή σου και πατας αποθήκευση. Μετά από λίγο θα σου δώσει 5 γραμμές για διαφορετικές επιλογές. Εσένα σε ενδιαφέρουν η 1η και η 5η. Με την πρώτη επιλογή, κάνοντας copy paste τον κώδικα στο κείμενο εδώ που θα γράφεις, θα εμφανιστεί κάπως έτσι (μπορείς να κάνεις click πάνω):



Η 5η επιλογή είναι direct link στην εικόνα και αν το κάνεις copy paste εδώ θα εμφανιστεί έτσι:
https://www.imageshack.gr/view.php?file=3ciasnkhwql5qecrenvk.jpg
στο οποίο μπορείς να κάνεις click και να σε πάει στην εικόνα.
Την 5η περίπτωση μπορείς να την χρησιμοποιήσεις και στο κουμπί
που είδες και εσύ :)

Ελπίζω να μην σου άφησα απορίες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • GreenEyev2.jpg
    GreenEyev2.jpg
    107.3 KB · Εμφανίσεις: 54

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Θα πας Ρυθμίσεις --> Επεξεργασία avatar και θα διαλέξεις όποια εικόνα σ'αρέσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Bάλια, ποιο ήταν πριν το username σου?
Ηλέκτρα...!Τελείως άκυρο όμως. Απλά στην αρχή δεν ήθελα να βάλω Βάλια!Και ο πολύ καλός διαχειρηστής δέχτηκε να μου το αλλάξει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Πώς βάζω κλάσμα και κλάσμα μέσα σε ρίζα στο latex?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Για κλάσμα: \frac{αριθμητής}{παρονομαστής}

(πχ: \frac{1+x}{2} -> )

Για ρίζα: \sqrt{x} ->

Τα συνδυάζεις και βγάζεις αυτό που θέλεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top