Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Θα είναι ένας καλοσχεδιασμένος chat client με λειτουργίες παρόμοιες με αυτές που έχουμε συνηθίσει σε chat rooms (public channels, private chats κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Θα είναι ένας καλοσχεδιασμένος chat client με λειτουργίες παρόμοιες με αυτές που έχουμε συνηθίσει σε chat rooms (public channels, private chats κτλ).
Respect. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σήμερα προσπάθησα 2 φορές να ανεβάσω ένα βιντεάκι με τα δύο τα τερατίδια μου μαζί... και μου βγάζει ένα μήνυμα invalid file ή κάτι τέτοιο.
Το βίντεο ήταν .avi και μεγαλούτσικο.
Μήπως υπάρχει κάποιος περιορισμός σε φορμάτ ή σε μέγεθος που αγνοώ;;;
Φωτίστε με σας παρακαλώ! :)
Υπογραφή,
Η άσχετη Zbeebz :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Βάλτε Flash Chat!

Lol πείτε με και ότι θέλετε. Τι είναι chat client?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Zbeebz, πατώντας "Ανέβασμα", στις Επιλογές Εικόνας, ακριβώς πάνω από το πεδίο Browse, γράφει Εμφάνιση επιτρεπόμενων τύπων αρχείων. Εκεί μπορείς να δεις τους τύπους αρχείων που επιτρέπονται σε κάθε κατηγορία του Gallery και το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος. Απ' ότι είδα, το avi στην κατηγορία "Οι γατούλες σας εν δράσει!" δεν έχει περιορισμό μεγέθους.
Δύο ενδεχόμενα μπορώ να σκεφτώ: είτε ότι προσπάθησες να το ανεβάσεις σε κάποια άλλη κατηγορία, στην οποία δεν γίνεται δεκτός αυτός ο τύπος αρχείου, είτε ότι το αρχείο για κάποιο λόγο (encoding ίσως; ) δεν αναγνωρίζεται από το σύστημα.:hmm:
Κάνε καμιά απόπειρα ακόμα και αν συνεχίσεις να παίρνεις το ίδιο error, στείλε ένα πμ στη Michelle, γιατί μάλλον είναι τεχνικό το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giota.kara

Νεοφερμένος

Η Giota.kara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημερα.εχω κανει το λαθος και εχω ανοιξει δυο φορες το θεμα τα τρια ζουζουνακια και προσπαθω να βρω το τελευταιο απο τα δυο και δεν τα καταφερνω παντα.οπως επισης στις φωτογραφιες δεν μπορω να βαλω τα ονοματα.:redface:ειμαι παντελως ασχετη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γιώτα, τα δύο θέματά σου συγχωνεύτηκαν σε ένα.;) Για να δεις τα θέματα που έχεις ανοίξει, πηγαίνεις στο προφίλ σου και πατάς "Αναζήτηση θεμάτων".
Τίτλους στις φωτογραφίες δίνεις όταν τις ανεβάζεις στο Gallery. Όταν τις ανεβάζεις ως συνημμένα αρχεία, εμφανίζεται το όνομα του αρχείου απλώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giota.kara

Νεοφερμένος

Η Giota.kara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
aretha μπορω τωρα να βαλω στις φωτογραφιες τα ονοματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αν είναι ανεβασμένες στη Gallery, ναι. Πηγαίνεις στη φωτογραφία που θέλεις να μετονομάσεις και πατάς επάνω δεξιά στα "Εργαλεία εικόνας", επιλέγεις "Επεξεργασία εικόνας" και κάνεις τις αλλαγές που θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κάνε καμιά απόπειρα ακόμα και αν συνεχίσεις να παίρνεις το ίδιο error, στείλε ένα πμ στη Michelle, γιατί μάλλον είναι τεχνικό το πρόβλημα.
Merci! Θα το ξαναπροσπαθήσω το βραδάκι και θα σημειώσω ένα-ένα τα βήματα για να βρούμε την άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Λοιπόν... ξαναδοκίμασα να ανεβάσω βίντεο πριν από λίγο. Πήγα στο "Οι γατούλες σας εν δράσει" και:
1. Στην πρώτη προσπάθεια, πρώτα διάλεξα το Ζ κι έπειτα μπήκα στο "γρήγορο ανέβασμα
2. Στην δεύτερη προσπάθεια, μπήκα ίσα στο "γρήγορο ανέβασμα".
Διάλεξα το .avi μου που είναι 10ΜΒ, πάτησα το ανέβασμα και περίμενα.
Και στις 2 περιπτώσεις, τελικά μου έβγαλε μήνυμα: INVALID FILE, ενώ όπως είπαμε δεν θα έπρεπε να είναι invalid... :/:
Το κουφό είναι πως, πατώντας "επεξεργασία", μου είπε ότι "το αρχείο θα μπει μόλις το δει και το εγκρίνει κάποιος moderator".:blink:

Όμως έλα που δεν ξέρω αν έφτασε μέχρι εκεί το αρχείο... :redface:
Michelle, Aretha, αν με λαμβάνετε, φωτίστε με!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Όντως, σε όλες τις κατηγορίες του Gallery εκτός από την "Οι γατούλες σας" τα αρχεία πρέπει πρώτα να εγκριθούν για να δημοσιευθούν. Επειδή αρμοδιότητα στο Gallery έχει μόνο η Michelle, μόνο εκείνη μπορεί να δει αν όντως φορτώθηκε σωστά το βιντεάκι. Στείλε της αν θέλεις ένα πμ και θα μπει να το κοιτάξει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ελήφθη!
Ακόμα κι αν έλαβε το βίντεο 400 φορές, μόλις το δει θα μελώσει! :inlove::inlove:
Οι πράκτορες Beeb και Άσπρη ξέρουν καλά τη δουλειά τους... :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τι ακριβώς είναι η σελίδα που βγαίνει, όταν πατάω, κάτω από μήνυμά μου, το "Τελευταία Επεξεργασία από τον χρήστη: halvas";;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομιζω οτι μπορεις να επαναφερεις το μηνυμα σου στην μορφη που ηταν πριν την επεξεργασια, κατι σαν αναιρεση! Δεν το εχω δοκιμασει ποτε βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Νομιζω οτι μπορεις να επαναφερεις το μηνυμα σου στην μορφη που ηταν πριν την επεξεργασια, κατι σαν αναιρεση! Δεν το εχω δοκιμασει ποτε βεβαια...

Και το "Σύγκριση" τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Τι ακριβώς είναι η σελίδα που βγαίνει, όταν πατάω, κάτω από μήνυμά μου, το "Τελευταία Επεξεργασία από τον χρήστη: halvas";;
Βλέπεις το ιστορικό επεξεργασίας. Δηλαδή τι προσθήκες και αφαιρέσεις έχεις κάνει σε κάποια δημοσίευση (είτε εσύ είτε κάποιος συντονιστής) :)

Ισχύει για δημοσιεύσεις που έγιναν από την αναβάθμιση του iSchool (1/8/2008) και ύστερα.

Πείραξε το, δεν κάνει τζιζ :p

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Στο νήμα "Σας σέρνεται το e-steki" πρέπει να έχω έναν ορισμένο αριθμό posts για να απαντήσω. Φαίνεται πως δεν έχω πρόσβαση για κάποιο λόγο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο νήμα "Σας σέρνεται το e-steki" πρέπει να έχω έναν ορισμένο αριθμό posts για να απαντήσω. Φαίνεται πως δεν έχω πρόσβαση για κάποιο λόγο. :)
Διορθώθηκε, ευχαριστούμε.

Ωστόσο, καλό θα ήταν για bugs να χρησιμοποιείς το λινκ Αναφορά bug στο κάτω μέρος της σελίδας, ώστε να είμαστε πιο οργανωμένοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top