Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
παρακαλω!!!:D

λοιπον εχω κ εγω question....γτ ενω εχω βαλει να μν ερχονται οι ενημερωσεις σχετικα με το ποια θεματα παρακολουθω..συνεχιζονται να ερχονται????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Λογικά παρακολουθείς κάποια θέματα απο τότε που το είχες ενεργοποιημένο αυτό και συνεχίζουν να σου έρχονται email.
Πήγαινε στον πίνακα ελέγχου και βγάλε την παρακολούθηση απο τα θέματα που παρακολουθείς ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
απο τν επεξεργασια επιλογων????το εχω κανει ηδη....:emm:

αν εννοεις αυτο....
-----------------------------------------
οκ καταλαβα!!!:thanks: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιδιά, ήθελα να ρωτήσω κάτι τους συντονιστές, επειδή είναι το πρώτο φορουμ που γράφομαι και δεν ξέρω απ'αυτά, κατανοώ πως σε μερικές κατηγορίες, όπως π.χ. στις δημιουργίες είναι καλό το μέλος να έχει ένα κάποιο συγκεκριμένο διάστημα στο site, αλλά ο αριθμός των post τι καθορίζει; Θέλω να πω 150 είναι πολλά =/ Απλά δεν είμαι σίγουρη γιατι γίνεται αυτό, κάποιος με λιγότερα ποστ δεν έχει κάτι να πει; =/ Ελπίζω να μου εξηγήσετε :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Παιδια , αφου ρωτησα καμια δεκαρια μελη,μου εδωσαν ακομα περισσοτερες απαντησεις,κΑΙ ΤΟΥς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙα το χρονο τους,δεν καταλαβα ακομα πως δημιουργω ενα poll.PlzAρω για βοηθεια!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
πως κανω poll
-----------------------------------------
πως ανεβαινω επιπεδο(αναλυτικα) εννοω πχ απο νεο μελος σε μελος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
πως κανω poll
-----------------------------------------
πως ανεβαινω επιπεδο(αναλυτικα) εννοω πχ απο νεο μελος σε μελος???

Απλός επισκέπτης: 0 - 4
Νέο μέλος: 5 - 199
Μέλος: 200 - 999
Έμπειρο μέλος: 1000 - 1999
Εθισμένο μέλος: 2000 - 2999
Μόνιμο μέλος: 3000+

Σημειώνω ότι:
1. Ενδέχεται στο μέλλον τα παραπάνω όρια να γίνουν πιο ''αυστηρά'' μιας που η κοινότητα θα μεγαλώνει με αποτέλεσμα να γεμίζει μέλη που έχουν υπερβεί όλους τους τίτλους, πράγμα που θα σημαίνει ότι χάνεται πλέον το νόημά τους.
2. Δώστε σημασία στην ποιότητα και όχι στην ποσότητα των δημοσιεύσεών σας.
Μετάφραση: Μην κάνετε posts με σκοπό να κερδίσετε βαθμούς για αλλάξει ο τίτλος σας.

Σε ό,τι αφορά το δεύτερο, υπενθυμίζω τον κανόνα που αναφέρει ότι οι ανούσιες δημοσιεύσεις θα διαγράφονται χωρίς καμία προειδοποίηση.
(ειδικά αν διαπιστωθεί η μετάφραση του [2] )

(https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=) αυτό είχε πει ο διαχειριστής :)


Κάποιος ν'απαντήσει και σε μένααα;;; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
χμμ μάλλον έχετε δίκιο (δε θυμόμουν ότι τα είχα αλλάξει :what: ).

  • Απλός επισκέπτης: 0 - 4
    [*]Νέο μέλος:
    5 - 199
  • Μέλος: 200 - 999
    [*]Έμπειρο μέλος:
    1000 - 1999
    [*]Εθισμένο μέλος:
    2000 - 4999
    [*]Μόνιμο μέλος:
    5000+
(γενικά οι τίτλοι από "Εθισμένο Μέλος" και κάτω θα αλλάξουν κάποια στιγμή (πρέπει να προστεθούν άλλοι 1-2 ).



-petros
Οι τιτλοι αλλαξαν, αυτο που ποσταρες εσυ ηταν παλιο! :P
Παιδιά, ήθελα να ρωτήσω κάτι τους συντονιστές, επειδή είναι το πρώτο φορουμ που γράφομαι και δεν ξέρω απ'αυτά, κατανοώ πως σε μερικές κατηγορίες, όπως π.χ. στις δημιουργίες είναι καλό το μέλος να έχει ένα κάποιο συγκεκριμένο διάστημα στο site, αλλά ο αριθμός των post τι καθορίζει; Θέλω να πω 150 είναι πολλά =/ Απλά δεν είμαι σίγουρη γιατι γίνεται αυτό, κάποιος με λιγότερα ποστ δεν έχει κάτι να πει; =/ Ελπίζω να μου εξηγήσετε :D :)
Υποθετω οτι αυτο γινεται για να αποφευγονται τα φαινομενα spam. Δηλαδη για να μην γραφονται μελη μονο και μονο για διαφημιζουν το forum τους κλπ... Καποιος με πανω απο 150 posts μαλλον δεν μπαινει μονο και μονο για διαφημιση πχ...

Δεν ξερω, υποθεσεις ειναι ολα αυτα που λεω! :P

Παντως εμενα τα 150 posts δεν μου φαινονται και παρα πολλα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ακομα δεν μπορεις να δημιουργησεις δημοσκοπηση. Πρεπει να συμπληρωσεις 150 posts και 30 (η 31 δε θυμαμαι) μερες εγγραφης στο forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ακομα δεν μπορεις να δημιουργησεις δημοσκοπηση. Πρεπει να συμπληρωσεις 150 posts και 30 (η 31 δε θυμαμαι) μερες εγγραφης στο forum.
το ειχα μυριστει
thx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ωραία, να σου δώσω mail και pass να γράφεις εσύ για μένα τότε μέχρι να φτάσω 150 :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ωραία, να σου δώσω mail και pass να γράφεις εσύ για μένα τότε μέχρι να φτάσω 150 :P :D
Ετσι θα παρουμε ποδι και οι δυο απο το forum... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν θα το μάθει κανείς μην ανησυχείς! :P :lol:

Πάντως θέλω κάποιος να μου λύσει την απορία.. αυτό που λέει ο Χρήστος με καλύπτει αρκετά αλλά δεν έχω καταλάβει γιατί γίνεται σε συγκεκριμένα θέματα! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν θα το μάθει κανείς μην ανησυχείς! :P :lol:
Ο διαχειριστης (και νομιζω και οι συντονιστες) μπορουν να βλεπουν την IP του καθε χρηστη. Ετσι δεν ειναι και τοσο δυσκολο να μας καταλαβουν... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ο διαχειριστης (και νομιζω και οι συντονιστες) μπορουν να βλεπουν την IP του καθε χρηστη. Ετσι δεν ειναι και τοσο δυσκολο να μας καταλαβουν... :lol:

Να και κάτι που δεν ήξερα! :D Όσο ζεις μαθαίνω υποθέτω :P

Νταξ, θα περιμένω υπομονετικά να φτάσω 150 τότε! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατί η ώρα στο site αλλάζει μόνο όταν κάνω ανανέωση; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γιατί το συγκεκριμένο μέρος της σελίδας δεν είναι δυναμικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μα πρώτη φορά χθες το παρατήρησα :wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
γιατι νομιζω οτι αυτο γινοταν ανεκαθεν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
δεν μπορώ να αφήσω απάντηση στο forum ΙSchool...Γτ?πρέπει κι εκεί να κλείσω τα 150 μηνύματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top