Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Πρέπει όμως,να συμπληρώσεις 31 μέρες εγγραφής και 150 posts.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
α!αν μπορουσατε να δειτε ποσα εχω συμπληρωσει...καλα θα ηταν!αν μπορειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπορείς να το δεις και μόνη σου, κάτω απο το όνομά σου γράφει πόσα post έχεις κάνει και πότε γράφτηκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
:xixi:

Στον messenger στην κεντρική σελίδα, όταν πατήσεις πάνω σε κάποιο όνομα, κλείνει η συνομιλία εντελώς.
Γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν κλείνει, πάει prive. Έχει δύο "καρτέλες", την μία την λέει 'δημόσιο' την άλλη 'nickname_που πάτησες' και μπορείς να εναλλάσεσαι με κλικ επάνω τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το site υπάρχει στο Facebook? Αν όχι, απαιτώ να δημιουργηθεί σελίδα υποστήριξης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Nαι, αλλά όταν έχω πατήσει πχ ένα nickname δε δείχνει τίποτα. Μια πράσινη επιφάνεια.
Και φαίνεται μόνο όντως το nickname που πάτησα.
Και?
Σε τι χρησιμεύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Για private συζήτηση με το συγκεκριμένο χρήστη.Πατώντας στο Δημόσιο επιστρέφεις στην κανονική συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
στο να μιλας με το συγκεκριμενο προσωπο ενω δν το βλεπουν οι υπολοιποι....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Αααααααα......κατάλαβα.
Ευχαριστώ.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ψαχνω ενα θεμα που εχω δημιουργησει και δεν το βρησκω...λεγεται:Εσας πως σας παιρνει ο υπνος?...αν ξερετε που ειναι παρακαλω πειτε μου σε αυτο το theard...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ψαχνω ενα θεμα που εχω δημιουργησει και δεν το βρησκω...λεγεται:Εσας πως σας παιρνει ο υπνος?...αν ξερετε που ειναι παρακαλω πειτε μου σε αυτο το theard...

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=42800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukia

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έχω βάλει 2 φωτογραφίες στην υπογραφή μου, το URL τους από το photobucket. Διαστάσεις, μέγεθος κλπ όλα σωστά. Στην προεπισκόπηση μου τις έβγαζε κανονικά, τώρα αν πάω στην επεξεργασία υπογραφής θα μου τις δείξει κανονικά, αλλά στην υπογραφή δε φαίνεται τίποτα. :(
Δεν μπορώ να καταλάβω, πού κάνω λάθος; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukia

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ΑΑΑ!!! Λύθηκε το μυστήριο: απλά δεν την βγάζει φαίνεται στα παλιότερα ποστ μου.
Οκ, αυτοεξυπηρετήθηκα! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Φταίει ο browser μάλλον... και εγώ είχα θέμα... άλλο μέγεθος έβλεπα, άλλο ήταν, και άλλο έβλεπαν... Θα πρέπει να τις ενώσεις τις εικόνες να τις κάνεις 1 και μετά αυτήν, να την κάνεις στις σωστές διαστάσεις.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukia

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
:rolleyes: Σ' ευχαριστώ,
δικό μου λάθος ήτανε τελικά. Πήγαινα σε παλιότερες δημοσιεύσεις μου να δω πώς φαίνεται αλλά τελικά σε εκείνες απλά δε βγαίνει και μπερδεύτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την ειδοποίηση μέσω e-mail των θεμάτων που παρακολουθούμε. Ενώ έχω επιλέξει ότι δεν επιθυμώ ειδοποίηση, συνεχίζω και λαμβάνω e-mail με όλες τις απαντήσεις. Πρέπει μήπως να κάνω και κάτι άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπητή konstans, αυτό συμβαίνει επειδή με την απενεργοποίηση προλαμβάνεις τις ειδοποιήσεις που θα σου έρθουν στο μέλλον. Σε όσα θέματα όμως είχες απαντήσει ως τώρα, η επιλογή παραμένει ενεργή, γι' αυτό θα πρέπει να πας στην σχετική καρτέλα ειδοποιήσεων και να τις διαγράψεις από εκεί! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top