Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Κάπως άκυρη απορία αλλά επειδή το έχω περιέργεια:

Όταν πατήσω Εργαλεία forums > Σημείωσε το forum σαν διαβασμένο, κάτω κάτω στα θέματα εκεί που λέει "Μέλη που έχουν διαβάσει το θέμα τις τελευταίες 14 μέρες" δεν σε προσθέτει, σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Λογικά όχι αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,938 μηνύματα.
Κάπως άκυρη απορία αλλά επειδή το έχω περιέργεια:

Όταν πατήσω Εργαλεία forums > Σημείωσε το forum σαν διαβασμένο, κάτω κάτω στα θέματα εκεί που λέει "Μέλη που έχουν διαβάσει το θέμα τις τελευταίες 14 μέρες" δεν σε προσθέτει, σωστά?
Σωστά, δε σε προσθέτει. :)
Μόνο όταν πραγματικά διαβάζεις/προβάλλεις ένα θέμα σε καταγράφει το "Μέλη που έχουν διαβάσει το θέμα τις τελευταίες 14 μέρες".
Η λειτουργία που σημειώνει το/τα forums ως διαβασμένα, απλά σημειώνει όλα τα μηνύματα ως δήθεν διαβασμένα (είναι κάτι σαν reset).


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλημέρα και ευχαριστώ!
Όντως αυτό συμβαίνει, πώς θα το κάνω όμως αυτό που λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Γράφω μηνύματα αλλά δεν αλλάζει το νούμερο, γίνετε από εχθές, τι φταίει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γράφω μηνύματα αλλά δεν αλλάζει το νούμερο, γίνετε από εχθές, τι φταίει;

Αν τα μηνύματα που γράφεις αφορούν την κατηγορία chat and fun, αν δεν κάνω λάθος δεν μετριούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?εχω βαλει καποιες φωτογραφιες στο προφιλ μου και θελω να βγαλω καποιες...πως να το κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ρυθμίσεις -> Πίνακας Ελέγχου -> Εικόνες & Συλλογές -> Κλικ στον τίτλο της συλλογής -> Κλικ στην εικόνα που θέλεις να σβήσεις -> Επεξεργασία (το κίτρινο κουμπάκι κάτω δεξιά) -> Τικ στο "διαγραφή εικόνας" -> Αποθήκευση αλλαγών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,938 μηνύματα.
Επίσης "Μετάβαση" > Εικόνες & Συλλογές
ή
Πας στο προφίλ σου > προβάλεις την εικόνα (τα albums είναι στη δεξιά στήλη) > πατάς το κουμπάκι "Επεξεργασία" και κάνεις τη διαγραφή όπως περιγράφει ο Anarki. :bye:

(τα μενού Ρυθμίσεις και Μετάβαση βρίσκονται στη γκρίζα γραμμή κάτω από το λογότυπο του site ε)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα πας Εργαλεία > Θέματα που παρακολουθείτε

Εκεί θα βρεις μια λίστα με τις Συνδρομές σου. Θα τις μαρκάρεις όλες και από κάτω, θα επιλέξεις διαγραφή. Δοκίμασέ το κι αν δε τα καταφέρεις, εδώ είμαστε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
γεια και πάλι σε όλους:bye:, σήμερα συνιδιτοποίησα πως μπορούμε να κλείδονουμε τις συζητήσεις πως γείνεται αυτό (μόλις μπήκα και έχω κάποιες ψιλό απορίες):xixi:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Μονο οι adminastors μπορουν να κλειδωνουν συζητησεις και να δημιοργουν οφ τοπικς... αν μπορουσαμε κι εμεις, παει, θα το ειχαμε δυαλυσει το μαγαζακι!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ξαναδιάβασε τους κανόνες του φόρουμ σε παρακαλώ πολύ.Έχεις ανοίξει 2 θέματα σε άσχετο μέρος.

LOCKED
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γκαμπριελα

Νεοφερμένος

Η γκαμπριελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει πώς μπορώ να βάλω φωτογραφία στο προφίλ μου;:jumpy::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ψάξε πρώτα και αν δεν υπάρχει, ρώτα εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=&page=42
και μην ανοίγεις άσχετα θέματα σε παρακαλώ.....:bye:Επίσης,απαγορεύονται τα κεφαλαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Στο κουμπί Δημοσιεύσεις τι σημαίνει το "ολα τα fora" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο κουμπί Δημοσιεύσεις τι σημαίνει το "ολα τα fora" ?
Σου παραθετει ολα τα threads απο ολες τις κατηγοριες του forum που περιεχουν αδιαβαστα μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
μνμ που δεν έχω διαβάσει εγώ λογικά, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μπορω πως μπορω να βαλω δικο μου avantar????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top