Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Το "κείμενα" αναφέρεται στα άρθρα που έχει προσφέρει το μέλος.

Το "έχω προτείνει" αναφέρεται στα μέλη που ήρθαν στο σάιτ με δική σου πρόσκληση. Όταν κάνεις εγγραφή, υπάρχει μια επιλογή "Με έχει προτείνει" κι εκεί βάζεις το username του μέλους που σε πρότεινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πηγαίνεις στη gallery (τελευταίο εικονίδιο πάνω-πάνω) και πατάς Ανέβασμα, όπως δείχνει η εικόνα που παρέθεσε η aretha. ;) https://mycat.e-steki.gr/member.php?u=2984
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ρε σεις γιατι δεν μπορω να βαλω υπογραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πως μπορώ να μκρύνω μια φωτογραφία για να τη δεχτεί;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Με καποιο προγραμμα επεξεργασιας, φωτογραφιας, αλλαζεις το μεγεθος πχ απο 3000 εκει που λεει μεγεθος φωτογραφιας, σε 500 ή 1000 και κρατας τις αναλογιες. Εγω χρησιμοποιω photoshop δεν ξερω να σου πω για τη ζωγραφικη. Επισης αν τις ανεβασεις στο photobucket, εκει εχει επιλογη "edit image" και "resize". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τι σημαινει ο σταυρος που εχουν διπλα στο ονομα τους καποια μελη?
Εκτος του οτι ειναι λιγο μακαβριο.... :blink::blink::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
:hmm: Εγώ θα πρότεινα να μειωθεί ο χρόνος αναμονής για να κάνεις reports. Δηλαδή, μετά από κάθε report πρέπει να περιμένεις 300'' για να κάνεις το επόμενο και αυτό δυσκολεύει κάπως την κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
300 λεπτα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Το έχω αναφέρει και σε ανάλογο topic :xixi:

... αλλά ...

Δεν το θεωρώ συνετό κάθε φορά που ανοίγω το email μου να αντικρίζω 20 μηνύματα από το Ιschool. Δήλαδή πάμε καλααααααα ?:jumpy:

Και μην παρέμβει κανείς και πει ότι πρέπει να διαγράψω τα θέματα που παρακολουθώ από τον Πίνακα Ελέγχου για΄τι το έχω κάνει 2-3 φορές και πάλι πετάγονται άνευ λόγου και αιτίας εκεί ! Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος.

Αν είναι δυνατόν η κάθε "θέλω-να-προωθήσω-το-site" μανία να βαράει κέντρο στο νευρικό μου σύστημα !

Ο Θεός και όλα τα πνεύματα μαζί δηλαδή ! :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette

Νεοφερμένος

Η Ιουλιέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά, για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη η κοπελιά έχει απόλυτο δίκιο !! Εεεεεεεμ !:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Το έχω αναφέρει και σε ανάλογο topic :xixi:

... αλλά ...

Δεν το θεωρώ συνετό κάθε φορά που ανοίγω το email μου να αντικρίζω 20 μηνύματα από το Ιschool. Δήλαδή πάμε καλααααααα ?:jumpy:

Και μην παρέμβει κανείς και πει ότι πρέπει να διαγράψω τα θέματα που παρακολουθώ από τον Πίνακα Ελέγχου για΄τι το έχω κάνει 2-3 φορές και πάλι πετάγονται άνευ λόγου και αιτίας εκεί ! Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος.

Αν είναι δυνατόν η κάθε "θέλω-να-προωθήσω-το-site" μανία να βαράει κέντρο στο νευρικό μου σύστημα !

Ο Θεός και όλα τα πνεύματα μαζί δηλαδή ! :jumpy::jumpy:
Στο e-Mail δεν έχει οδηγίες πως να απαλλαγείς από τις ενημερώσεις; :hmm:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ναι, δεκτόν, αλλά δεν μπορώ να κάνω αυτη τη λειτουργία σε κάθε μήνυμα που υποτίθεται ότι παρακολουθώ !!

Εγώ θα θέσω άλλο ερώτημα ...

Πώς ενεργοποιήθηκαν αυτά τα θέματα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Ναι, δεκτόν, αλλά δεν μπορώ να κάνω αυτη τη λειτουργία σε κάθε μήνυμα που υποτίθεται ότι παρακολουθώ !!

Εγώ θα θέσω άλλο ερώτημα ...

Πώς ενεργοποιήθηκαν αυτά τα θέματα ???
Αυτό είναι το θέμα.
Στις οδηγίες δε λέει ότι πρέπει να πας εδώ και να αλλάξεις το Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα σε Δεν επιθυμώ παρακολούθηση; :hmm:
Τα θέματα "ενεργοποιούνται" όταν απαντάς σε αυτά.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αυτή η επιλγη είναι εργοποιημένη εδώ και πολυυυυυυυ καιρο:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Από τη στιγμή που έχεις επιλέξει "Δεν επιθυμώ παρακολούθηση" και έχεις διαγράψει τα θέματα από εδώ, δεν πρέπει να σου έρχονται αλλά ούτε και να προσθέτονται άλλα. :iagree:
(τα επιλέγεις όλα και τα διαγράφεις)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αμα καποιος δηλαδη θελει να φτιαξει θεμα στο ειδεισεις και επικαιροτητα χρεαζεται ντε και καλα 150 posts .μπορει να ειναι κατι σημαντικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasiad

Νεοφερμένος

Η athanasiad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Θέλω να απαντήσω σε κάποιο/ α φίλο/η και θέλω να είναι εμφανές το θέμα. Πως κάνουν αυτό που λέτε ¨παράθεση"; Προσπαθώ μα δεν μπορώ να τα καταφέρω.
Ήμουν σαφής στην ερώτηση ή όχι; Μάλλον όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πατας κατω δεξια εκει που λεει παραθεση και σεπαει αυτοματα στο παραθυρο απαντησης. Αν θες να παραθεσεις πολλες απαντησεις, πατας πολ. παραθεση και μετα απαντηση. ;)

(Η εικόνα βρίσκεται στο τέλος του κειμένου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    84 KB · Εμφανίσεις: 57

athanasiad

Νεοφερμένος

Η athanasiad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πατας κατω δεξια εκει που λεει παραθεση και σεπαει αυτοματα στο παραθυρο απαντησης. Αν θες να παραθεσεις πολλες απαντησεις, πατας πολ. παραθεση και μετα απαντηση. ;)

(Η εικόνα βρίσκεται στο τέλος του κειμένου)

Σ΄ευχαριστώ πολύ. Κατάλαβα στη θεωρία. Για να δω στην πράξη:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top