Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια γινεται διαγραφη account???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παιδια γινεται διαγραφη account???
Τσου. :P

Και να ρωτησω και κατι αλλο. Βγηκε το πλαισιο που υπηρχε κατω απο καθε thread "Χρηστες που διαβασαν το θεμα τις τελευταιες 14 μερες";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τσου. :P

Και να ρωτησω και κατι αλλο. Βγηκε το πλαισιο που υπηρχε κατω απο καθε thread "Χρηστες που διαβασαν το θεμα τις τελευταιες 14 μερες";
ααααα
Κ εγω νομιζα οτι επειδη ειχα φαει αθετηση δν μου τ βγαζε

Και τι ειναι αυτα κατω απο τα στοιχεια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ναι κι εγώ το παρατήρησα,γιατί βγήκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Αυτά τα βλέπεις μόνο εσύ. :iagree:
Αν μπεις και στο profile σου, υπάρχει μια καρτέλα Αθετήσεις με περισσότερες πληροφορίες, την οποία επίσης βλέπεις μόνο εσύ. :no1:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τσου. :P

Και να ρωτησω και κατι αλλο. Βγηκε το πλαισιο που υπηρχε κατω απο καθε thread "Χρηστες που διαβασαν το θεμα τις τελευταιες 14 μερες";


και εγω αυτο ηθελα να ρωτησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αυτά τα βλέπεις μόνο εσύ. :iagree:
Αν μπεις και στο profile σου, υπάρχει μια καρτέλα Αθετήσεις με περισσότερες πληροφορίες, την οποία επίσης βλέπεις μόνο εσύ. :no1:



-petros
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τι είναι η αθέτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τι είναι η αθέτηση;

Οι αθετήσεις (infractions) ενδέχεται να περιορίσουν την δυνατότητα πρόσβασης του λογαριασμού σας στις υπηρεσίες του site.

Και κατι αλλο πως καταλαβαινεται καποιον που βαλει ψευδη προσωπικα στοιχεια εχει πολλαπλα accounts ή βριζει στο messenger
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ευχαριστώ.:)Εντάξει είμαι σε καλό δρόμο μέχρι τώρα.Ούτε αθέτηση ,ούτε μπαν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
Και κατι αλλο πως καταλαβαινεται καποιον που βαλει ψευδη προσωπικα στοιχει εχει πολλαπλα accounts ή βριζει στο messenger
Πχ δηλώνει καθηγητής ενώ είναι γεννημένος το '90. :P
Τα πολλαπλά accounts συνήθως μαρτυριούνται μόνα τους. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Νταξει μπορει να ειχε ξεχασει τα γυαλια του ο καθηγητης και να μην το ειδε:P γνωμη μου δεν ειναι καλος λογος για μπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νταξει μπορει να ειχε ξεχασει τα γυαλια του ο καθηγητης και να μην το ειδε:P γνωμη μου δεν ειναι καλος λογος για μπαν
Ναι... το 1990 μπορεις να το μπερδεψεις και μ' αλλες χρονολογιες. :P Αμα δε φανει απο τα στοιχεια, θα φανει απο τον τροπο που γραφει και που κινειται στο forum γενικως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Petro, θα ήθελα να σου δώσω συγχαρητήρια για τη λειτουργία του site.
Μου έχει κάνει εντύπωση η μέριμνά σου για όλα τα θέματα, κυρίως για την ασφάλεια των χρηστών. δεν περίμενα ότι θα έβρισκα στο διαδίκτυο έναν τόσο προσεγμένο ιστότοπο. Από το λίγο που σε έχω παρακολουθήσει, θα ήθελα να πω ένα "ευχαριστώ"!

Μου θυμίζει λίγο τη θεϊκή παρέμβαση το ότι φροντίζεις πριν από εμάς για εμάς! Έχει πλάκα το ότι εμφανίζεσαι από το πουθενά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top