Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.
Petro, θα ήθελα να σου δώσω συγχαρητήρια για τη λειτουργία του site.
Μου έχει κάνει εντύπωση η μέριμνά σου για όλα τα θέματα, κυρίως για την ασφάλεια των χρηστών. δεν περίμενα ότι θα έβρισκα στο διαδίκτυο έναν τόσο προσεγμένο ιστότοπο. Λίγο σε έχω παρακολουθήσει. Θα ήθελα να πω ένα "ευχαριστώ"!

Μου θυμίζει λίγο τη θεϊκή παρέμβαση! Έχει πλάκα το ότι εμφανίζεσαι από το πουθενά! Είναι ωραίο να υπάρχει κάποιος που φροντίζει πριν από μας για εμάς!
Thanks για τα θετικά σχόλια Alessandra. :D

Πανταχού παρών. :sman:
:P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
τι σημαίνει αποκλεισμένος χρήστης;
αν είναι αποκλεισμένος, γιατί εμφανίζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σημαίνει, ότι δεν μπορεί πλέον να μπει και να κάνει δημοσιεύσεις στο σάιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
βλέπω,όμως, μηνύματα από χρήστες που εκεί που για μένα λέει π.χ. νέο μέλος, για εκείνον να λέει αποκλεισμένος χρήστης και παρόλα αυτά να εμφανίζεται το μήνυμά του......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ε, ναι. Τα δημοσιευμένα του μηνύματα, δε γίνεται-και ούτε υπάρχει και λόγος-να διαγραφούν αυτόματα με τον αποκλεισμό του. Τα είχε κάνει πριν αποκλειστεί, αν αυτό εννοείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
α, ναι , ευχαριστω. κατάλαβα.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το φορουμ ''εκτος θεματος'' γιατι λεει στ τελευταια μηνυματα ''ποτε''?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μάλλον χθες που έγινε συντήρηση θα τα διέγραψε ο Πέτρος.:hmm: Και εγώ ήθελα να το ρωτήσω αυτό.
Όπως και ένα θέμα στη Διασκέδαση, το πιο emoticon σας εκφράζει, σβήστηκαν οι σελίδες του..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.
το φορουμ ''εκτος θεματος'' γιατι λεει στ τελευταια μηνυματα ''ποτε''?:hmm:
Γιατί δεν έχει μηνύματα. :)
Μάλλον χθες που έγινε συντήρηση θα τα διέγραψε ο Πέτρος.:hmm: Και εγώ ήθελα να το ρωτήσω αυτό.
Όπως και ένα θέμα στη Διασκέδαση, το πιο emoticon σας εκφράζει, σβήστηκαν οι σελίδες του..:hmm:
Σβήστηκαν τα μηνύματα των θεμάτων με > 1000-1500 απαντήσεις και έμειναν μόνο τα πιο πρόσφατα μηνύματα σε καθένα από αυτά για να μη χαλάσει η ροή των παιχνιδιών αλλά και η διάταξή τους κατά χρονολογική σειρά στο forumdisplay. :iagree:

Επίσης διαγράφηκαν περίπου 2000 μέλη που δεν είχαν ενεργοποιήσει το λογαριασμό τους. Πέσαμε στα 11.000 :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μαλιστα!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Επίσης διαγράφηκαν περίπου 2000 μέλη που δεν είχαν ενεργοποιήσει το λογαριασμό τους. Πέσαμε στα 11.000 :P


-petros

Nτάξει καλά είμαστε και πάλι.:D
Να δούμε νέο αίμα στο αγαπημένο μας φόρουμ:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γιατί δεν έχει μηνύματα. :)

Σβήστηκαν τα μηνύματα των θεμάτων με > 1000-1500 απαντήσεις και έμειναν μόνο τα πιο πρόσφατα μηνύματα σε καθένα από αυτά για να μη χαλάσει η ροή των παιχνιδιών αλλά και η διάταξή τους κατά χρονολογική σειρά στο forumdisplay. :iagree:

Επίσης διαγράφηκαν περίπου 2000 μέλη που δεν είχαν ενεργοποιήσει το λογαριασμό τους. Πέσαμε στα 11.000 :P


-petros

:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Υπάρχει επιλογή ανώνυμης ή όχι δημοσκόπησης, και αν ναι πως το επιλέγεις?
Ευχαριστώ :)

EDIT:Και πως γράφουμε τις επιλογές δημοψηφίσματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλησπέρα Φοίβο,

Λοιπόν, όταν πας να δημιουργήσεις ένα θέμα θα πατήσεις στην καρτέλα "Πρόσθετες Επιλογές" και έπειτα θα τσεκάρεις την επιλογή "Δημιουργία Δημοσκόποιησης".
polls_1.png
Έπειτα στην "Καταχώρηση θέματος" θα σου εμφανιστεί η παρακάτω σελίδα και απλά θα προσέξεις την σχετική επιλογή.
polls_2.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Nτάξει καλά είμαστε και πάλι.:D
Να δούμε νέο αίμα στο αγαπημένο μας φόρουμ:xixi:


Συμφωνώ!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Πως μπορω να αλλαξω το username μου ?:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Στείλε πμ στον Πέτρο με την προτιμήση που έχεις.
Μόνο μια φορά νομίζω γίνεται να αλλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μόνο αν συντρέχει σοβαρός λόγος θα σου το αλλάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top