Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
οκ:thanks:
-----------------------------------------
Στείλε πμ στον Πέτρο με την προτιμήση που έχεις.
Μόνο μια φορά νομίζω γίνεται να αλλάξεις.
Eστείλα πμ στον Πέτρο με την προτιμήση που έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
έχω βάλει μιά εικόνα της γατούλας μου στην υπογραφή μου κ δεν φαίνεται,γιατί?κ πως μπορώ να φτιάξω άλμπουμ:|ευχαρηστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
έχω βάλει μιά εικόνα της γατούλας μου στην υπογραφή μου κ δεν φαίνεται,γιατί?κ πως μπορώ να φτιάξω άλμπουμ:|ευχαρηστώ:)
Η εικόνα στην υπογραφή σου δεν φαίνεται γιατί δεν έχεις δώσει σωστό link ή, αν την πήρες από κάποιο site, ίσως να την έχουν κατεβάσει και να μην είναι πια διαθέσιμη. Ξαναδές το link ή, εναλλακτικά, αποθήκευσέ τη στον υπολογιστή σου και ανέβασέ την από εκεί.
Το άλμπουμ σου θα δημιουργηθεί αυτόματα μόλις ανεβάσεις φωτογραφίες στο Gallery (πατώντας "ανέβασμα" και συμπληρώνοντας τα πεδία που θα εμφανιστούν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το προφιλ του χρηστη Stella mea γιατι δεν εμφανίζεται?:hmm:
ετυχε να δω ενα θεμα της και απο διπλα τα ελεγε παραξενα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
δική μου είναι η φωτό,επειδή δεν παίρνω μπρος με την πρώτη κ δεν ξέρω απο υπολογιστές μήπως μπορείς να μου το εξηγίσεις λίγο ποιό αναλητικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
το προφιλ του χρηστη Stella mea γιατι δεν εμφανίζεται?:hmm:
ετυχε να δω ενα θεμα της και απο διπλα τα ελεγε παραξενα:p
ouch, ευτυχώς που το είδες. :(
Ο λογαριασμός της δεν ήταν επιβεβαιωμένος με e-mail (προφανώς έκανε αλλαγή e-Mail χωρίς να επιβεβαιώσει το νέο αυτό e-mail) και διαγράφηκε κατά τον καθαρισμό των μη ενεργοποιημένων λογαριασμών που έγινε πρόσφατα. :(

Thanks για την ενημέρωση, της έφτιαξα πάλι το λογαριασμό (δυστυχώς τα μηνύματα που είχε κάνει θα εξακολουθήσουν να εμφανίζονται με τη μορφή που είδες). Αν πέσει στην αντίληψή σας κάτι παρόμοιο, ενημερώστε με. :no1:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Χαίρετε:D
2 ερωτήσεις,δεν ξέρω αν έχον ξαναγίνει αλλά για να είμαι ειλικρινής είναι πάααααρα πολλά posts και βαριέμαι να τα διαβάζω ένα-ένα...Λοιπόν:
1)Τι ονομάζετε ''τιμωμενα μέλη''? Τι κάνανε? Τι έιναι?:P
2)Τι είναι ''οι συντονιστές forum''? Τι κάνουν?
3)Ποια είναι τα κριτηρια επιλογής των συντονιστών?
Αυτά.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χαίρετε:D
2 ερωτήσεις,δεν ξέρω αν έχον ξαναγίνει αλλά για να είμαι ειλικρινής είναι πάααααρα πολλά posts και βαριέμαι να τα διαβάζω ένα-ένα...Λοιπόν:
1)Τι ονομάζετε ''τιμωμενα μέλη''? Τι κάνανε? Τι έιναι?:P
2)Τι είναι ''οι συντονιστές forum''? Τι κάνουν?
3)Ποια είναι τα κριτηρια επιλογής των συντονιστών?
Αυτά.....:D

Πώς γίνεται, εφόσον δε ξέρεις τι είναι οι συντονιστές, να ξέρεις ότι επιλέγονται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Θα μου μάθετε εσείς...
-----------------------------------------
Έλα χωρίς πλάκα..Έχω καταλάβει ότι παίζουν κάποιο ρόλο οπότε λογικά τους επιλέγουν...Μέχρι εκεί:P
Ας μου απαντήσει ο ειδήμων:D
-----------------------------------------
Κακέ Shadow...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
δική μου είναι η φωτό,επειδή δεν παίρνω μπρος με την πρώτη κ δεν ξέρω απο υπολογιστές μήπως μπορείς να μου το εξηγίσεις λίγο ποιό αναλητικά:P


Θα πάτε στον πίνακα ελέγχου,μετά θα πατήσετε επεξεργασία υπογραφής!Θα πάτε κάτω-κάτω που λέει αναζήτηση,θα βάλετε τον κωδικό της φωτογραφίας.Μετά θα πατήσετε προεσκόπιση ''υπογραφής''.Θα σας εμφανίσει την φωτογραφία και από δίπλα θα λέει ''insert signature picture''.Tέλος θα κάνετε κλικ με το ποντίκι στη φωτογραφία και θα τη σύρετε στο κενό κουτάκι(εκείνο που γράφουμε απαντήσεις στα θέματα)Θα πατήσετε αποθήκευση υπογραφής και έγινε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ouch, ευτυχώς που το είδες. :(
Ο λογαριασμός της δεν ήταν επιβεβαιωμένος με e-mail (προφανώς έκανε αλλαγή e-Mail χωρίς να επιβεβαιώσει το νέο αυτό e-mail) και διαγράφηκε κατά τον καθαρισμό των μη ενεργοποιημένων λογαριασμών που έγινε πρόσφατα. :(

Thanks για την ενημέρωση, της έφτιαξα πάλι το λογαριασμό (δυστυχώς τα μηνύματα που είχε κάνει θα εξακολουθήσουν να εμφανίζονται με τη μορφή που είδες). Αν πέσει στην αντίληψή σας κάτι παρόμοιο, ενημερώστε με. :no1:

-petros
χαχα δεν το ηξερα οτι θα βοηθουσα..χαιρομαι λοιπον:)
απο περιεργεια ρωτησα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Χαίρετε:D
2 ερωτήσεις,δεν ξέρω αν έχον ξαναγίνει αλλά για να είμαι ειλικρινής είναι πάααααρα πολλά posts και βαριέμαι να τα διαβάζω ένα-ένα...Λοιπόν:
1)Τι ονομάζετε ''τιμωμενα μέλη''? Τι κάνανε? Τι έιναι?:P
2)Τι είναι ''οι συντονιστές forum''? Τι κάνουν?
3)Ποια είναι τα κριτηρια επιλογής των συντονιστών?
Αυτά.....:D

Συντονίζουν τις συζητήσεις, κλειδώνουν/διαγράφουν θέματα, δίνουν ban σε μέλη που έχουν παραβιάσει τους κανόνες του forum και γενικά είναι οι "μπάτσοι" του iSchool.gr ή αλλιώς "πράσινοι εξωγήινοι" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν ρωτας για να γινεις συντονιστης forum.Αυτοι σε ρωτανε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
που το περιεργο?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
είναι βαρύγδουπο ως γεγονός!!!!:P
(πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ναι ρε παπα,αυτό ρώτησα,σε ρωτάνε,που βασίζονται όμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι πότε είναι κάποιος <μελος> <έμπειρο μέλος> ή <νεο μέλος> με τι έχει να κάνει αυτό???:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
με τον αριθμο των ποστ που εχει κανει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top