Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τα αγγλικα επιτρεπονται. Τα ελληνικα με λατινικους χαρακτηρες απαγορευονται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Η πρώτη απορία μου είναι γιατί δεν επιτρέπεται να γραφουμε στα αγγλικα.Δηλαδή αν θέλουμε να γράψουμε μια αγγλική λέξη,τη σβήνετε?
Η δεύτερη απορια μου είναι γιατί αλλαξατε(λιγο βεβαια) τον τίτλο του θέματος μου.Οχι οτι έχω προβλημα,απλα ρωτάω γιατι μου φανηκε παραξενο:P

1.Δεν απαγορεύονται τα αγγλικά,τα greeklish (ελληνικά με λατινούς χαρακτήρες) απαγορεύονται.Διάβασε πιο προσεκτικά τους κανόνες και θα το διαπιστώσεις κι εσύ :)

2.Ο τίτλος του θέματος σου άλλαξε,προφανώς,για να γίνει πιο σαφής και κατανοητός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η πρώτη απορία μου είναι γιατί δεν επιτρέπεται να γραφουμε στα αγγλικα.Δηλαδή αν θέλουμε να γράψουμε μια αγγλική λέξη,τη σβήνετε?
Η δεύτερη απορια μου είναι γιατί αλλαξατε(λιγο βεβαια) τον τίτλο του θέματος μου.Οχι οτι έχω προβλημα,απλα ρωτάω γιατι μου φανηκε παραξενο:P

Αμα εννοεις ελληνικα με λατινικους χαρακτηρες,δεν επιτρεπεται επειδη το site ειναι εκπαιδευτικο και επισης,ειναι και στους κανονες.

Αμα θες να γραψεις αγγλικη λεξη καπου,κανενα προβλημα.Εξαλλου,γι'αυτο υπαρχει και το section των ξενων γλωσσων :)

Σου αλλαξαν τον τιτλο γιατι ειτε δεν ηταν σαφης,ειτε γιατι δεν ειχε τονους ή σημεια στιξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
συγνώμη κιώλας αλλά παρατήρησα μια κ το έφερε η κουβέντα οτι τέσσερις έχουν διαγραφεί κ ήταν το ίδιο άτομο,πως γίνεται αυτό,δηλαδεί να έχει κάποιος περισσότερους λογαριασμούς απο έναν,επιτρέπετει αυτό ή αυτός ήταν λόγος για τη διαγραφή της απο μέλος?:|μα γιατί να το κάνει κάποιος αυτό?:/:
Μπορείς να κάνεις αποσύνδεση και να δημιουργήσεις κι άλλο λογαριασμό,πατώντας την επιλογή "Εγγραφή".Αυτό παραβιάζει τους κανόνες του σάιτ,και αν πάτε μερικές σελίδες πίσω θα το δείτε με περισσότερες λεπτομέρειες.;)

Όσο για το λόγο υποθέτω ότι κάποιοι το βρίσκουν διασκεδαστικό.:hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ello

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αα!!:D
οκ,ευχαριστω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γεια σας. ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να σβήσω μια εικόνα από τις συλλογές μου; Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Γεια σας. ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να σβήσω μια εικόνα από τις συλλογές μου; Ευχαριστώ.
Την προβάλλεις, πατάς επεξεργασία και τσεκάρεις το κουτάκι της διαγραφής. :bye:
Για να διαγράψεις μια συλλογή, την προβάλλεις και πατάς Επεξεργασία συλλογής από πάνω - δεξιά για να μεταβείς στη σελίδα που σου δίνει τη δυνατότητα διαγραφής.,

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ευχαριστω πολύ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
εεεε πώς μπορώ να κάνω δημοσκόπηση???:xixi:
-----------------------------------------
Α! το βρήκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoulicious

Νεοφερμένος

Η zoulicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα Θελα να ρωτησω, πωσ βαζω τισ εικονιτσεσ που εμφανιζονται κατω απο τ μηνυματα. Το εχω ψαξει παντου, και δεν βρισκω τιποτα. Κ ποια η διαφορα τ avatar με την εικονα προφιλ????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Θα Θελα να ρωτησω, πωσ βαζω τισ εικονιτσεσ που εμφανιζονται κατω απο τ μηνυματα. Το εχω ψαξει παντου, και δεν βρισκω τιποτα. Κ ποια η διαφορα τ avatar με την εικονα προφιλ????:hmm:


Τις εικόνες έτσι:
Θα πάτε στον πίνακα ελέγχου,μετά θα πατήσετε επεξεργασία υπογραφής!Θα πάτε κάτω-κάτω που λέει αναζήτηση,θα βάλετε τον κωδικό της φωτογραφίας.Μετά θα πατήσετε προεσκόπιση ''υπογραφής''.Θα σας εμφανίσει την φωτογραφία και από δίπλα θα λέει ''insert signature picture''.Tέλος θα κάνετε κλικ με το ποντίκι στη φωτογραφία και θα τη σύρετε στο κενό κουτάκι(εκείνο που γράφουμε απαντήσεις στα θέματα)Θα πατήσετε αποθήκευση υπογραφής και έγινε!:)

Για το avatar και εγώ αναρωτιέμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoulicious

Νεοφερμένος

Η zoulicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Μπορούμε να εισάγουμε εικόνα στο κείμενο με το εικονίδιο "εισάγετε εικόνα"... Όμως ζητά μια διεύθυνση url την οποία δεν τη γνωρίζω και δεν ξέρω τι πρέπει να πληκτρολογήσω... Σας παρακαλώ αν μπορείτε να με βοηθήσετε λέγοντας μου τι πρέπει να κάνω... :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εκει που ανεβαζεις την φωτογραφια ή βρισκεται,αντιγραφεις το link που γραφει direct link.Και μετα βαζεις τα εξης :

,οπου εισαγωγη url εικονας ειναι το direct link της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
papa δικιο εχεις ωραια εικονα ρε εβαλες εχεις ποθους κρυφους φαινεται:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ligo πιο κατανοητο γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μα ποσο απλα να στο πω?

Αυτο ειναι το πιο απλο.Πειραματισου και λιγο και θα το πιασεις το νοημα.

Αλλα αμα θες αναλυτικοτερα,τσιμπα κατι στα αγγλικα:

1. On the Post page click on the image button – the opening and closing image tags added to the text editor window

2. Manually insert the image URL between the image
[/B]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να ξαναβρώ τα μηνύματα που μου έχουν στείλει ως σχόλια για τις εικόνες της συλλογής μου και πώς μπορω να κάνω εγώ ένα σχόλιο σε μια εικόνα κάποιου. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Για το πρώτο δε ξέρω. Για το δεύτερο, πατάς πάνω στην εικόνα που θες να κάνεις το σχόλιο, και το κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
who, το βρήκα και βρήκα με τον ίδιο τρόπο και τα παλία σχόλια. Merci.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top