Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος πίνακας που να δείχνει τα συνολικά μηνύματα ή τους χρήστες με τα περισσότερα μηνύματα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Στη λίστα μελών κανεις κλικ στη επικεφαλίδα Μυνήματα και σου κάνει ταξινόμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staxtoMPouta

Νεοφερμένος

Η Marilyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γιατί λέει οτι είμαι απλός επισκέπτης;
Αφού έγινα μέλος...
Και γιατί δεν δίχνει την υπογραφή μου;
ααα και γιατι δεν δειχνει την φωτο μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Πρεπει να την βάλεις και σαν Αβαταρ. Αλλα νομίζω για να βάλλεις οτι θέλεις για αβαταρ χρειαζεται να εχεις πανω απο 1 μηνα εγγραφης και 150 ποστς/
Για την υπογραφη πανε στον πινακα ελεγχου, επεξεργασια επιλογων. Εχει ενα κουτακι που λεει για εμφανιση υπογραφης το κανεις τικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staxtoMPouta

Νεοφερμένος

Η Marilyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μα ειναι τικαρισμενα ολα να εμφανιζετε και η υπογραφη και η φωτο και η φωτο στην υπογραφη αλλα δεν φενεται...:(
εσενα ποσο καιρο εκανε να φανει η φωτο...???
η υπογραφη σου δεν φενεται =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
μα ειναι τικαρισμενα ολα να εμφανιζετε και η υπογραφη και η φωτο και η φωτο στην υπογραφη αλλα δεν φενεται...:(
εσενα ποσο καιρο εκανε να φανει η φωτο...???
η υπογραφη σου δεν φενεται =/

Oι υπογραφές φαίνονται μόνο στα φόρουμς Χαλαρή Κουβέντα, Διασκέδαση και Γενικά και Αόριστα (if I am not mistaken).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adriano

Νεοφερμένος

Ο Aδριανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γινεται να βάλω φωτογραφία στο προφίλ μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι. Θα πας είτε Μετάβαση/Το προφίλ μου/Συλλογές εικόνων/Προσθήκη είτε Ρυθμίσεις/Πίνακας ελέγχου/Επεξεργασία εικόνας προφίλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
παιδια εγω γιατι δεν γινεται να βαλω εικονα για το προφιλ ε??εχω δοκιμασει χιλιες αλλα δεν ξερω κατι γινεται!πλιζζζζ χελπ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μπορει να μην εχεις αρκετα post
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν παίζουν ρόλο τα ποστ για τις εικόνες προφιλ.:) Aκολούθα τις συμβουλές του Shadowfax και θα γίνει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
²

Πριν ηταν τρεις χιλιαδες.
Και οταν το ειπα αυτο εσυ εισουν ακομα εμπειρο μελος.
Οποτε μην εχεις την ψευδαισθηση πως σε ζηλευω.:P

Εθίστηκες ομως!
Εγω ειχα εθιστει 1η. Ζηλεψες και με ακολουθησες. Τοσο απλο.
:P
-----------------------------------------
Eγώ θέλω κάμποσα ακόμα για να φύγει αυτός ο τίτλος:)

Εγω να δεις...Βασικα οκ εμεις απλα την βολτα μας κανουμε εδω μεσα και απανταμε οπου θελουμε. Θα δεις τι ωραια χωρις να το καταλαβεις θα εχει παει μονιμο μελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Αν πούμε στην διασκέδαση κάτι λίγο άσχετο με το θέμα θα μας βομβαρδίζετε με off-topic pms;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή έχεις ένα σκυλάκι για εικόνα προφίλ πάντως, μια χαρά φαίνεται.
Η εικόνα προφίλ δεν είναι το ίδιο πράγμα με το avatar ε, μην τα μπερδεύεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Αν πούμε στην διασκέδαση κάτι λίγο άσχετο με το θέμα θα μας βομβαρδίζετε με off-topic pms;;
σου ηρθαν κι εσενα ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
σου ηρθαν κι εσενα ε;:P
Ναι!!Γκρρρ.Λέω και γω τι έκανα πάλι;:P

Btw η ετυμολογία της λέξης διασκέδαση:
διασκέδαση<δια+σκεδάννυμι= διασκορπίζομαι,και σε ελεύθερη απόδοση αφήνομαι ελεύθερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ναι, όταν πρωτομπήκα τον Δεκέμβριο με μπέρδευε κι εμένα...
(Η χαρά του spam είναι εδώ μέσα. Για να πάρουν 1-2 μηνύματα, κάνουν τα χαζά, λες και δεν έχουν ξαναμπεί σε φόρουμ)*


*(Δεν μιλάω προσωπικά, πολλοί, αφάνταστα πολλοί το κάνουν, απλά μου χτυπάει στο μάτι και μου σπάει τα νεύρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οποιαδήποτε απορία έστω και χαζή(αν μπορούσαμε να τις θεωρήσουμε έτσι) είναι για να υποθεί εδώ και να τη λύσουμε;)Μερικοί μπορεί να μην έχουν εμπειρία από άλλα φόρουμς όταν γράφονται εδώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Οποιαδήποτε απορία έστω και χαζή(αν μπορούσαμε να τις θεωρήσουμε έτσι) είναι για να υποθεί εδώ και να τη λύσουμε;)Μερικοί μπορεί να μην έχουν εμπειρία από άλλα φόρουμς όταν γράφονται εδώ:)
I raise my hand.:zilia:
Kαι σχετικα ποτε δν ειχα απορια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μι του.


Γιατί η διασκέδαση άνοιξε πριν τελειώσουν οι εξετάσεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top