Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Και πώς έκανε post;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εχεις δικαιωμα μεχρι 10 μερες να τον ενεργοποιησεις,νομιζω.

Σε αυτες τις 10 μερες,μπορεις να κανεις ποστς κανονικα.

Αλλα επισης,παιζει να'χει φαει κανα ban και delete.

Επισης,μπορεις να ζητησεις και ο ιδιος διαγραφη του λογαριασμου σου και οταν οι αλλοι θα κοιτανε ποστς σου,δεν θα μπορουν να τα δουν,ομως,οταν σε 1 τοπικ υπαρχει ποστ σου,θα εμφανιζεται το n/a
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν είναι ανενεργός.Αυτό έγινε στους λογαριασμούς που δεν είχαν δώσει έγκυρα email(δεν είχε γίνει configuration;))

Ουπς απαντήθηκε.Anyway θα δώσω ένα παράδειγμα.Ο αδελφός μου είχε ένα ίδιο πρόβλημα γιατί άλλαξε μειλ και έχασε τον κωδικό:P.Δεν είχε προλάβει να κάνει ενεργοποίηση από το συγκεκριμένο μέιλ για αυτό και διαγράφηκε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή έχεις ένα σκυλάκι για εικόνα προφίλ πάντως, μια χαρά φαίνεται.
Η εικόνα προφίλ δεν είναι το ίδιο πράγμα με το avatar ε, μην τα μπερδεύεις.

ναι το σκυλι το ξερω αλλα δεν φαινεται οταν γραφω ενα μηνυμα οπως σε ολους τους αλλους!εγω αυτο θελω να φαινεται:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό λέγεται αβατάρ και για να βάλεις δικό σου πρέπει να έχεις 150 μηνύματα και 30 μέρες στο φόρουμ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Aυτό λέγεται αβατάρ και για να βάλεις δικό σου πρέπει να έχεις 150 μηνύματα και 30 μέρες στο φόρουμ:)

ωχχχχ χριστε μου τι αυστηρα που ειναι:'(:'(:'(:'(..απο σημερα αρχιζω τα μηνυματα....ευχαριστω παντως!!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eντάξει δεν είναι αυστηρό είναι σαν bonus για τα μέλη που συμμετέχουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι γίνεται όταν έχεις full πμ box και θέλει να σου στείλει mod pm για off topic or anything?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τι γίνεται όταν έχεις full πμ box και θέλει να σου στείλει mod pm για off topic or anything?
Δεν μπορει να σου στειλει, απλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Νομίζω ότι σε "αναγκάζει" το σύστημα να διαγράψεις κάποια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βασικά έχω 498 pm οπότε την επόμενη φορά που βγω οff νομίζω θα μας λυθεί η απορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως μπορεί να μου πει κάποιος μέχρι πόσα μηνύματα πρέπει να έχω δημοσιεύσει για να λέγομαι "Μέλος";;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως μπορεί να μου πει κάποιος μέχρι πόσα μηνύματα πρέπει να έχω δημοσιεύσει για να λέγομαι "Μέλος";;
Στα 200 γίνεσαι μέλος
Στα 1000 έμπειρο μέλος
Στα 2000 εθισμένο μέλος
Στα 5000 μόνιμο μέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!! :thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Google Spider
Yahoo! Slurp Spider
Google AdSense Spider
AskJeeves Spider

Τι στα διάλα είναι αυτά? -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Bots είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πως μπορω να ανεβασω ενα βιντεακι στο youtube?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Υπενθυμίζω ότι αυτό το thread είναι για ερωτήσεις σχετικές με τις λειτουργίες του MyCat και όχι άλλων site. :P
Παρόλα αυτά, για να ανεβάσεις βίντεο στο youtube, πρέπει πρώτα να κάνεις έναν λογαριασμό εκεί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rOuDiNi

Νεοφερμένος

Η rOuDiNi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχω ενα προβλημα με τον κωδικο στην αρχη ειχα εναν κωδικο που δν τον ηξερα :redface:!!!!!!!!!! ευτηχως τον αλλαξα και ξερω πιος ειναι ο κωδικος μου.........:)ομως δν μπορω να μπω απο αλλο pc μονο απο το δικο μου :/:!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι γινετε????????:hmm: και πηγα να γραψω μια φιλη στο my cat και ειχε προβλημα!!!!!!!!!!!!!!! :(τι συμβενει??????????:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top