Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν ειναι κακο...δεν ειναι κακο!!!;) :D
Το χειροτερο θα ηταν να βαλεις το εαυτο σου στην black list...:P

χμμμ.. μη μου βάζεις ιδέες!
μετά το στάδιο¨"είμαι η καλύτερη φίλη μου!" :P
θα με αντιπαθησω τρελά! :D:D:P:P:redface::redface:

Αλήθεια αυτούς που βάζουμε στην "black list" τι ... παθαίνουν ???

[ε μιας και το είπες είπα να λύσω άλλη μια απορία χωρίς πειράματα ! :redface: :D:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ειναι κακο...δεν ειναι κακο!!!;) :D
Το χειροτερο θα ηταν να βαλεις το εαυτο σου στην black list...:P

Χα,χα,χα σήμερα έχεις γράψει τα απίστευτα:D
Πραγματικά μου έχεις φτιάξει πολύυυυυυυυυυυυυ το κέφι:clapup:


@ΧRΖ κοίτα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Γ@μώτο! Γιατί δεν με αφήσατε ΕΜΕΝΑ να εξηγήσω στην XRZ???? Αφού είναι γνωστό πως το κατέχω το θέμα με τα (+) !!!!! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως ΣΟΥ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ, σε σκέφτηκα και σε θυμήθηκα!!!

LMAO! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
εγώ πάντως ΣΟΥ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ, σε σκέφτηκα και σε θυμήθηκα!!!

LMAO! :D

Αρχικά σκέφτηκα πως θα παραπέμπατε την XRZ να ρωτήσει εμένα, αλλά ευτυχώς είστε ευγενικά παιδάκια και δεν θέλατε να με κάνετε ρόμπα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λωλ έχετε συνειδητοποιήσει οτι κανείς δεν καταλαβαίνει τι λέτε εκτός απο τα μέλη της ΟΔ? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Λωλ έχετε συνειδητοποιήσει οτι κανείς δεν καταλαβαίνει τι λέτε εκτός απο τα μέλη της ΟΔ? :lol:

Καλά μην παίρνεις και όρκο ότι καταλαβένουμε όλοι στην Ο.Δ:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχω μία απορία και από το να ανοίγω νέο θρεντ λέω να ρωτήσω εδώ. Τι είναι το κουμπάκι "Multi-Quote" δίπλα από το κουμπί της παράθεσης μηνύματος; Η αναζήτηση δεν μου έβγαλε κάτι, οπότε ρωτάω. ("νεοδούνι" είμαι δεν ξέρω :redface: ) Δεν βλέπω να κάνει κάτι - ή μάλλον δεν έχω καταφέρει να το χρησιμοποιήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έχω μία απορία και από το να ανοίγω νέο θρεντ λέω να ρωήσω εδώ. Τι είναι το κουμπάκι "Multi-Quote" δίπλα από το κουμπί της παράθεσης μηνύματος; Η αναζήτηση δεν μου έβγαλε κάτι, οπότε ρωτάω. ("νεοδούνι" είμαι δεν ξέρω :redface: ) Δεν βλέπω να κάνει κάτι - ή μάλλον δεν έχω καταφέρει να το χρησιμοποιήσω :P

με αυτό το κουμπάκι μπορείς να κάνεις πολλαπλή παράθεση (multi quote)
Τι σημαινει τώρα αυτό....
έστω ότι θες να απαντήσεις σε δυο τρια διαφορετικά ποστς.... αντι να απαντας σε ένα ενα και να κάνεις νεες απαντήσεις, μαρκάρεις το ποστ στο κουμπακι multi quote κι όταν τελικώς πατήσεις στο τελευταίο μήνυμα που θα θες, το κουμπάκι παράθεση, σου βγαζει σε διαφορετικά quotes τα ποστς και απαντάς ενδιάμεσα ;)
ελπίζω ότι σου έδωσα να καταλάβεις τι είναι.... αν όχι, πες μου να το πω παλι με άλλο τρόπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όταν θες να κάνεις πολλαπλές αναφορές στην απάντησή σου κάνεις κλικ πάνω σε όσες απαντήσεις θες να μαρκάρεις/ανταπαντήσεις και μετά γράφεις κανονικά το μήνυμά σου. Πλέον στον επεξεργαστή θα φαίνονται όλα τα κείμενα που έχεις μαρκάρει κ έτσι μπορείς να απαντήσεις ξεκάθαρα στον καθένα, χωρίς να χρειάζεται να κάνεις ξεχωριστές απαντήσεις ή πολλά copy-paste :)

Ουφ... ελπίζω να έγινα κατανοητός! Αν σε μπέρδεψα, πες το για να στα ξεμπερδέψουμε! :redface:

Υ.Γ. Ούτε συνεννοημένοι να ήμασταν ΚΕ. Παρόμοιες απαντήσεις (ειδικά το τέλος!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για να δεις δλδ τι σημαίνει ταχύτης και εξυπηρέτηση απ τη Mod team :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Έχω μία απορία και από το να ανοίγω νέο θρεντ λέω να ρωήσω εδώ. Τι είναι το κουμπάκι "Multi-Quote" δίπλα από το κουμπί της παράθεσης μηνύματος; Η αναζήτηση δεν μου έβγαλε κάτι, οπότε ρωτάω. ("νεοδούνι" είμαι δεν ξέρω :redface: ) Δεν βλέπω να κάνει κάτι - ή μάλλον δεν έχω καταφέρει να το χρησιμοποιήσω :P
Κάθε δημοσίευση [post] εχει και από μια επιλογή -πλήκτρο
. Κάνοντας click πάνω της το εικονίδιο αλλάζει σε
, που σημαίνει πως το αντίστοιχο μήνυμα επιλέχτηκε για παράθεση [checked].

Το multi-quote είναι πολλαπλή παράθεση μηνυμάτων και χρησιμεύει όταν θέλεις να παραθέσεις περισσότερα του ενός μηνύματος σε μια απάντησή σου.
1. Κάνεις check όσα μηνύματα θες να παραθέσεις.
2. Πατάς το πλήκτρο
.

Όσα μηνύματα είχες επιλέξεις προηγουμένος, έχουν εφαρμοστεί στον επεξεργαστή κειμένου με τον κατάλληλο κώδικα παράθεσης [ quote] [ /quote] :)





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θενξ σε όλο το mod team. Μαθαίνω σιγά-σιγά :P :D :P χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Τα posts 17-22 μετακινήθηκαν :P
[Αρχικά είχα μετακινήσει το post του Giorgos και είχα απαντήσει εδώ, χωρίς να προλάβω να δω τις απαντήσεις των KουΕ και MonaxoS :redface: ]







-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χεχε, τελικά η προηγούμενη ερώτησή μου είναι ήδη δημοσιευμένη εδώ:

https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=38762&postcount=34


Ελπίζω να μην είναι δημοσιευμένη και αυτή: (έψαξα πριν)
Πώς μπορώ να κάνω hyperlink τη λέξη "εδώ" που έγραψα απάνω; Να μη χρειάζεται δηλαδή να βάλω χωριστά το link. Καταλαβαίνετε ελπίζω...
(νταξ' με βαράτε :beating: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Aν κατάλαβα τι ρωτάς τότε:

Επιλέγεις την λεξούλα εδώ και μετά το εικονίδιο Εισαγωγή link που βρίσκεται στην δεύτερη σειρά της γραμμής εργαλείων στο μενού της απάντησης(δλδ πιο απλά το εικονιδιάκι με την υδρόγειο:D)
Στην συνέχεια ανοίγει ένα παράθυρο όπου εκεί μπορείς να γράψεις το λινκ που θες.Αν θες να το αφαιρέσεις χρησιμοποιείς το ακριβώς διπλανό εικονίδιο.

Αυτό δεν ρώταγες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Aν κατάλαβα τι ρωτάς τότε:

Επιλέγεις την λεξούλα εδώ και μετά το εικονίδιο Εισαγωγή link που βρίσκεται στην δεύτερη σειρά της γραμμής εργαλείων στο μενού της απάντησης(δλδ πιο απλά το εικονιδιάκι με την υδρόγειο:D)
Στην συνέχεια ανοίγει ένα παράθυρο όπου εκεί μπορείς να γράψεις το λινκ που θες.Αν θες να το αφαιρέσεις χρησιμοποιείς το ακριβώς διπλανό εικονίδιο.

Αυτό δεν ρώταγες;:P
Νιιιιιιιιιιιιιι!!! :D Θενξ κλεφτρούλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερώτηση: Όταν περνάω μία εικόνα στο μήνυμά μου μέσω link, εμφανίζονται βελάκια και σημεία "πιασίματός" της, ώστε υποτίθεται να μικρύνει...
Κι όμως, αφού εμφανιστεί το μήνυμά μου, η εικόνα διατηρεί το αρχικό της μέγεθος.

Γιατί υπάρχουν αυτά τα grips και τι μπορώ να κάνω;
Εννοώ, πέρα από το να τη σώσω, να της αλλάξω εγώ το μέγεθος (ή το imageshack), κλπ κλπ...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς δυστυχώς δεν χρησιμεύουν πουθένα grips. Τα έχουμε απενεργοποιήση για θέματα ασφάλιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν βάλεις εικόνα και κάνεις κλικ πάνω της, μπορείς να την "πιάσεις" από τη γωνία και να τη μικρύνεις! Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top