Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σαν το ελληνικό δημόσιο κι εδώ ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Όχι, εντάξει, βρέθηκε το καλό παιδί ο Mπαμπίνος και το τακτοποίησε.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ωστε εσύ ήσουν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Όχι, εντάξει, βρέθηκε το καλό παιδί ο Mπαμπίνος και το τακτοποίησε.

:p


Ρουφιανεν καταδοτεν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Γενικά όσες φωτογραφίες είναι ανεβασμένες με το service του ischool δε φαίνονται στους επισκέπτες. Όταν όμως ανεβαίνουν με image shack κ.λπ μπορεί να τις δει ο καθένας. Ούτως ή άλλως



οπότε no problem.

Εχω ανβασει πολλες στο tinypic χωρις να εχω λογαριασμο.Αρα φανταζομαι δεν μπορω να τις βγαλω ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πες σε κάποιον moderator να κάνει edit στο post σου και να τις σβήσει.

Απλό.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κι εμένα. Επειδή τώρα τελειώνουν οι εξετάσεις και ανοίξανε και τη διασκέδαση και ο server τα 'χει ψιλοπαίξει, οπότε χρειάζεται ανανέωση το site πού και πού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να υπηρχε chat δηλαδη οι φιλοι μεταξοι τους να εχουν αμεση επαφη η γενικοτερα ολοι οι ενεργοι χρηστες (δεν ξερω αν το προτεινε κανεις αλλος γιατι ειναι πολλες οι 33 σελιδες..:P)αυτα ..


τι πιστευετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να υπηρχε chat δηλαδη οι φιλοι μεταξοι τους να εχουν αμεση επαφη η γενικοτερα ολοι οι ενεργοι χρηστες (δεν ξερω αν το προτεινε κανεις αλλος γιατι ειναι πολλες οι 33 σελιδες..:P)αυτα ..


τι πιστευετε??


Ποσο καιρο εισαι εδω γιατι στην κυρια σελιδα στα δεξια εχει ενα ταμπλο που γραφει ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ, αμα το πατησεις ανοιγει chatbox... :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ποσο καιρο εισαι εδω γιατι στην κυρια σελιδα στα δεξια εχει ενα ταμπλο που γραφει ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ, αμα το πατησεις ανοιγει chatbox... :jumpy::jumpy:
καινουργιος ειμαι ......:Pμε κανες να ντρεπομαι τωρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Καθόλου.
Το μαγαζί είναι ανοιχτό σε οποιαδήποτε ερώτηση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα να γνωστοποιήσω το καινούριο μου blog αλλά πηγαίνοντας είτε εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=&highlight=blogs είτε εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=&highlight=blogs&page=4 δεν μπορώ να ποστάρω. Αναφέρει δύο λόγους: είτε δεν έχω ενεργοποιήσει το λογαριασμό μου είτε οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει τη δημιουργία νέων μηνυμάτων. Καμία βοήθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Στο φόρουμ «Δημιουργίες μελών», που βρίσκονται τα θέματα που παθέθεσες, δε μπορείς να στείλεις μηνύματα ούτε και να ανοίξεις νέο θέμα αν δεν έχεις πρώτα συμπληρώσει 31 μέρες παραμονής στο site και 150 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eν ολίγοις έχεις πολύ δουλειά:)Αν θες βέβαια μπορείς να το βάλεις στην υπογραφή σου;)(Δεν νομίζω να απαγορεύεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Όντως έχω πολύ δρόμο ακόμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
https://www.ischool.gr/downloads/html/Vaseis2008-90.htm

Τι εκφράζει κάθε στήλη κάτω από το "Βάσεις 2008"?

Η πρώτη τη βάση της σχολής, η δεύτερη το γενικό βαθμό πρόσβασης του τελευταίου επιτυχόντα, και η τρίτη το άθροισμα των βαθμών του στα μαθήματα βαρύτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Eν ολίγοις έχεις πολύ δουλειά:)Αν θες βέβαια μπορείς να το βάλεις στην υπογραφή σου;)(Δεν νομίζω να απαγορεύεται)


απο οσο ξερω δεν απαγορευετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
απο οσο ξερω δεν απαγορευετε!!!

ωραία ευχαριστώ πολύ και πάλι. Το έβαλα στην υπογραφή μου, αν πάλι προκύψει κάποιο πρόβλημα ευχαρίστως να το βγάλω.
Καλή σας ημέρα!

Εντωμεταξύ ενώ το βάζω, τη μιά φαίνεται μια χαρά και την επόμενη μέρα δεν εμφανίζεται. Τί φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
ωραία ευχαριστώ πολύ και πάλι. Το έβαλα στην υπογραφή μου, αν πάλι προκύψει κάποιο πρόβλημα ευχαρίστως να το βγάλω.
Καλή σας ημέρα!

Εντωμεταξύ ενώ το βάζω, τη μιά φαίνεται μια χαρά και την επόμενη μέρα δεν εμφανίζεται. Τί φταίει?

Η υπογραφή δεν εμφανίζεται σε όλα τα subforums. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Η υπογραφή δεν εμφανίζεται σε όλα τα subforums. :)


ook ευχαριστω πολύ. Για άλλη απορία θα σας ενημερώσω παιδιά :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top