Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω κάτι εδώ και πολύ καιρό. Όταν σε ένα θέμα υπάρχει πληθώρα off-topic μηνυμάτων, οι συντονιστές μετά τη διαγραφή ή μετακίνησή αυτών των posts στέλνουν οι ίδιοι προσωπικά μηνύματα στα αντίστοιχα μέλη ή το σύστημα το κάνει; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Το σύστημα το κάνει αυτόματα,σιγά μην στέλναμε στον καθένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω κάτι εδώ και πολύ καιρό. Όταν σε ένα θέμα υπάρχει πληθώρα off-topic μηνυμάτων, οι συντονιστές μετά τη διαγραφή ή μετακίνησή αυτών των posts στέλνουν οι ίδιοι προσωπικά μηνύματα στα αντίστοιχα μέλη ή το σύστημα το κάνει; :p
Το σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Το σύστημα το κάνει αυτόματα,σιγά μην στέλναμε στον καθένα :P

Τότε γιατί κάθε ειδοποίηση μπορεί να προέρχεται από διαφορετικό συντονιστή;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το σύστημα το κάνει αυτόματα,σιγά μην στέλναμε στον καθένα :P

Eιδικά ο από πάνω θα είχε πιαστεί να γράφει αν έστελνε μόνο σε μένα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τότε γιατί κάθε ειδοποίηση μπορεί να προέρχεται από διαφορετικό συντονιστή;:P

Γιατί αυτός είναι που μετακινεί ή διαγράφει το μήνυμά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γιατί αυτός είναι που μετακινεί ή διαγράφει το μήνυμά σου.

Άλλη μια βασανιστική απορία βρήκε τη λύση που αναζητούσε. Ευχαριστώ who.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ο Χους ότι λέει είναι εμπεριστατωμένο, γιατί το λέτε;

Αμάν πια, το φάγατε το παιδί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση ενώ έχουν περάσει τα 30 δευτερόλεπτα;Πχ έβλεπα ένα θέμα με πολλές απαντήσεις πατάω αναζήτηση και μου βγάζει-->Μας συγχωρείτε! Ο διαχειριστής έχει ορίσει ότι έχετε τη δυνατότητα να κάνετε μόνο μία αναζήτηση κάθε 30 δευτερόλεπτα. Δοκιμάστε ξανά μετά απο 29 δευτερόλεπτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim mag

Νεοφερμένος

Ο kost@kos!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδια μπορειτε να μ πειτε πωσ γινετε να δημηουργησω μια συζητηση στ i-school??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
ρε παιδια μπορειτε να μ πειτε πωσ γινετε να δημηουργησω μια συζητηση στ i-school??
Ορίστε φίλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παιδιά, μπορεί κάποιος να μου πει πώς μπορώ να κάνω ψηφοφορία;
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
πως μπορω να βαλω το msn μου?? κοιταξα τις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα ακρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ρυθμίσεις -> Επεξεργασία Profile -> "Όνομα χρήστη στο MSN Messenger"
Έχει και την πεταλουδίτσα του msn σαν εικόνα, θα το δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
ευχαριστω αρνι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Παιδιά, μπορεί κάποιος να μου πει πώς μπορώ να κάνω ψηφοφορία;
:thanks:

Νέο θέμα- Πρόσθετες Επιλογές- Ναι, αναρτήστε μία δημοσκόπηση μαζί με αυτό το θέμα (τσέκαρε το κουτάκι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Βασιλική! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Τίποτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραίες όλες θέλω κι εγώ να πάρω μέρος αλλά δεν ξέρω πως μπαίνει εδώ φωτό :(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εχω δει μερικες διαφημισεις στο site στις οποιες καθως μετακινεις το ποντικι σου πανω απο αυτες αναπαραγονται καποιοι ηχοι .
Τωρα τελευταια η διαφημιση ειναι :Oι πιο αξεχαστες κλανιες ειναι διαθεσημες για το κινητο σου Ν!(4e/ε) .
Και καθως μετατοπιζω τον δικτη του ποντικιου πανω απο την διαφημιση ακουγεται ο δυσαρεστος ηχος την κλανιας (συγνωμη για την εκφραση κιολας)
Και σας ρωτω .
Οι διαφημισεις που μπαινουν ειναι τυχαιες και δεν τις ελεγχετε ?
Τι φταιω εγω να το ακουω εγω και ολοι οι αλλοι που ειναι στον ιδιο χωρο και να γινεσαι και ρεζιλι σε διαφορες περιπτωσεις .
Και τελος υπαρχει καποιος τροπος να κανω κατι για να μην ακουγεται αυτος ο ηχος ? Αφου μαλλον δεν γινεται να κανετε κατι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top