Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
λοιπον εχω 2 αποριες:P,
α)οταν προσκαλεις καποιον για φιλο σε τι σου χρησιμευει ουσιαστικα???
β)οταν θελω να ανοιξω καινουργιο topic πως μπορω να ξερω αν υπαρχει αλλο για να μην μου το κλειδωσουν???
1)Προσκαλείς για φίλο σου:P
2)Κάνεις την αναζήτηση γκόμενα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος οτι θα χουν απαντηθει αλλα ρωταω:
Πώς ανεβαζεις ενα αρχειο (εικονα) για να το δουν και οι αλλοι σε ενα σχολιο.
Πώς κανεις avatar.
To βρηκα το πρωτο! Το δευτερο το ψαχων ακομα :p
Να πω πως ειμαι δυσαρεστημενος με την δυνατοτητα αναζητησης μες στο site και το γεγονος οτι πρεπει να περιμενεις για 2η αναζητηση. Αναγκαζομαι να κανω αναζητηση απτο google για το site!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος οτι θα χουν απαντηθει αλλα ρωταω:
Πώς ανεβαζεις ενα αρχειο (εικονα) για να το δουν και οι αλλοι σε ενα σχολιο.
Πώς κανεις avatar.

Να πω πως ειμαι δυσαρεστημενος με την δυνατοτητα αναζητησης μες στο site και το γεγονος οτι πρεπει να περιμενεις για 2η αναζητηση. Αναγκαζομαι να κανω αναζητηση απτο google για το site!

Κι εγώ ρε παιδιά!

1)Προσκαλείς για φίλο σου:P
2)Κάνεις την αναζήτηση γκόμενα σου

Τι σημαίνει αυτό να πάρει η ευχή????????????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και καλα να κανεις αναζητηση για να βρεις αν υπαρχει ηδη ομοιο/παρομοιο τοπικ μ' αυτο που εχεις σκοπο ν' ανοιξεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος οτι θα χουν απαντηθει αλλα ρωταω:
Πώς ανεβαζεις ενα αρχειο (εικονα) για να το δουν και οι αλλοι σε ενα σχολιο.
Πώς κανεις avatar.

Να πω πως ειμαι δυσαρεστημενος με την δυνατοτητα αναζητησης μες στο site και το γεγονος οτι πρεπει να περιμενεις για 2η αναζητηση. Αναγκαζομαι να κανω αναζητηση απτο google για το site!

Στη φόρμα της απάντησης, δεξιά κάτω από τα smilies υπάρχει το menu ''Οι εικόνες μου''. Επιλέγεις ''Ανέβασμα'' και είσαι ok. Αυτό μόνο για εικόνες. Για αρχεία γενικότερα, πάλι στη φόρμα της απάντησης επιλέγεις ''Διαχείρηση συνημμένων αρχείων''.

Για το avatar πηγαίνεις Ρυθμίσεις/Επεξεργασία Avatar. :bye:

Τι σημαίνει αυτό να πάρει η ευχή????????????????/

Σημαίνει πως πριν να ανοίξεις ένα θέμα θα κάνεις μια αναζήτηση μήπως και υπάρχει παρόμοιο. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Και γιατί το λετε γκόμενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Για να μην το πουμε αρραβωνιαστικο.
-----------------------------------------
Ρε, επεξεργαστηκα κατι στο προφιλ μου και μετα ξερετε, σου βγαζει αυτο το "Νέα θέματα που παρακολουθείτε", και απο κατω στο "Latest Infractions Received" οπου εχω 2 ζωη να 'χουν:Ρ, λεει οτι η μια ειναι "Γενικη Αθετηση", ενω η αλλη ειναι "Προσωπικη".
Α, να πω οτι και οι 2 εχουν την ιδια αιτια.."Συνεχή ανούσια /εκτός θέματος μηνύματα ~ Όρος 7" μπλα μπλα μπλα.:Ρ
Ξερει κανεις την διαφορα;:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Για να μην το πουμε αρραβωνιαστικο.
-----------------------------------------
+1:P
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από ;402991:
1)Προσκαλείς για φίλο σου:P
2)Κάνεις την αναζήτηση γκόμενα σου
ευχαριστω πολυ καταλαβα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για να μην το πουμε αρραβωνιαστικο.
-----------------------------------------
Ρε, επεξεργαστηκα κατι στο προφιλ μου και μετα ξερετε, σου βγαζει αυτο το "Νέα θέματα που παρακολουθείτε", και απο κατω στο "Latest Infractions Received" οπου εχω 2 ζωη να 'χουν:Ρ, λεει οτι η μια ειναι "Γενικη Αθετηση", ενω η αλλη ειναι "Προσωπικη".
Α, να πω οτι και οι 2 εχουν την ιδια αιτια.."Συνεχή ανούσια /εκτός θέματος μηνύματα ~ Όρος 7" μπλα μπλα μπλα.:Ρ
Ξερει κανεις την διαφορα;:Ρ

Η ''Προσωπική'' σου δόθηκε για συγκεκριμένο μήνυμα, ενώ η γενική αφορά γενικά τα off topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Στις απαντησεις μπορουμε να βαζουμε και σποιλερς ? Αμα δεν εχει καλο θα ηταν να βαλετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Λοιπόν από τις πολλές απορίες που έχω λέω να σας αναφέρω μία-δύο..Αρχικά πως μπορώ να παίρνω email για τα καινούρια topic που κάνουν οι άλλοι?Και επιπλέον τι μπορώ να κάνω για να μου έρχεται email ότι κάποιος απάντησε σε μία απάντηση μου?Τώρα όποιος κατάλαβε τι ρώτησα,κατάλαβε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τα καινούρια topics θα τα βλέπεις από το φόρουμ. Δεν έχει εξελιχθεί τόσο ακόμα η vBulletin :P. Για τη δεύτερη απορία σου μπορείς να επιλέξεις να παρακολουθείς το θέμα. Θα σου έρχεται βέβαια ειδοποίηση με e-mail για όλα τα καινούρια μηνύματα, ωστόσο είναι χρήσιμο εργαλείο σε περιπτώσεις όπως αυτή που ανέφερες. Κι έπειτα, μπορείς πάντα να απενεργοποιήσεις την παρακολούθηση. Θα πας λοιπόν: Εργαλεία Θεμάτων/Παρακολουθήστε αυτό το θέμα και ύστερα θα αλλάξεις τις επιλογές παρακολούθησης όπως θέλεις (η επιλογή ''Εργαλεία Θεμάτων'' βρίσκεται πάνω δεξιά σε κάθε θέμα). Μπορείς επίσης να πας: Ρυθμίσεις/Πίνακας ελέγχου/Θέματα που παρακολουθείτε. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Η ''Προσωπική'' σου δόθηκε για συγκεκριμένο μήνυμα, ενώ η γενική αφορά γενικά τα off topic.

Οκεη, ευχαριστω, το ειχα απορια.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Έχω και εγώ μια απορία.

'Εχω:

Αθετήσεις 1/0 (0)

Γτ έχω ποσοστό 0%;

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια απορία αλλά μην κοροϊδέψετε! Τι είναι η αθέτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Έχω και εγώ μια απορία.

'Εχω:

Αθετήσεις 1/0 (0)

Γτ έχω ποσοστό 0%;

:p

Μάλλον δε διάβασες και τόσο καλά το μήνυμα της αθέτησης ε; :xixi:

Απλή προειδοποίηση ήταν. Οι προειδοποιήσεις έχουν 0% infraction points.

Έχω κι εγώ μια απορία αλλά μην κοροϊδέψετε! Τι είναι η αθέτηση?

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=#5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δηλαδή δεν έχω αθετήσεις;

Κρίμα :(


:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ok thanks, κατάλαβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δηλαδή δεν έχω αθετήσεις;

Κρίμα :(


:p

Όχι, στον ευρύτερο τομέα των αθετήσεων είναι και οι προειδοποιήσεις. Δεν δίνονται έτσι, για πλάκα.

Υπ' όψιν πως η συγκεκριμένη που έχεις θα μπορούσε άνετα να δοθεί ως αθέτηση. Οπότε αν σε ενοχλεί τόσο, πες μου να την αλλάξουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν έχω πρόβλημα.

Αφού έσφαλα, θα πληρώσω. Ποιος ξέρει πόσες μανάδες θα έπαθαν καρδιά βλέποντας τα παιδιά τους να μπαίνουν σε ένα site που ένα παιδί λέει μια τόσο κακιά λέξη;

Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν ειρωνεύομαι αλλά το λέω για πλάκα.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top