Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι μόνο που είναι spoiler και όχι off topic tag. Γι' αυτό μαζευτείτε. :P

Α και που' σαι καμένε με τα μαθηματικά, είναι «καμένος» και όχι «καμμένος»
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν τελικα μπει αυτη η επιλογη,να μην μπει με αυτην την μορφη,γτ ειναι αντιαισθητικη.

Spoiler: (κουτακι 'show')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ναι μόνο που είναι spoiler και όχι off topic tag. Γι' αυτό μαζευτείτε. :P

Α και που' σαι καμένε με τα μαθηματικά, είναι «καμένος» και όχι «καμμένος»
:xixi:

Kύριε ψείρα, τα ορθογραφικά άφησέ τα για τους θεωρητικάριους.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Αν τελικα μπει αυτη η επιλογη,να μην μπει με αυτην την μορφη,γτ ειναι αντιαισθητικη.

Spoiler: (κουτακι 'show')

ναι :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αν τελικα μπει αυτη η επιλογη,να μην μπει με αυτην την μορφη,γτ ειναι αντιαισθητικη.

Spoiler: (κουτακι 'show')

Μα για να μη μπαίνει ολόκληρη αυτή η λειτουργία με τα spoilers μπήκε αυτό. Εδώ που τα λέμε, δεν υπάρχει δα και τόσo μεγάλη ανάγκη εκτός από κανα δυο θέματα.

Kύριε ψείρα, τα ορθογραφικά άφησέ τα για τους θεωρητικάριους.

:P

Να δω τι άλλο θ' ακούσω σ' αυτή τη ζωή.

:xixi:

Τέλος με τα off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Και πώς μπορείς να βάλεις το σπόιλερ σε καποιο δικό σου θέμα;;;
με μπερδέψατε μάγκες!
Πώς επιλέγω το ποστ μου να είναι σπόιλερ;;;;
:s:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
E απλά τα spoiler parts στα μηνύματά σου θα τα γράφεις μεταξύ αυτών:
blah blah blah[ /spoiler] - χωρίς το κενό ανάμεσα στην αγκύλη και στην κάθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
οχι εχω τον internet explorer 8 που βγηκε το '09...και πραγματικα δεν με νοιαζει για το προβλημα.....κατα τ'αλλα ειμαι ικανοποιημενη απο το συγκεκριμενο φυλλομετρητη..εχω και google chrome βεβαια,αλλα δεν μου χρειαζεται...ευχαριστω για το ενδιαφερον παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γενικά όταν σε ένα θέμα υπάρχουν spoilers μπαίνει αντίστοιχη σημείωση στον τίτλο του. Τώρα αν π.χ. είσαι σε ένα θέμα και θες να πεις κάτι που εμπεριέχει spoilers, προειδοποίησε στην αρχή του μηνύματος.



Άλλαξες browser; Συνήθως διαφορετικοί browsers κάνουν διαφορετικό rendering στις γραμματοσειρές, ιδίως τις ελληνικές. Ω! Το 'χω περάσει κι εγώ, γι' αυτό σε ρωτώ μήπως και είναι αυτό το πρόβλημα.
Όχι τον ίδιο browser έχω....:hmm:δε ξέρω τι έχει γίνει....εσένα τι γραμμαροσειρά έχει γενικά η ιστοσελίδα;
-----------------------------------------
E απλά τα spoiler parts στα μηνύματά σου θα τα γράφεις μεταξύ αυτών:
blah blah blah[ /spoiler] - χωρίς το κενό ανάμεσα στην αγκύλη και στην κάθετο.
Α οκ θενκς.
θα το χω υπόψην μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
pfffff δεν παιζεστε:p
εγω δεν καταλαβα τι ειναι τα spoilers(ε, τωρα ,μν θελετε να το γραψω και σωστα:p)

επισης καπου ειδα που καποιος ειπε οτι σε ενα θεμα μπορουμε να δουμε τα μηνυματα ενος συγκεκριμενου μελους..πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Spoilers:
Εγώ κατάλαβα τα spoilers με την έννοια των στοιχείων που αφορούν την πλοκή μιας σειράς ή μιας ιστορίας γενικότερα και που αν διαβαστούν από κάποιον που δεν έχει ολοκληρώσει την ιστορία ή δεν έχει φτάσει σε συγκεκριμένο σημείο, του χαλά τη ροή.

Παράδειγμα: Στο θέμα με τις σειρές (Lost, P.B κ.λπ) αν δεις στον τίτλο υπάρχει σημείωση «(spoilers inside)» γιατί θα ειπωθούν πράγματα που αφορούν ας πούμε τον τέταρτο κύκλο. Εγώ λοιπόν που είμαι ακόμα στον τρίτο, καλύτερα να αποφύγω να διαβάσω το θέμα για να μη μάθω στοιχεία μεταγενέστερα.

Για το δεύτερο, στο θέμα θα πας: Αναζήτηση στο θέμα και θα επιλέξεις «Εξελιγμένη αναζήτηση». Ύστερα εισάγεις δεξιά το όνομα του χρήστη και bam! Έχεις τα μηνύματά του στο θέμα. :xixi:

*οι ερωτήσεις καλύτερα στο άλλο θέμα με τις απορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Για να δουμε
Paok
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Το πέτυχες!
;)

Σήμερα κάποια φάση μου έβγαζε ο διακομιστής είναι απασχολημένος. Ανανέωση ήταν; Δε θα έπρεπε να υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα γίνεται ανανέωση ετσί ώστε να μη δημιουργείται σύγχηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι τυχαίνει συχνά. Δεν είναι τίποτα και προπαντός όχι αναβάθμιση (? - ταιριάζει καλύτερα :xixi:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
με νευριαζει το σποιλερ και δεν καταλαβαινω την χρησιμοτητα του....(οχι,δεν ειμαι φυσικη ξανθια:p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είναι για να κρύψεις ένα κομάτι κειμένου ώστε να μη το δει κατα λάθος κάποιος που δε θέλει να το δει.
Αν αποκαλύψεις κάποιο στοιχείο της πλοκής μιας ταινίας ας πούμε και ο άλλος δεν την έχει δει ακόμα, θα του τη χαλάσεις (εξ'ου και το "spoiler", spoil = χαλάω).
Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ναι αλλά μπορεί ο καθένας να πατήσει το εμφάνιση από περιέργεια και έτσι να τα καταλάβει όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν το πατήσει, δικό του πρόβλημα, αφού ξέρει τι κρύβεται μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πως γινετε να βαλω την εικονα χωρις <<Διαχειριση Συνημμενων Αρχειων>>.Δλδ να μην ειναι ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 63.gif
    63.gif
    27.3 KB · Εμφανίσεις: 36

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top