Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Τώρα, που είσαι απλός διαχειριστής και όχι ιδιοκτήτης μπορείς να βάλεις και φωτό.:P
Όχι, δεν πάει έτσι. :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι άλλο: Γιατί η εικόνα που έχω στην υπογραφή μου δεν κουνιέται όταν τη βάζω στο avatar?
-----------------------------------------
Βασικά, γιατί δεν κουνιούνται γενικώς οι εικόνες στο avatar?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τώρα, που είσαι απλός διαχειριστής και όχι ιδιοκτήτης μπορείς να βάλεις και φωτό.:P
+100000:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
λοιπον καθε θεμα που βλεπουμε μια συγκεκριμενη στιγμη,αναγραφεται στο προφιλ μας που μπορει καποιος να το δει οκ??οταν βλεπουμε το προφιλ ενος χρηστη φενεται οτι βλεπουμε το προφιλ του????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οχι

Εκει λεει μονο βλεπει το προφιλ του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
και κατι αλλο :υπαρχουν καποιοι τιμωμενοι χρηστες...τι ακριβως ειναι αυτο ???ειναι γνωστοι???
edit:υπαρχουν 3 διαχειριστες τελικα ???(προσφατα εγινε η αλλαγη αν εγινε???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα τιμωμενα μελη ειναι αυτα που βοηθησαν ή βοηθουν το ischool,απο την αρχη της λειτουργιας του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
και κατι αλλο :υπαρχουν καποιοι τιμωμενοι χρηστες...τι ακριβως ειναι αυτο ???ειναι γνωστοι???
edit:υπαρχουν 3 διαχειριστες τελικα ???(προσφατα εγινε η αλλαγη αν εγινε???)

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Καποιες φορες, ενω ειμαι συνδεδεμενη και γραφω ενα (μεγαλο :P ) μηνυμα, οταν προσπαθω να το δημοσιευσω, μου βγαζει ειδοποιηση τη συστημα οτι δεν εχω συνδεθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν πρόκειται για λάθος. Όταν δεν κάνεις ανανέωση στη σελίδα, νομίζω για μισή ώρα - μπορεί όμως και παραπάνω, αυτόματα γίνεται log out. Συνεπώς όταν γράφεις τα μεγάλα μηνύματά σου, περνά η ώρα και αποσυνδέεσαι. :P

Το μήνυμα ωστόσο δεν το χάνεις. Απλά συμπληρώνεις user name και password και επιστρέφεις εκεί που ήσουν κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Α.. οκ καταλαβα.. :P :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πάντως μπορείς να χρησιμοποιείς την ''Προεπισκόπηση μηνύματος'' που ουσιαστικά την ίδια δουλειά κάνει. Εγώ τουλάχιστον τη βρίσκω βολική λύση, στα μεγάλα μηνύματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ω, και τότε γιατί εμένα δε μου κάνει αυτόματα log out?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
να πω κατι?
δεν θα ηταν καλυτερα το συν(+) διπλα απο τους χρηστες να μπαινει μονο οταν και οι δυο δεχτουν την φιλια και να μην συνεχιζει να υπαρχει οταν καποιος ''σπασει'' την φιλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χμμ, μα έτσι δε γίνεται; Όταν η φιλία σπάσει νομίζω παύει να υπάρχει και το ''+''. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Έτσι γίνεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επιμηθέα, διορθώθηκε το πρόβλημα;
Αν όχι, ανέφερε και τι τύπο αρχείου προσπαθείς να ανεβάσεις, καθώς και σε ποιόν browser (όνομα/έκδοση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όχι, δε γίνεται έτσι, Χρήστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
λιγο (βασικα πολυ) χαζη ερωτηση:
πως κανουμε παραθεση??
παταμε παραθεση στο μηνυμα κ μετα???
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πατάς "παράθεση" στο μήνυμα που θέλεις και σου βγάζει το μήνυμα μέσα στο
...[ / quote] αυτόματα. Μετά εσύ γράφεις το μήνυμά σου παρακάτω και πατάς δημοσίευση. Αυτό είναι όλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top