Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Bkid

Νεοφερμένος

Ο Bkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πως χρησιμοποιειται αυτο το latex?Τι πατας για να στα βγαλει εκει που γραφεις την "απαντηση" σου?Και οταν παταω πχ ολοκληρωμα,συνεπαγεται μου βγαζει κατι γραμματα!Αυτα μετα αυτοματα θα περαστουν στην απαντηση σου??Εξηγηστε μου,σας ευχαριστω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
πως χρησιμοποιειται αυτο το latex?Τι πατας για να στα βγαλει εκει που γραφεις την "απαντηση" σου?Και οταν παταω πχ ολοκληρωμα,συνεπαγεται μου βγαζει κατι γραμματα!Αυτα μετα αυτοματα θα περαστουν στην απαντηση σου??Εξηγηστε μου,σας ευχαριστω:thanks:
Οχι δεν θα περαστουν αυτοματα διοτι πρεπει να βαλεις την παρακατω εντολη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Επιμηθέα, έχουμε αναπαράγει το πρόβλημα απλά προσπαθούμε να βρούμε λίγο χρόνο έτσι ώστε να ανακαλύψουμε την αιτία.

Επιμηθέα, διορθώθηκε το πρόβλημα;
Αν όχι, ανέφερε και τι τύπο αρχείου προσπαθείς να ανεβάσεις, καθώς και σε ποιόν browser (όνομα/έκδοση)
Σας ευχαριστώ.:)
Δεν ξέρω αν βρήκατε την αιτία,αλλά το πρόβλημα δεν υπάρχει πλέον.

Edit:Επιβεβαίωση.
thanks.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Οχι δεν θα περαστουν αυτοματα διοτι πρεπει να βαλεις την παρακατω εντολη;)
ό,τι γράψεις[/ latex] χωρίς το κενό ανάμεσα στην κάθετο και στη λέξη, στη δεύτερη αγκύλη.

Πιο απλά, πατάς το
πάνω δεξιά στη φόρμα της απάντησης και αντιγράφεις το ''κείμενο'' από τον συντάκτη ανάμεσα στις αγκύλες." />" />
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χμμ, εννοείς όταν γράφεις μεγάλο μήνυμα ή όταν παραμείνεις δίχως ανανέωση για πολλή ώρα στη σελίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να εκφράζετε τις διάφορες παρατηρήσεις σας για το site καθώς και να σχολιάζετε.
Τι πιστεύετε ότι του λείπει;
Τι θα θέλατε να αλλάξει;

:sman::sman::sman:

Nα μην υπήρχαν συντονιστές για 1 μήνα..Γιατί να γίνεται αυτό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για να μην κάνει ο κάθε σπάμερ ότι θέλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδιά πριν λίγο μου το είπαν..Τελικά και οι βοηθοί συντονισμού δεν είναι για 1 μήνα αλλά για πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχεις ένα θέμα με την ομάδα διαχείρησης ή έχω αυταπάτες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eγώ;Απλά δεν κατάλαβα την ερώτηση.Νόμιζα πως έλεγε να διώξουμε του συντονιστές για 1 μήνα και ρώτησα γιατί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι εσύ κρασάτε ο τατούλης...Και εγώ το ίδιο κατάλαβα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Έχεις ένα θέμα με την ομάδα διαχείρησης ή έχω αυταπάτες;:hmm:

Καλά βρε τι καταλάβατε;;;Να τους διώχναμε;:P

Τι ακριβώς εννοείς Ηλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το σπάσιμο φιλίας τι κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Διαγράφεις κάποιν από τη λίστα των φίλων σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πατάς "παράθεση" στο μήνυμα που θέλεις και σου βγάζει το μήνυμα μέσα στο
...[ / quote] αυτόματα. Μετά εσύ γράφεις το μήνυμά σου παρακάτω και πατάς δημοσίευση. Αυτό είναι όλο!:)

το ειχα ξανακανει ομως δεν πετυχε!
thanks anyway!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χμμ, μα έτσι δε γίνεται; Όταν η φιλία σπάσει νομίζω παύει να υπάρχει και το ''+''. :hmm:
οχι..μπορει πχ να στειλω σε καποιον αιτηση φιλιας,και αυτος να μην με δεχτει δηλ δεν ειμαι στην λιστα φιλων του ,αλλα παρολο αυτα να υπαρχει το +
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό δεν είναι για τις επαφές;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
οχι..μπορει πχ να στειλω σε καποιον αιτηση φιλιας,και αυτος να μην με δεχτει δηλ δεν ειμαι στην λιστα φιλων του ,αλλα παρολο αυτα να υπαρχει το +

Αυτό το + βγάλτε το ρε παιδιά τι το έχετε;;;Να ξέρουμε σε ποιον έχουμε στείλει αίτηση:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τι είναι το Troll;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top