Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να μπορούμε να ανεβάζουμε φοτό πιο εύκολα!!Σε άλλα φόρουμ απλά πατάς μια επιλογή και διαλέγεις ποια εικόνα θες να ανεβάσεις!!
-----------------------------------------
Αφήστε το...βρήκα τον τρόπο(μου το μαρτήρησε κάποιος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε κι εδώ έτσι γίνεται :P. Στη φόρμα της απάντησης, κάτω από τα smilies δεξιά, στο menu ''Οι εικόνες μου'' επιλέγεις ανέβασμα. Τα υπόλοιπα γνωστά.

Υ.Γ. Για τις απορίες υπάρχει αυτό το θέμα. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Καλύτερα ανέφερέ το στο αναφορά λαθών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Όλες τις φορές που θέλω να δω τα νέα μέλη λέει.....::::

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ, δεν έχετε συνδεθεί ή δεν έχετε άδεια για να δείτε τη συγκεκριμένη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει εξαιτίας ενός από τους παρακάτω λόγους :
  1. Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να εκτελέσετε αυτή την ενέργεια.
  2. Οι διαχειριστές/συντονιστές ίσως έχουν αποκλείσει το λογαριασμό σας, ή δεν τον έχουν εγκρίνει ακόμη. Θα ενημερωθείτε σύντομα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι κι εμενα! Γιατι μας το βγαζει, ξερει κανεις? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ναι κι εμενα! Γιατι μας το βγαζει, ξερει κανεις? :confused:

Αααααααα,γειά σου ομοιοπαθούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Χεχε, κι εσενα γεια σου "ομοιοπαθούσα"!!! (Αστεία αυτή η λέξη, πρώτη φορά την ακούω!!!!!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Χεχε, κι εσενα γεια σου "ομοιοπαθούσα"!!! (Αστεία αυτή η λέξη, πρώτη φορά την ακούω!!!!!) :D


Όπως ομοιοπαθής το θυληκό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Όλες τις φορές που θέλω να δω τα νέα μέλη λέει.....::::

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ, δεν έχετε συνδεθεί ή δεν έχετε άδεια για να δείτε τη συγκεκριμένη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει εξαιτίας ενός από τους παρακάτω λόγους :
  1. Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να εκτελέσετε αυτή την ενέργεια.
  2. Οι διαχειριστές/συντονιστές ίσως έχουν αποκλείσει το λογαριασμό σας, ή δεν τον έχουν εγκρίνει ακόμη. Θα ενημερωθείτε σύντομα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Κατά πάσα πιθανότητα προσπαθείς να δεις το προφίλ μελών των οποίων η εγγραφή δεν έχει ακόμη εγκριθεί από τους συντονιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Σόρυ νόμιζα πως είναι σαν τους βοηθούς συντονισμού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι θα γινόταν καλός συντονιστής ο cris@tos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπορει να πει κανεισ τι ειναι το spam ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Spam είναι κατά κύριο λόγο τα ανούσια μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Χμμ.. Ναι, αυτό σκεφτόμουν κι εγώ.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
μπορει κανεις διαχειριστης ,η συντονιστης ,η βοηθος να δει τα προσωπικα μηνυματα του καθενος????(μην φανταστειτε δεν εχω τιποτα περιεργο :P..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί ο michael92 δεν συμπεριλαμβάνετε στην ομάδα διαχείρησης και δεν φαίνεται σαν βοηθός στην β ενώ ακόμα έχει το χρώμα;Και όταν εννοώ συμπεριλαμβάνεται εννοώ https://www.ischool.gr/showgroups.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ο Μιχάλης παραιτήθηκε. Προφανώς οι admins του αφαίρεσαν μόνο τα δικαιώματα αλλά ξέχασαν να βγάλουν το χρωμα και το usergroup. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Περίεργο γιατί έχω την εντύπωση πως αφαιρείται αυτόματα(από κάτι δοκιμές που είχα κάνει παλαιότερα σε ένα από τα φόρουμ μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Οι Mods που παραιτούνται έχουν κάποιο ξεχωριστό χρώμα και τίτλο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top