Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
yep!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δεν μπορωωωωωωωωωωω:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
oυτε και εγω μπορω:mad::mad::mad:αμαν πια .πως δηλαδη της ενονουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
μήπως έχουν μεγάλο μέγεθος οι φωτογραφίες που ανεβάζετε; τι ακριβώς κάνετε κ τι σας γράφει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Απλα κραταει τη μια καθε φορα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Απλα κραταει τη μια καθε φορα...:(
την παίρνεις με το μάους όπως σου είπα να την βάλεις στο παράθυρο διαλόγου που έχει από πάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι(ελπίζω να μην είναι χαζή απορία :P).Στις δημοσκοπήσεις που φαίνεται το όνομα αυτού που ψηφίζει,γιατί πριν ψηφίσω μου εμφανίζει τα ονόματα όλων όσων ψήφισαν και μόλις ψηφίσω εγώ,φαίνεται μόνο ο αριθμός αυτών που ψήφισαν και όχι όλα τα ονόματα μαζί με το δικό μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Νομίζω πατάς εμφάνιση των αποτελέσματων της ψηφοφορίας, αν κατάλαβα καλά τι εννοείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ναι ,εννοώ ότι πριν ψηφίσω και πατήσω εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας,όλοι οι χρήστες που ψήφισαν φαίνονται,ενώ μετά που ψηφίζω εγώ,μου δείχνει μόνο τα ποσοστά και τον αριθμό όσων ψήφισαν χωρίς όμως να έχει καμιά άλλη επιλογή που να δείχνει τα ονόματά τους.Ενώ αν αφαιρέσω την ψήφο μου,τα ονόματα ξαναφαίνονται.Ελπίζω να έγινα κατανοητή.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Αχα, κατάλαβα. Πατάς πάνω στον αριθμό των ατόμων που ψήφισαν, έχει link για να δεις ποιοι είναι αυτοί :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Djimmakos, γρήγορα κι απλά, κοντά σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ευχαριστώ who, αλλά είσαι off topic :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μου λεει τωρα οτι ειναι μεγαλη αλλα την εχω κανει τοση δα μικρουλα κ παλι δεν το παιρνει,μου'χει σπασει τα νευρα!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ααα,οκ το βρήκα!Δεν το είχα προσέξει!Ευχαριστώ!:no1:
-----------------------------------------
Djimmakos, γρήγορα κι απλά, κοντά σας. :P

Με ένα τηλεφώνημα στην πόρτα σας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Σε διαστασεις ειναι οσο πρεπει,μου γραφει οτι ειναι πολλα τα bytes:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Οταν διαλεγω δευτερη φωτο για να βαλω στην υπογραφη μου -θελω να προσθεσω τον Ραμση διπλα στην Μπιζου-αφαιρει την πρωτη,κανει αντικατασταση δηλαδη:rolleyes:,πως προσθετεις δευτερη;;;:hmm:
Με δύο τρόπους:
  • ή ενώνοντας τις δύο φωτογραφίες σε ένα αρχείο (με photoshop ή κάποιο άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας)
  • ή ανεβάζοντας τις φωτογραφίες στο Gallery του mycat (ή σε οποιοδήποτε image hosting site τύπου photobucket ή flickr) και βάζοντας στην υπογραφή σου τα αντίστοιχα direct links.
Και στις δύο περιπτώσεις, φρόντισε ώστε το σύνολο της υπογραφής σου (δηλαδή όλες οι φωτογραφίες, τυχόν κείμενο, links, emoticons κ.λπ.) να μην ξεπερνά το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αφού είναι expired, γιατί υπάρχει ακόμα;
Για υπενθύμιση;

χωρίς τίτλο.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δε θα φύγει από εκεί. Θα μείνει να τη θυμάσαι :P. Αλλά δεν θεωρείται πια αθέτηση (προειδοποίηση εδώ). Δεν έχει πια ποσοστό (άλλωστε ποτέ δεν είχε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top