Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Kαλοοο. Ουτε εγω το ηξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω πώς να βάζω δημοσκοπήσεις στα post μου. Μπορώ να μάθω πώς και αν μπορώ?
Συγνώμη αν το έχει ξαναρωτήσει κάποιος αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν ξέρω πώς να βάζω δημοσκοπήσεις στα post μου. Μπορώ να μάθω πώς και αν μπορώ?
Συγνώμη αν το έχει ξαναρωτήσει κάποιος αυτό.

Πρεπει πρωτα να εισαι μελος για 1 μηνα και να εχεις 150 δημοσιευσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρεπει πρωτα να εισαι μελος για 1 μηνα και να εχεις 150 δημοσιευσεις.
Πω.. θα μου πάρει καιρο!
Ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε αλλάζει η κατάσταση του καθενού(εννοώ Νέο Μέλος, Μέλος....κτλ)
Εδώ σχεδόν 2 μήνες είμαι συνεχώς μέσα και κάνω όλα τα σχετικά και ακόμα είμαι Νέο Μέλος!Ξέρει ξκάποιος αν υπάρχουν κάποια κριτήρια ή κάτι τέτοιο??

συγνώμη αν το ρώτησε κάποιος άλλος πρίν από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς πότε αλλάζει η κατάσταση του καθενού(εννοώ Νέο Μέλος, Μέλος....κτλ)
Εδώ σχεδόν 2 μήνες είμαι συνεχώς μέσα και κάνω όλα τα σχετικά και ακόμα είμαι Νέο Μέλος!Ξέρει ξκάποιος αν υπάρχουν κάποια κριτήρια ή κάτι τέτοιο??

συγνώμη αν το ρώτησε κάποιος άλλος πρίν από εμένα.
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχεις πάνω απο 100 ή 500 posts.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχεις πάνω απο 100 ή 500 posts.

Είναι ανάλογα δηλαδή με τα posts που κάνεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι ανάλογα δηλαδή με τα posts που κάνεις??
Έτσι νομίζω. Περίμενε να απαντήσει κανένας από την ομάδα του iSchool για να σου πει με σιγουρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έτσι νομίζω. Περίμενε να απαντήσει κανένας από την ομάδα του iSchool για να σου πει με σιγουρια.

οκ! ευχαριστώ:) ελπίζω να μου απαντήσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αναλογα με τον αριθμο των ποστ αλλαζει και η κατασταση σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε αλλάζει η κατάσταση του καθενού(εννοώ Νέο Μέλος, Μέλος....κτλ)
Εδώ σχεδόν 2 μήνες είμαι συνεχώς μέσα και κάνω όλα τα σχετικά και ακόμα είμαι Νέο Μέλος!Ξέρει ξκάποιος αν υπάρχουν κάποια κριτήρια ή κάτι τέτοιο??

συγνώμη αν το ρώτησε κάποιος άλλος πρίν από εμένα.
Ο βαθμός αλλάζει ανάλογα με τον αριθμό των posts!

  • Απλός επισκέπτης: 0 - 4
  • Νέο μέλος: 5 - 199
  • Μέλος: 200 - 999
  • Έμπειρο μέλος: 1000 - 1999
  • Εθισμένο μέλος: 2000 - 4999
  • Μόνιμο μέλος: 5000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχω ακόμα για να μονιμοποιηθώ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ο βαθμός αλλάζει ανάλογα με τον αριθμό των posts!

  • Απλός επισκέπτης: 0 - 4
  • Νέο μέλος: 5 - 199
  • Μέλος: 200 - 999
  • Έμπειρο μέλος: 1000 - 1999
  • Εθισμένο μέλος: 2000 - 4999
  • Μόνιμο μέλος: 5000+
αναλογα με τον αριθμο των ποστ αλλαζει και η κατασταση σου!

οκ! σας ευχαριστώ!
-----------------------------------------
:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι άλλος άντρας στους mod.
Καλάάάάάάάάά
Καλάάάάάάάάά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eλα τωρα Σοφία.
Μην κατακρίνεις τις αποφασεις της διοίκησης.
Κατι θα ξέρουν για να το κάνουν αυτό!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσον αφορά τις παραπάνω ερωτήσεις: Τα περισσότερα χρήματα που απαιτεί ένα site πηγαίνουν στο hosting (φιλοξενία). To domain και οι άδειες για το vBulletin και τυχόν άλλα software είναι αμελητέο κόστος μπροστά στο hosting.

Κι άλλος άντρας στους mod.
Καλάάάάάάάάά
Καλάάάάάάάάά

Όσο φεμινίστρια κι αν (έχω ...κατηγορηθεί ότι) είμαι, δεν πρόκειται να μπει moderator γυναίκα μόνο και μόνο για να λέμε ότι έχουν το ίδιο πλήθος. Άλλωστε στο φόρουμ εν γένει είναι περισσότεροι οι άντρες, οπότε είναι λογικό να είναι περισσότεροι και οι αρσενικοί moderators.

Αν ωστόσο θεωρείτε ότι υπάρχει κάποιο μέλος που είναι ικανό για moderator και δεν το έχουμε προσέξει, μπορείτε να το προτείνετε με προσωπικό μήνυμα ή Αναφορά (αλλά όχι προφανώς αν πρόκειται για τον εαυτό σας ή φίλους σας, δεν είμαστε χαζοί και δεν παίρνουμε και πολύ στα σοβαρά τέτοιου είδους "προτάσεις" συνήθως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα στις Συλλογές Εικόνων ή έχω κάνει καμιά βλακεία ; :what: :P
όταν πάω να ανεβάσω μια, μου βγάζει το παρακάτω:

Μήνυμα Συστήματος
Failed to write file. Check disc quotas and permissions for the path: ./imagehosting/albums/4/38f06ee209ed802aaf4a47c4f5ff660f_4083.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Καμιά φορά όταν πάω στην αρχική σελίδα με πετάει έξω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Βαρεθηκα πια με αυτο το inbox που ειναι γεματο.:P
Εγω εχω πμ που μου θυμιζουν διαφορα προβληματα και καταστασεις.:emm:
Να το κανετε πιο μεγαλο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συμφωνώ.
Εκτός αν επιβαρύνεται τόσο πολύ ο server με τα PM.
Eγω θα πρότεινα πως όσο ανεβαίνει η συμμετοχη του μελος στο forum και τα ποστ του να ανεβαίνουν και τα PM του φυσικά ως ένα σημείο.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top