Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έχεις και χρώματα, διαφορετικά μεγέθη γραμματοσειράς και μάλλον είναι πολλά τα HTML.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν πρέπει να υπερβαίνει τις 10 σειρές.

Η υπογραφή πχ
________________________________________________________________________
Ωραίος καιρός σήμερα





















Δε συμφωνείτε;

____________________________________________________________________

τις υπερβαίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
οκ, το έφτιαξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Προσπαθω να ανεβασω καποιες πικς μου στα αλμπουμ μου στο profile και δεν ανεβαινουν,δειχνοντας μου αυτο το κειμενο:

Code:
Failed to write file. Check disc quotas and permissions for the path: ./imagehosting/albums/4/ee4944787b23e5278d9530f8d5ea0a01_4096.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εμένα μου το βγάζει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι αλλά έτσι πρέπει πάλι να ψάχνεις μια μία σελίδα...
Το σχόλιό μου είναι γενικά να αναβαθμιστεί η αναζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τι είναι αυτό Google AdSense Spider που βγαίνει ως επισκέπτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος, είναι ένα bot που εντοπίζει λέξεις-κλειδιά για τις αναζητήσεις στο google.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εεεε, και το bot τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Killer Queen

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σε όλους!! επειδή είμαι πολύ φρέσκο μέλος έχω κάποιες απορίες που μπορεί να φανούν και χαζές..
1. Γιατί κάτω από το ψευδώνυμό μου γράφει "απλός επισκέπτης" ενώ σε άλλους "μέλος"; τι πρέπει να κάνω για να γίνω μέλος σε ένα forum;
2.Γιατί στα forum δεν φαίνεται η εικόνα που έχω βάλει;
3. Πώς μπορώ να κάνω φίλους;
4. πώς μπορώ να ανοίξω νέο forum στην αρχική σελίδα δημοσιέυσεων και όχι απλώς θέμα μέσα σε ένα ήδη υπάρχον forum;;
Σας ευχαριστώ για την κατανόηση!!:):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
1) Eίναι ανάλογα με τα μηνύματά σου. Όσο αυξάνονται τα μηνύματά σου θα γίνεσαι Νέο μέλος-Μέλος-Έμπειρο Μέλος-Εθισμένο Μέλος-Μόνιμο Μέλος.


  • Απλός επισκέπτης: 0 - 4
  • Νέο μέλος: 5 - 199
  • Μέλος: 200 - 999
  • Έμπειρο μέλος: 1000 - 1999
  • Εθισμένο μέλος: 2000 - 4999
  • Μόνιμο μέλος: 5000+
Τα μηνύματα που κάνεις στη διασκέδαση, καθώς και αυτά που μετακινούνται στα off topic-Κάδος, δε μετράνε

2) Πρέπει να έχεις συμπληρώσει 31 μέρες εγγραφής και 150 μηνύματα.
3) Πατάς στο profile τους την επιλογή "Προσθήκη" ή, μέσα από τις Ρυθμίσεις>>Επαφές & Φίλοι και κάτω κάτω λέει προσθήκη ενός μέλους στη λίστα, όπου βάζεις το username του.
4) Δεν κατάλαβα καλά..Θες πχ, εκεί που λέει Β' λυκείου (Θετική, Τεχνολογική, Θεωρητική, Γενική Παιδεία) να βάλεις και εσύ κάτι άλλο; Αυτό δε γίνεται..Μόνο θέμα μπορείς ν' ανοίξεις, μέσα στις κατηγορίες-υποκατηγορίες του forum

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
1. Για να αποκτήσεις τον τίτλο του μελους πρέπει να έχεις 200+ posts.
2. Έχεις βάλει εικόνα αβαταρ; Ή μόνο αυτή που έχεις στο προφιλ σου; Μπορεί να οφείλεται στο ότι είσαι "απλός επισκέπτης ακόμα. Δεν θυμάμαι καλά.
3. Μπες στο προφιλ του ατόμου που θες. Εκεί θα δεις τους φίλους του. Απο κάτω έχει ένα κουμπί που λέει "προσθήκη". Πάτα το και θα τα βρεις μετά.
4. Δεν το ξέρω αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εννοείς δηλαδή να περιέχει πιο πολλές επιλογές ή να αναζητεί πιο ακριβέστατα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
παω να βαλω υπογραφη μα μου λεει οτι εχω πανω απο 1000 χαρακτηρες ενω δεν εχω! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μήπως έχεις βάλει κάποια πολύ μεγάλη εικόνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
οχι δεν εχω καμια εικονα!!! :(
-----------------------------------------
ξαναπροσπαθησα κ ειναι οκ τωρα!!! μαλλον θα κολλησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
νομιζω οτι κακως κλειδωθηκε το παροιμιες στα γαλλικα - δεν εχει καμια σχεση με το ομιλειτε γαλλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλά τότε.
Αν συμφωνει και η υπολοιπη συντονιστική ομάδα να ανοιχτει.
Αν και...
11. Απαγορεύεται να ανοίγονται συζητήσεις που αφορούν παράπονα σχετικά με το τρόπο που λειτουργεί η ομάδα διαχείρισης. Σε περίπτωση που έχετε κάποιο παράπονο για το χειρισμό κάποιου θέματος, επικοινωνήστε με τον συντονιστή ή αποστείλετε αναφορά.

Και το τόπικ είναι σχεδον παρομοιο με το "Ομιλείτε Γαλλικά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
αυτο εκανα αλλα μου φαινεται πως ειναι δυο εντελως διαφορετικα πραγματα.εξαλλου ηθελα διευκρινηση για καποια παροιμια.πρεπει σωνει και καλα να το γραψω στα γαλλικα η να δημιουργησω αλλο θεμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top