Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια,θελω,να,ρωτησω,κατι

μου,δοθηκε,μια,αθετηση,λογω,ανουσιων,μυνηματων

τι,ουσιαστικο,χανω,τωρα[δηλαδει,που,δεν,θα,μπορω,να,μπαινω]
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τι,αθετηση?γιατι,γραφεις,ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
τι εννοεισ φιλε τι αθετηση

αθετηση ξερω γω

αν ηξερα δεν θα ρωταγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
σου εστειλαν μνμ οτι διεγραψαν μηνυματα σου?αυτο δε μπορω να καταλαβω...
στειλε καλυτερα πμ σε καποιον συντονιστη του φορουμ ή βοηθο συντονισμου να σε κατατοπισει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ορίστε.

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=
-----------------------------------------
5ο post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
παιδια,θελω,να,ρωτησω,κατι

μου,δοθηκε,μια,αθετηση,λογω,ανουσιων,μυνηματων

τι,ουσιαστικο,χανω,τωρα[δηλαδει,που,δεν,θα,μπορω,να,μπαινω]
ευχαριστω

Πρωτη?
Τς τς τς, ερασιτεχνες.:P
Χμ, βασικα νομιζω οτι με 1 αθετηση δεν χανεις τιποτα, εχω που εχω 30% βασικα (νομιζω:P), δεν εχω χασει τιπουτις.
Αρα χαλαρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Άκου την παλιά!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
πολυ βοηθησα παλι...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
  • Όταν ένας χρήστης φτάνει και προσπερνάει το 50% Infraction Points, για 1 μήνα περιορίζονται οι υπηρεσίες που του παρέχονται. Πιο συγκεκριμένα:
    - Δε μπορεί να κάνει αναζήτηση στο Forum.
    - Το ΠΜ inbox του περιορίζεται σε δυνατότητα αποθήκευσης (5 PMs)
    - Η δυνατότητα ανεβάσματος δικού του avatar, κλείνει.
    - Η δυνατότητα της υπογραφής, κλείνει.

  • Όταν ένας χρήστης φτάνει το ποσοστό 70%, ο λογαριασμός αποκλείεται για 10 ημέρες (πχ μετά την επιστροφή, αν ξανά πάρει, θα πάει 80% και θα αποκλειστεί πάλι για 10 μέρες - εκτός κι αν λήξει κάποιο/α infractions και πέσει το ποσοστό).
  • Όταν φτάνει το 100%, αποκλείεται για 2 μήνες.
  • Όταν φτάνει και ξεπερνάει το 150%, αποκλείεται μόνιμα.
Αυτααααα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σιγά μωρέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βεβαια καλο θα ήταν για καθε ατόπημα να αναγράφεται το ποσοστο της αθέτησης σε καποιο ειδικο subforum.

Πχ.Συνεχόμενα greeklish--->10 ποντους

Καπως έτσι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι παιδιά!σύντομα θα μετακομίσω επειδή πέρασα σε άλλη πόλη. Δεν θα έχω υπολογιστή εκεί ο΄ποτε σκέφτηκα να διαγραφώ απο το i school...κλαψ...αν διαγράψω το προφιλ μου θα διαγραφούν και όσα μηνύματα έχω στείλει και γενικά οτιδήποτε έχω γράψει στο forum?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δε γίνεται να διαγράψεις το λογαριασμό σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δε γίνεται να διαγράψεις το λογαριασμό σου :)


Και αν δε μπώ ξανά απο δω και πέρα τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Με 50 ευρώ, τί μπορούμε να κάνουμε γι' αυτό Djimmako;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
stella, δεν υπάρχει πρόβλημα αν δεν μπαίνεις. Ο λογαριασμός σου θα υπάρχει, απλώς δε θα χρησιμοποιείται.

Who, είσαι οff :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
stella, δεν υπάρχει πρόβλημα αν δεν μπαίνεις. Ο λογαριασμός σου θα υπάρχει, απλώς δε θα χρησιμοποιείται.

Who, είσαι οff :p


ναι αλλα δε γίνεται να αποσύρω τις απαντήσεις που έχω γράψει σε διάφορα θέματα?μπορεί κάποιος να με ρωτάει κάτι πάνω σ αυτό που έχω γράψει και γω δε θα μπορώ να του απντήσω!Γι αυτο το λέω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Θα του απαντήσει κάποιος άλλος τότε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδιά ας απαντήσει κάποιος!α και μπορεί να μου πει κάποιος πως μπορώ να διαγράψω απαντήσεις που έχω γράψει σε κάποια θέματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
στελλα κοιτα τη 2 σημειωση εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top