Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
στελλα κοιτα τη 2 σημειωση εδω
να σαι καλά ρε superman και δεν εόχα διαβάσει τις οδηγίες!εγώ φταιω!Σ ευχαριστώ που με κατατόπισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
να σαι καλά ρε superman και δεν εόχα διαβάσει τις οδηγίες!εγώ φταιω!Σ ευχαριστώ που με κατατόπισες!
τιποτα ρε συ...καλη φοιτητικη ζωη σου ευχομαι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Συγγνώμη παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο?πώς μπορώ να ξεκινήσω καινούριο θέμα?:)ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πας στο αντιστοιχο μερος που θες,και πανω αριστερα εχει ενα κοκκινο κουμπι που λεει νεο θεμα.Πατα το και εισαι ετοιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
τι ειναι o ex-moderator????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
τι ειναι o ex-moderator????
Πρώην συντονιστής,που αποσύρθηκε για δικούς του λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
αααααααααα!ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Πας στο αντιστοιχο μερος που θες,και πανω αριστερα εχει ενα κοκκινο κουμπι που λεει νεο θεμα.Πατα το και εισαι ετοιμη.


οκ ευχαριστώ:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Είμαι νέο μέλος και προσπαθώ να γράψω θέμα αλλά δεν μπορώ. Μήπως φταίει επειδή έχω μόνο 17 μηνύματα; Έχω δει όμως και άλλα θέματα που ξεκίνησαν από νέα μέλη με λιγότερα μηνύματα από μένα..Μήπως κάνω κάτι λάθος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σε ποια κατηγορια θες να ανοιξεις το καινουριο σου θεμα ? :D
Φυσικα και μπορεις να ανοιξεις και εσυ..:iagree:
Πες με την κατηγορια για να σε πω ακριβως πως θα το ανοιξεις..:xixi:
-----------------------------------------
τεσπα..
Λοιπον θα πας στην κατηγορια που θες να ανοιξεις το θεμα σου πχ στη Α' Λυκείου
Πατας ακριβως πανω σε αυτη την κατηγορια.
Μολις μπεις γραφει απο την αριστερη μερια ακριβως πανω πανω σε ενα κοκκινο πλαισιο Νέο Θέμα με ασπρα γραμματα και διπλα εχει μια εικονιτσα σαν φωτια..Τσουπ το πατας και κανεις το νεο σου θεμα...;)
Ελπιζω να σε βοηθησα..:xixi:
Το ιδιο κανεις για οποιαδηποτε κατηγορια και να θες να ανοιξεις το θεμα σου...

αυτο θα βρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ πολύ!!, θα προσπαθήσω και άμα βρω πάλι τα ζώρια θα ξαναρωτήσω...
-----------------------------------------
Τα έκανα όλα αυτά που μου είπες αλλά μόλις πάτησα το κόκκινο τετράγωνο που γράφει θέμα μου άνοιξε ένα πράσινο παράθυρο που έγγραφε δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα για δύο λόγους. Ο πρώτος έλεγε για ενεργοποίηση λογαριασμού αλλά την έχω κάνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ πολύ!!, θα προσπαθήσω και άμα βρω πάλι τα ζώρια θα ξαναρωτήσω...
-----------------------------------------
Τα έκανα όλα αυτά που μου είπες αλλά μόλις πάτησα το κόκκινο τετράγωνο που γράφει θέμα μου άνοιξε ένα πράσινο παράθυρο που έγγραφε δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα για δύο λόγους. Ο πρώτος έλεγε για ενεργοποίηση λογαριασμού αλλά την έχω κάνει....

Σε ποια κατηγορία θες να ανοίξεις νέο θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
ο Κρούκσανκς που είναι; Μου έλειψε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Έρχεται σε μία εβδομάδα.:P

Είναι στην Ολλανδία, την πατρίδα της μητέρας του, για διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μπορω να κανω παραθεση μεσα σε παραθεση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μάλλον ναι, αλλά δεν μπορώ να το κάνω.
-----------------------------------------
Μπορω να κανω παραθεση μεσα σε παραθεση;;


Πέτυχε;

Δεν πέτυχε. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μπορω να κανω παραθεση
μεσα σε παραθεση;;

Ναι. Χρησιμοποιώντας το πορτοκαλί κουμπάκι (έκτο από το τέλος), αφού επιλέξεις το κείμενο προς παράθεση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Σε ποια κατηγορία θες να ανοίξεις νέο θέμα;
Στην επικαιρότητα. Για παράδειγμα εδώ μπόρεσα και άνοιξα κατευθείαν θέμα σε όλα τα υπόλοιπα γιατί δεν μπορώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Στην επικαιρότητα. Για παράδειγμα εδώ μπόρεσα και άνοιξα κατευθείαν θέμα σε όλα τα υπόλοιπα γιατί δεν μπορώ;

Δες εδώ και πιο συγκεκριμένα αυτό:

  1. Δικαιώματα να ανοίγουν θέματα σε αυτή την κατηγορία, έχουν τα μέλη με τουλάχιστον 150 δημοσιεύσεις και 30 ημέρες εγγραφής στο Forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γιατί τα θέματα που έχουν κλειδωθεί και δεν χρησιμεύουν σε τίποτα δεν διαγράφονται αλλά παραμένουν στις πίσω πίσω σελίδες του φόρουμ;

Και κάτι ακόμα.

Πώς μπορώ να ποστάρω το λινκ του γιου τιουμπ(π.χ.) όχι όμως σε www.youtube.com αλλά σε αυτά τα μπλε εδώ ;;;

Εχω ποστάρει και παλιότερα αυτήν την ερώτηση σε αυτό το θέμα αλλά βαριομουν να ψάχνω σε 20 σελίδες να βρω που είναι για να δω την απάντηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top