Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Έχει διορθωθεί πλέον. :iagree: Αν εξακολουθεί να υφίσταται το πρόβλημα, δοκιμάστε να κάνετε refresh στον browser (CTRL + F5 για firefox ή F5 για Internet Explorer).


-petros

για οπερα;:P
-----------------------------------------
Εγώ πάτησα Cntr+F5 να δω τι εννοείς, και όταν δεν έγινε τίποτα, πάτησα Command + F5, και άνοιξε το Voiceover. Και πατάω κλικ και ακούσγεται από τον υπολογιστή: «Click»:P:lol:

κανε refresh τη σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αν πας προβολη - ανανεωση,δεν λεει απο διπλα την συντομευση;
Παντως στο δικο μου firefox την ανανεωση την εχει Ctrl +R:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Συμφωνα με τον αρνακι, γιατι μπορει να εχουν κατι να προσφερουν τα ηδη γραμμενα σ' αυτα σχολια στους αναγνωστες. Ομως θα μπορουσαν να προσφερουν κι απ' τον καδο, σωστα; Αναρκι;..


Λοιπον, γραφεις τη λεξη που θες να γινει χοτ λινκ, την επιλεγεις, πατας το κουμπακι με τη σφαιρα και πληκτρολογεις τη διευθυνση που θες, αν με πιανεις.. :P Και για να βλεπεις τις απαντησεις στα ποστς σου, μπορεις να κανεις αναζητηση στα μηνυματα σου και να διαβαζεις τη συνεχεια απο κει που την αφησες.. ;)
θενκς το κατάλαβα. :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
οντως δεν κανει ανανεωση...ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Και εκεί που ανοίγω ένα θέμα τι βλέπω ?
Μια διαφήμιση στο πάνω μέρος τις οθόνης ..
Ντάξει και τι μας το λες θα πεις..
Αλλα δεν ήταν οποια kio ποια διαφήμιση .
Διαφημίζει τον Κυριάκο Μητσοτάκη για b αθηνών Νέα Δημοκρατία ..
Πολιτική διαφήμιση σε σχολικό forum ? το θεωρείτε σωστό ?
Ντάξει άντε βάζεις πολιτική διαφήμιση... αλλα έναν μητσοτάκη ? μητσοτάκη ρε παιδιά ? έλεος !
θα πάθουμε τίποτα χτυπα ξύλο..
Δεν φοβόσαστε και για την ακεραιτότητα του site ?:P
( Το slogan με άρεσε .. είμαστε κοντά κοιτάμε μακριά .με τέτοια ματια που έχει ο κυριάκος......:lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Και εκεί που ανοίγω ένα θέμα τι βλέπω ?
Μια διαφήμιση στο πάνω μέρος τις οθόνης ..
Ντάξει και τι μας το λες θα πεις..
Αλλα δεν ήταν οποια kio ποια διαφήμιση .
Διαφημίζει τον Κυριάκο Μητσοτάκη για b αθηνών Νέα Δημοκρατία ..
Πολιτική διαφήμιση σε σχολικό forum ? το θεωρείτε σωστό ?
Ντάξει άντε βάζεις πολιτική διαφήμιση... αλλα έναν μητσοτάκη ? μητσοτάκη ρε παιδιά ? έλεος !
θα πάθουμε τίποτα χτυπα ξύλο..
Δεν φοβόσαστε και για την ακεραιτότητα του site ?:P
( Το slogan με άρεσε .. είμαστε κοντά κοιτάμε μακριά .με τέτοια ματια που έχει ο κυριάκος......:lol: )

Τσι διαφημίσεις ισι βάζει ο γούγλης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To Google επιλεγει τις διαφημισεις που θα προβαλλει.
Και προβαλλει αυτους που πληρωνουν καλα.
Σε προεκλογικη περιοδο ειμαστε φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και εκεί που ανοίγω ένα θέμα τι βλέπω ?
Μια διαφήμιση στο πάνω μέρος τις οθόνης ..
Ντάξει και τι μας το λες θα πεις..
Αλλα δεν ήταν οποια kio ποια διαφήμιση .
Διαφημίζει τον Κυριάκο Μητσοτάκη για b αθηνών Νέα Δημοκρατία ..
Πολιτική διαφήμιση σε σχολικό forum ? το θεωρείτε σωστό ?
Ντάξει άντε βάζεις πολιτική διαφήμιση... αλλα έναν μητσοτάκη ? μητσοτάκη ρε παιδιά ? έλεος !
θα πάθουμε τίποτα χτυπα ξύλο..
Δεν φοβόσαστε και για την ακεραιτότητα του site ?:P
( Το slogan με άρεσε .. είμαστε κοντά κοιτάμε μακριά .με τέτοια ματια που έχει ο κυριάκος......:lol: )
:lol:Το έχουμε ξανασχολιάσει το ζήτημα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ας διορθωσει καποιος συντονιστης την ορθογραφια σε ενα θεμα οπου αναγραφεται η λεξη διοικηση ως δοιηκηση
Καθε φορα που το βλεπω....:!:

Αυτο εδω ειναι : https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=46393
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ας διορθωσει καποιος συντονιστης την ορθογραφια σε ενα θεμα οπου αναγραφεται η λεξη διοικηση ως δοιηκηση
Καθε φορα που το βλεπω....:!:

Αυτο εδω ειναι : https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=46393

Σε τέτοιες περιπτώσεις μία αναφορα προς τους συντονιστές αρκεί!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις μία αναφορα προς τους συντονιστές αρκεί!;)

Δεν το ηξερα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και εγω εχω πετυχει δεκαδες φορες τέτοιες τραγελαφικές περιπτώσεις.
Συμβαίνουν τι να κάνουμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Οχι ότι με ενοχλεί βέβαια(δεν έχω να κρύψω τίποτα και θεωρώ δειλία την ανωνυμία) αλλά μπαίνοντας στο σαιτ μου ζητήθηκε να γράψω αναλυτικά την περιοχή διαμονής.Και το επάγγελμα, αλλά αυτό αν κατάλαβα καλά δεν είναι υποχρεωτικό.:hmm:
Αυτό έγινε για λόγους ασφαλείας από κακόβουλους χρήστες μόνο για το δικό μας φόρουμ ή είναι κάτι υποχρεωτικό πιά ,που θεσπίστηκε από την δίωξη ηλεκτρ.εγκλήματος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Οχι ότι με ενοχλεί βέβαια(δεν έχω να κρύψω τίποτα και θεωρώ δειλία την ανωνυμία) αλλά μπαίνοντας στο σαιτ μου ζητήθηκε να γράψω αναλυτικά την περιοχή διαμονής.Και το επάγγελμα, αλλά αυτό αν κατάλαβα καλά δεν είναι υποχρεωτικό.:hmm:
Αυτό έγινε για λόγους ασφαλείας από κακόβουλους χρήστες μόνο για το δικό μας φόρουμ ή είναι κάτι υποχρεωτικό πιά ,που θεσπίστηκε από την δίωξη ηλεκτρ.εγκλήματος?:hmm:

ακομα και να ειναι υποχρεωτικο, αν θες να κρυφτεις, παντα μπορεις να βαλεις μια περιοχη ασχετη με αυτην που κατοικεις. Οποτε δεν εχει νοημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Οχι ότι με ενοχλεί βέβαια(δεν έχω να κρύψω τίποτα και θεωρώ δειλία την ανωνυμία) αλλά μπαίνοντας στο σαιτ μου ζητήθηκε να γράψω αναλυτικά την περιοχή διαμονής.Και το επάγγελμα, αλλά αυτό αν κατάλαβα καλά δεν είναι υποχρεωτικό.:hmm:
Αυτό έγινε για λόγους ασφαλείας από κακόβουλους χρήστες μόνο για το δικό μας φόρουμ ή είναι κάτι υποχρεωτικό πιά ,που θεσπίστηκε από την δίωξη ηλεκτρ.εγκλήματος?:hmm:
Ναι,ναι και σε εμενα το εκανε αυτο.Μετα κοιταξα τα ονοματα περιοχων αλλων χρηστων και ηταν και τα δικα τους ετσι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpapa

Νεοφερμένος

Ο Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 67 ετών και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Πως γίνεται να καταχωρήσω ενα καινούριο θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Πως γίνεται να καταχωρήσω ενα καινούριο θέμα;

Πας στο Υποφόρουμ που θες να δημιουργήσεις το θέμα (Α' Γυμνασίου, Γ' Λυκείου κλπ) και πατάς αυτό το κουμπάκι:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sara

Νεοφερμένος

Η Sara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχω μία απορία... Έχω ανεβάσει φωτογραφίες της γατούλας μου κι έχω φιάξει ένα άλμπουμ. Πώς βάζω όμως τις φώτος μέσα στο κείμενο;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

Sara

Νεοφερμένος

Η Sara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αχ, ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top