Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μηνύματα να δουν τα μάτια σου! Για χόρταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
παιδια εκει στη βιβλιοθηκη που εχει τα θεματα των πανελλαδικων εξετασεων για β λυκειου ομως?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
χμ..δεξι κλικ- προβολη πηγαιου κωδικα..
ειναι καποια λαθος ''κλικ'' που κανεις (μαλλον)
Όχι!!Είμαι κανονικά στο site...τι να πω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τεσπα υπαρχουν πουθενα θεματα πανελλαδικων για β λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
νομιζω πως δεν υπαρχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εεεεεε τι είναι το τρολ;:zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εεεεεε τι είναι το τρολ;:zilia::P
ειναι το ατομο που κανει σκοπικο spam=ανπυσια μηνυματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω για το αν θα μπορεσω να βαλω φοτο...και επισης εβαλα μια υπογραφη αλλα δεν φενεται τουλαχιστον εγω δεν την βλεπω και αν θα ηταν δυνατον να αλλαξω Nickname .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πας ρυθμίσεις> επεξεργασία αβαταρ για φωτο..
ελεγξε αν η υπογραφη σου πληροι τις προυποθεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω για το αν θα μπορεσω να βαλω φοτο...και επισης εβαλα μια υπογραφη αλλα δεν φενεται τουλαχιστον εγω δεν την βλεπω και αν θα ηταν δυνατον να αλλαξω Nickname .
Νickname:στειλε πμ σε καποιον διαχειρηστη(με τα μπλε γραμματα:P)
στην υπογραφη σου πατας μετα αποθηκευση αλλαων;
μηπος ανεβαζεις εικονα στην υπογραφη σου και εχει μεγαλο μεγεθος;
για φωτο μαλλον εννοεις αβανταρ..για να βαλεις εικονα της δικης σου επιλογης θα πρεπει να εχεις 30 μερες παραμονης στο φορουμ και150 ποστ..ειδαλλως επιλεγεις μια απο τις εικονες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
στα πόσα μηνυματα γίνεσαι έμπειρο..?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω για το αν θα μπορεσω να βαλω φοτο...και επισης εβαλα μια υπογραφη αλλα δεν φενεται τουλαχιστον εγω δεν την βλεπω και αν θα ηταν δυνατον να αλλαξω Nickname .
Τι???????????????????????? :mad::mad::mad:Το Nickname είναι δικό μου δικό μου δικού μου!!!! :'(:'(:'(
:P:P:P
Στείλε πμ στους διαχειριστές. Αλλά μάλλον δε θα γίνεται αν το αλλάξεις σε Nickname γιατί το έχω ήδη καπαρώσει εγώ :P:P:P


στα πόσα μηνυματα γίνεσαι έμπειρο..?????

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t= λέει για όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι αλλά είναι το παλιό:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
H μονη διαφορα ειναι το μονιμο που πηγε πλεον στα 5000+...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δηλαδη:


  • Απλός επισκέπτης: 0 - 4
  • Νέο μέλος: 5 - 199
  • Μέλος: 200 - 999
  • Έμπειρο μέλος: 1000 - 1999
  • Εθισμένο μέλος: 2000 - 4999
  • Μόνιμο μέλος: 5000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Τι???????????????????????? :mad::mad::mad:Το Nickname είναι δικό μου δικό μου δικού μου!!!! :'(:'(:'(
:P:P:P
Στείλε πμ στους διαχειριστές. Αλλά μάλλον δε θα γίνεται αν το αλλάξεις σε Nickname γιατί το έχω ήδη καπαρώσει εγώ :P:P:P




https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t= λέει για όλα

Λογικά θα εννοεί την αλλαγή ψευδωνύμου σε οποιοδήποτε και όχι την αλλαγή αυτού σε nickname.

Για να αποφύγεις τέτοιες παρεξηγήσεις να το κάνεις το ψευδώνυμο Nickname ©.Έτσι θα έχεις ήσυχο το κεφάλι σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι...:p
Copyright. All Rights Reserved...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω για το αν θα μπορεσω να βαλω φοτο...και επισης εβαλα μια υπογραφη αλλα δεν φενεται τουλαχιστον εγω δεν την βλεπω και αν θα ηταν δυνατον να αλλαξω Nickname .
Αν πας στο προφίλ σου θα δεις οτι η υπογραφή σου υπάρχει κανονικά. Απλώς εμφανίζεται σε συγκεκριμένες κατηγορίες του forum μόνο (στα "Γενικά και Αόριστα" πχ), γι'αυτό δεν τη βλέπεις παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top