Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ρε παιδιά, το iSchool τώρα τελευταία (σε όλους τους υπολογιστές που έχω μπει) μου κάνει κάτι παράξενα. Ξεχνάει τι έχω διαβάσει και τι όχι, καμιά φορά νομίζει πως δεν έχω διαβάσει ένα θέμα ενώ έχω κάνει εγώ το τελευταίο μήνυμα και τέτοια... Ξέρετε τι φταίει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ακολουθεί βλακώδης απορία:

Όταν κάνουμε κλικ στο κουμπάκι "σημείωσε το φόρουμ ως διαβασμένο", εμφανίζεται το όνομά μας στην λίστα με τα "Μέλη που έχουν διαβάσει το θέμα τις τελευταίες 14 μέρες";

no :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ευχαριστώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Επειδή οπως είπατε είναι μεγάλος ο ογκος μπορείτε να βάλετε αλλο ένα ή 2 άτομα να διαχειρίζονται τη βιβλιοθήκη.:thanks:
δηλωνω ενδιαφερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα ενδιαφεροντα να μην εκδηλώνονται δημόσια.
Ενα ΠΜ σε ενα Διαχειριστη αρκει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Την βιβλιοθήκη την έχει αναλάβει ένα άτομο μόνο, ο όγκος είναι αρκετά μεγάλος. Ο έλεγχος ποιότητας και αξιοπιστίας των αρχείων είναι δύσκολος και χρονοβόρος. Ελπίζουμε σύντομα να μειωθεί ο χρόνος έγκρισης.

Τα ενδιαφεροντα να μην εκδηλώνονται δημόσια.
Ενα ΠΜ σε ενα Διαχειριστη αρκει.:)
Ποιο άτομο είναι αυτό να του στέλνω ΠΜ όταν ανεβάζω κάτι;
Και επίσης να του δηλώσω ενδιαφέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Και τι σελίδα είναι αυτή; Εννοώ τι αφορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κάποιον συντονιστή εννοεί ρε παιδιά αμάν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Τα ενδιαφεροντα να μην εκδηλώνονται δημόσια.
Ενα ΠΜ σε ενα Διαχειριστη αρκει.:)
γιατι δημοκρατια δεν εχουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Ευκλείδη.Βαρέθηκα να βλέπω μέλη να αυτοπροτείνονται.Εγώ μάλιστα προτείνω κάθε ομάδα(νέο μέλος κοκ) να έχει δικό της χρώμα(:fss:) αλλά τότε θα γινόταν spamming και δεν λέει:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
γιατι δημοκρατια δεν εχουμε???

Η Ελευθερία του ενός σταματά εκεί που αρχίζει του άλλου.

-----

Το ποιος θα γίνει ή ποιος όχι βοηθός συντονιστής εξαρτάται από τους mods.
Είναι υπερβολικά ενοχλητικό να βλέπουμε απαντήσεις του τύπου "Είμαι καλός, αξίζω κλπ κλπ".
Δεν εκλέγονται οι βοηθοί συντονιστές. Επιλέγονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ε ναι όντως αυτό με τη δημοκρατία δεν καταντάει σπαστικό αλλά φτανει και στη γελιοτητα. Και μάλιστα αυτοί που αυτοπροτεινονται χωρίς να εχουν επιχειρήματα είναι απλά ανωριμοι και ανευθυνοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μερικα θεματα που εχουν διπλα ενα συνδετηρακι τι ειναι?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Οτι υπάρχουν συννημένα αρχεία στο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βλέπω οτι τα σχολια μου ενοχλησαν μερικα ατομα.
Στο φορουμ υπαρχουν κανονες και πρεπει να τους τηρουμε ρε παιδια.
Στο τέλος θα ρίχνουμε και κλήρο...:P

Oταν λεω Διαχειριστη εννοω:
exposed_bone
Michelle
Petros

Οι συντονιστές ειναι οι πράσινοι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Βλέπω οτι τα σχολια μου ενοχλησαν μερικα ατομα.
Στο φορουμ υπαρχουν κανονες και πρεπει να τους τηρουμε ρε παιδια.
Στο τέλος θα ρίχνουμε και κλήρο...:P


:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Αφορα το Microsoft Math που είναι πρόγμαμμα μαθηματικών και υπήρχε στο ischool.
Εσένα σου εμφανίζει τον σύνδεσμο κανονικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μουσταρδούλα

Νεοφερμένος

Η μουσταρδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας καλοί μου operators...
έχω μια μεγάλη απορία η οποία αν λυθεί θα σταματήσω να σας ρωτάω αν μπορώ να δημοσιεύσω αυτό και εκείνο το θέμα χωρίς να επαναλαμβάνομαι:

πώς γίνεται η αναζήτηση θεμάτων, να δεις ποιο θέμα έχει δημοσιευτεί;
όταν βάζω αναζήτηση μου δίνει όλα τα θέματα που έχουν παρουσιαστεί στο forum και όχι το συγκεκριμένο ή κάτι κοντά στο συγκεκριμένο που εγώ ψάχνω...:confused:

ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αφορα το Microsoft Math που είναι πρόγμαμμα μαθηματικών και υπήρχε στο ischool.
Εσένα σου εμφανίζει τον σύνδεσμο κανονικά?



εμένα όχι πάντως.. μέλος είμαι.. απλό!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top