Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα...Μου κανει αυτοματη εισοδο στο φορουμ. Μηπως γινεται κατι με cookies σου;(μιλησε η σχετικη τωρα, προσεξτε):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το ίδιο με τη Λένα. Το πόσο σπαστικό είναι να μπαίνω από δευτερεύον υπολογιστή και να πάω να γράψω, να με λέει refresh the page και να μην έχει δουλέψει το copy paste... δεν λέγεται... το έχω πάθει 3 φορές από τον υπολογιστή στην Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πράγματι. Οι παλιοί καλοί συντονιστές όλο και λιγοστεύουν...:hmm: βασικά, από συντονιστές πραγματικούς troll hunter και απ' τους καλούς, αυτή τη στιγμή για μένα έχει μείνει μόνο ο Anarki... θέλουμε πίσω στη διαχείρηση τον Crook, το Γιώργο, τη SoZi και τους άλλους... (κι ας μην θέλουν αυτοί...:P:P)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τον Djimmako...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
'Eχουμε και real life και κάπου αδυνατούμε να κρατήσουμε μια ισορροπία. Εξάλλου έχουμε και καινούργιους συντονιστές οι οποίοι θα συνεχίσουν την καλή δουλειά

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν είναι καινούριο,από πάντα υπάρχει.:P

Όχι δεν υπάρχει, έχω ένα χρόνο που πατάω έξοδο για να βγω από το σάιτ, 1η φορά μου το βγάζει αυτές τις μέρες. :!:

Αρνάκι έτοιμη ήμουν να το κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χμμ, γιατι τωρα οταν καποιος ειναι οφ δεν εχει αυτο το διακριτικο γκριζωπο το αβαταρ του? :P
Και επισης, οπως ειπε και η ζαβη η Χριστιαννα, δεν ειμαστε ηλιθιοι να παταμε κατα λαθος "εξοδος". -.-
Καντε κατι, τα νευρα μου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μπράβο ρε νιόνιο εσύ με καταλαβαινεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπάρχει κανείς που ξέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τελικά κανείς δεν κατάφερε να μου λύσει την απορία. Και θα ανγκάζομαι να ρωτάω ξανά και ξανά τα ίδια ιδιαίτερα όταν θα κάνω μεγάλα διαστήματα να μπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Χμμ, γιατι τωρα οταν καποιος ειναι οφ δεν εχει αυτο το διακριτικο γκριζωπο το αβαταρ του? :P
Και επισης, οπως ειπε και η ζαβη η Χριστιαννα, δεν ειμαστε ηλιθιοι να παταμε κατα λαθος "εξοδος". -.-
Καντε κατι, τα νευρα μου. :p
Τς τς τς. Πολύ νευρικιά μας έχεις γίνει Λουκ. Πρόσεχε μη σου μείνει μόνιμο!(όχι ότι δεν ήταν!)
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελικά κανείς δεν κατάφερε να μου λύσει την απορία. Και θα ανγκάζομαι να ρωτάω ξανά και ξανά τα ίδια ιδιαίτερα όταν θα κάνω μεγάλα διαστήματα να μπω.

Μήπως εννοείς αυτό;

Μήπως κάνεις αναζήτηση στην Διασκέδαση;
Εκεί δεν δουλεύει η αναζήτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Χμμ, γιατι τωρα οταν καποιος ειναι οφ δεν εχει αυτο το διακριτικο γκριζωπο το αβαταρ του? :P
Και επισης, οπως ειπε και η ζαβη η Χριστιαννα, δεν ειμαστε ηλιθιοι να παταμε κατα λαθος "εξοδος". -.-
Καντε κατι, τα νευρα μου. :p

Α, γι' αυτό στην διασκέδαση και στο "Οι δικές μας pics" όλα τα άβαταρ είναι γκρίζα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Τς τς τς. Πολύ νευρικιά μας έχεις γίνει Λουκ. Πρόσεχε μη σου μείνει μόνιμο!(όχι ότι δεν ήταν!)
:P:P:P
Παντα ημουν. :zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τελικά κανείς δεν κατάφερε να μου λύσει την απορία. Και θα ανγκάζομαι να ρωτάω ξανά και ξανά τα ίδια ιδιαίτερα όταν θα κάνω μεγάλα διαστήματα να μπω.
Πήγαινε στην εξελιγμένη αναζήτηση θέματος και γράψε το username σου στο πεδίο που έχει εκεί. Αν το βάλεις απλά στην αναζήτηση, θα ψάξει αυτό που έγραψες στο κείμενο των post του θέματος, και όχι στο πεδίο του συγγραφέα που θες εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Tools -> Preferences -> Advanced -> Content -> Enable JavaScript βγάλε το τικ.
Σίγουρη λύση, αλλά δε θα σου δουλεύουν πολλές σελίδες, οπότε άσ'το καλύτερα :P
Τραλαλά.

Όχι δεν υπάρχει, έχω ένα χρόνο που πατάω έξοδο για να βγω από το σάιτ, 1η φορά μου το βγάζει αυτές τις μέρες. :!:

Αρνάκι έτοιμη ήμουν να το κάνω. :P

Xριστιάνα, δεξί κλικ, Edit site preferences... > Scripting και κάνεις disable αυτό που λέει τ'αρνί. Οπότε ισχύει μόνο για το ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μήπως τρέχει και αλλού javascript στη σελίδα όμως και έχει πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Eυκαιρία να το μάθουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αμέ, προς το παρόν εντόπισα πως τρέχει στα Εργαλεία θεμάτων κοκ. :P
-----------------------------------------
ΑΧΑΧΑΧΑΧ.

Μαλακία, τρέχει και στα bold, italics κοκ. Ήθελα να κάνω παρατήρηση στον βλάκα τον Ζεντ που μ'έγραψε ΧριστιΑΝΑ και δεν μπορούσα να κάνω κλικ και στόχευα μισή ώρα σαν το χαζό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Με ποια κριτηρια γινεται καποιος πρασινος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Θα σε χάσουμε κι εσένα;;; :'( :P
Βασικά, ρώτα κανέναν exposed bone...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top