Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
To site σε αποσυνδέει κάθε 15' αν δεν κάνεις καμία ενέργεια..
Για να γράψεις κείμενο 600 λέξεων λογικά έκανες πάνω από 15' και σε αποσύνδεσε..
Είχες πατήσει το τικ στην αυτόματη σύνδεση;Αν ναι, με το κουμπάκι που πάει πίσω θα το επανέφερες νομίζω..
Αυτό πρέπει να φταίει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Α ωραία...ευχαριστώ πάντως. (λίγο δύσκολο να το γράψεις σε ένα τέταρτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις ή να πατάς το τικ στην αυτόματη σύνδεση ή η πιο ασφαλής μέθοδος είναι να γράψεις το κείμενό σου στο word πχ και να το κάνεις copy-paste
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μπορεί πολύ απλά όταν τελειώσει το γράψιμο να κάνει απευθείας αντιγραφή. Δεν χρειάζεται office.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Και το είχα σκεφτεί κλάσματα δευτερολέπτων αφότου το πάτησα ότι καλύτερα θα έκανα αν το αντέγραφα...το έχω κάνει και προηγουμένως για ασφάλεια (ειδικά όταν γράφω χρησιμοποιοώντας και κωδικούς λάτεξ, μία ώρα μου παίρνει), για αυτό το λεώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μπαίνω στο φόρουμ "Δημιουργίες μελών" και γίνεται ένα μπέρδεμα με όλα τα θέματα σχετικά με blogs. Μπαίνω σε ένα από αυτα και μου βγαίνουν μισά πράγματα σε ένα θέμα που έχω ανοίξει εγώ. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι έχει γίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχει γίνει merge και όλα τα θέματα των blogs βρίσκονται εδώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πρόκειται για λάθος του υπολογιστή ή του σάιτ, πάντως το λέω εδώ για καλό και για κακό.

Έγραφα ένα μήνυμα 600 περίπου λέξεων σε έναν χρήστη (Τράβελερ) και με το που πάτησα Προεπισκόπηση Μηνύματος με πέταξε έξω. Ωραία. Επειδή αυτή τη στιγμή δεν έχω καμία απολύτως όρεξη να γράφω πάλι τα ίδια (μάλλον έχω όρεξη να σπάσω κάτι), δεν θα επεκταθώ πολύ μην πω κάτι βαρύ, είτε προς το σάιτ είτε προς τον υπολογιστή μου.

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει γιατί ή δεν γίνεται?
Μου έχει συμβεί κι εμένα στις πανελλήνιες.Είχα γράψει όλα τα λογοτεχνικά ρεύματα(1 ώρα έγραφα).Μετά ήθελα να σπάσω την οθόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πώς βάζεις εικόνες μέσω του site χωρίς να χρειάζεται να την κατεβάσει ο άλλος για να τις δει,δηλαδή να τις δει μέσω ιστοσελίδας του site μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:oops:
Eξηγείς λίγο;:zilia:
Εννοείς να μην δει link αλλά κατευθείαν την εικόνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πώς ανεβάζεις έτσι εικόνα;Όπως η μάρω https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=38748&page=223
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Να'σαι καλά βρε Θεοδώρα...σε ευχαριστώ πολύ και γι'αυτό και γενικά για όλες τις απορίες που μου έχεις λύσει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σιγά βρε,δεν έκανα κάτι..
Τέλη του μήνα άσε 100?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
(καλά που μου το'πες γιατί το'χα ξεχάσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
To site σε αποσυνδέει κάθε 15' αν δεν κάνεις καμία ενέργεια..
Για να γράψεις κείμενο 600 λέξεων λογικά έκανες πάνω από 15' και σε αποσύνδεσε..
Είχες πατήσει το τικ στην αυτόματη σύνδεση;Αν ναι, με το κουμπάκι που πάει πίσω θα το επανέφερες νομίζω..
Αυτό πρέπει να φταίει..
Την έχω πατήσει έτσι ΑΠΕΙΡΕΣ φορές. Μόνο και μόνο γιατί με πρήζει ο πατέρας μου με τις περίεργες μεθόδους του ασφάλειας του συστήματος. Και όλο λέω το μαθα το μάθημά μου και όλο την ξαναπατάω....πφφ...

Πώς ανεβάζεις έτσι εικόνα;Όπως η μάρω https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=38748&page=223

Ανέβασμα-->Browse-->Host it
και βγαίνει. Βέβαια είναι μικρές στο ποστ αλλά άμα κάνεις κλικ πάνω βγαίνουν σε ischool album. Οπότε είναι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδιά στο προφίλ μου γράφει ότι το τελευταίο μου μήνυμα ήταν στο θέμα ''Ποσο ρολο παιζει για εσας η εμφανιση'',μόνο που εγώ δεν εχω γραψει ποτε εκει:confused: Τι γινεται;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Παιδιά στο προφίλ μου γράφει ότι το τελευταίο μου μήνυμα ήταν στο θέμα ''Ποσο ρολο παιζει για εσας η εμφανιση'',μόνο που εγώ δεν εχω γραψει ποτε εκει:confused: Τι γινεται;:|

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για πεςςς ποσο ρολο παιζει για σενα η εμφανιση??:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για πεςςς ποσο ρολο παιζει για σενα η εμφανιση??:lol::lol::lol::lol::lol:
Καλε μη με δουλευετε:lol::lol::lol: Εξαρτάται:P:lol:
Τα 'παιξε το mycat:rolleyes:

Το ιδιο εχω δει και δε άλλους χρήστες:blink: Μπορεί κάποιος mod να το φτιάξει;

Να σημειώσω ότι δεν εμφανίζεται στην αναζήτηση μηνυμάτων μου οτι εχω γραψει σε εκεινο το θεμα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος mod να το φτιάξει;
Όχι,:P αλλά μπορώ να ειδοποιήσω αυτούς που ασχολούνται με τα τεχνικά θέματα. Το κάνω τώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top