Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Γατόφιλη

Νεοφερμένος

Η Ψιψινούλααα!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πώς μπορώ να βάλω φότο σε υπογραφή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
πότε θα επαναφέρετε το θέμα με τις ξένες γλώσσες??????????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να γίνει ένας επιβεβλημένος έλεγχος και θα επαναφερθεί.
Ουτε 3 ωρες ειναι οff.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,593 μηνύματα.
βρε παιδια...αλλαξε κατι στο σαιτ;...μολις απαντησα στο θεμα...χαριζεται χαμστερ...και δεν το βγαζει στην αριστερη πλευρα της σελιδας...εκει που φαινονται οι τελευταιες απαντησεις...:blink::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,593 μηνύματα.
θα ηθελα να ρωτησω κατι...μπορει ο οποιοσδηποτε να παιρνει ενα λινκ με σκηνες βιας...και να το ανεβαζει εδω;...απο τι στιγμη μαλιστα που εχουμε και μικρα παιδια; τον τελευταιο καιρο,νομιζω οτι εχει παραγινει το κακο..εχουμε που εχουμε τη βια στην τβ,στο fb ,παντου...να την εχουμε και εδω;με ποιο σκεπτικο;και τελος παντων ας μην κανουν και περιγραφη...
επισης βλεπω με λυπη μου οτι καποιοι λυσσανε να βλεπουν τετοια βιντεο...και καποιοι που δεν εχουν fb θελουν και περιγραφη...τι ειδους μαζοχισμος ειναι αυτος δεν μπορω να καταλαβω...:hmm:...οταν καποιος λεει οτι λατρευει τα ζωα και δεν θελει τη βια επανω τους,πως ειναι δυνατον να λυσσαει να βλεπει τετοια βιντεο;
ας λεγεται η ειδηση,αλλα το να βαζουμε αυτα τα λινκ...ή να κανουμε περιγραφη..εγω προσωπικα το θεωρω οχι μονο αχρηστο...αλλα και επιζημιο...:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Στο παρελθόν, πολλά μέλη είχαν διαμαρτυρηθεί για τις φωτογραφίες κακοποίησης ζώων και τελικά αποφασίστηκε να απαγοευτεί η αναπαραγωγή τους εδώ, αλλά να επιτραπούν τα εξωτερικά λινκ. Αν κάποιος θέλει να συζητήσει ένα τέτοιο θέμα, δεν είναι σωστό να του το απαγορεύουμε.

Όσο για το δεύτερο, είναι ολόκληρη συζήτηση απο μόνο του και ομολογώ ότι ούτε εγώ καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τόση εμμονή.:| Υπάρχει και μια παλιά συζήτηση εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,593 μηνύματα.
Στο παρελθόν, πολλά μέλη είχαν διαμαρτυρηθεί για τις φωτογραφίες κακοποίησης ζώων και τελικά αποφασίστηκε να απαγοευτεί η αναπαραγωγή τους εδώ, αλλά να επιτραπούν τα εξωτερικά λινκ. Αν κάποιος θέλει να συζητήσει ένα τέτοιο θέμα, δεν είναι σωστό να του το απαγορεύουμε.

Όσο για το δεύτερο, είναι ολόκληρη συζήτηση απο μόνο του και ομολογώ ότι ούτε εγώ καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τόση εμμονή.:| Υπάρχει και μια παλιά συζήτηση εδώ.

μα και βεβαια να το συζητησει...δεν ειπα εγω το αντιθετο...αλλα τουλαχιστον ας μην γινεται περιγραφη...καποιος μπορει να θελει να την παρακολουθησει τη συζητηση...αλλα πρεπει να τρωει στην μαπα και την περιγραφη;..οποιος θελει ας βλεπει το λινκ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Καταλαβαίνω αυτό που λες, αλλά οι καταγγελίες, σαν κατηγορία, εκ των πραγμάτων φιλοξενούν περιγραφές κακοποίησης ζώων, δεν μπορούμε να το αποφύγουμε αυτό.
Νομίζω πως το πρόβλημα δεν είναι οι ίδιες οι περιγραφές, αλλά η κατάχρηση που γίνεται. Κι εγώ συμφωνώ ότι δεν είναι ανάγκη να καταλήγει εδώ όποια φρίκη ανεβαίνει στο facebook ή οπουδήποτε αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
:(εχω ενα μικρο προβληματακι με τα μηνυματα...οταν απαντω σε καποια θεματα του φορουμ,μερικες φορες ο αριθμος των μυνηματων μενει οπως ηταν πριν,δλδ δεν εχει αλλαξει απο τοτε που εγραψα το τελευταιο μηνυμα...γιατι γινεται αυτο?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Επειδή στέλνεις στην διασκέδαση!
-----------------------------------------
Sorry..στο "the chat and fun section of the forum"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
:(εχω ενα μικρο προβληματακι με τα μηνυματα...οταν απαντω σε καποια θεματα του φορουμ,μερικες φορες ο αριθμος των μυνηματων μενει οπως ηταν πριν,δλδ δεν εχει αλλαξει απο τοτε που εγραψα το τελευταιο μηνυμα...γιατι γινεται αυτο?:(

Επειδη λογικα θα ειναι στo The Chat & Fun Section. ^^
Εκει δεν μετρανε τα μηνυματα.
Δεν ξερω αν ειναι και καπου αλλου, εχω μπερδευτει πολυ απο τοτε που αλλαξανε τους τιτλους στα subforoums. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αααα,για αυτο???
ευχαριστω πολυ!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βασικά τα μηνύματα στο "The Chat & Fun" μετράνε. Στο subforum του δεν μετράνε, δηλαδή στα "Λεκτικά Παιχνίδια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Επειδη λογικα θα ειναι στo The Chat & Fun Section. ^^
Εκει δεν μετρανε τα μηνυματα.
Δεν ξερω αν ειναι και καπου αλλου, εχω μπερδευτει πολυ απο τοτε που αλλαξανε τους τιτλους στα subforoums. -.-'

+1000000!!!!!!!!

Έγιναν και άλλες αλλαγές εκτός απο το The chat and the fun Section;
(άντε να το γράψεις αυτό το μακρυνάρι). -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αβαταρς απο τον υπολογιστη μου μπορω να ανεβασω μονο αν εχω γραψει 150 μηνυματα στο school?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ναι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ωραια..ευχαριστω πολυ:thanks:
-----------------------------------------
θα εχει την επιλογη για να ανεωασω το αβαταρ που θελω απο τον υπολογιστη μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, θα την έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ξεπερασα τα 150 μηνυματα και ακομα να εμφανιστει η επιλογη για να αννεβασω δικο μου αβαταρ:(
-----------------------------------------
βασικα,τι παταω?
δεν παταω επεξεργασια αβαταρ?
μετα τι παταω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top