Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
οι συντονιστες βλεπουν ποιος κανει την αναφορα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ναι:angel::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
γτ δε μπορω να μπω σε μερικα θεματα? ειδα τωρα καποιος εγραψε σε ενα που λεγεται "παραπονα" κ δε μπορουσα να μπω..ειναι κλειδωμενο? κ σε ενα αλλο το επαθα χθες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί το θέμα που είδες ήταν το δικό μου και ήταν στην κατηγορία επικοινωνία με τους συντονιστές που μπορώ να το δω μόνο εγώ και οι zed,theodora,anarki και exposed:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
χαχα ναι εσενα ειδα αλλα δε θυμομουν το ονομα :P α δεν ηξερα οτι υπαρχουν κ τετοια!! :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Αν έχω 2 ανοικτά παράθυρα ischool και κάνω και στα 2 ταυτόχρονα 2 διαφορετικά πράγματά, αν κάποιος βλέπει το προφίλ μου εκείνη τη στιγμή , τι θα είναι γραμμένο στο ''Ενέργεια'' ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mε κάθε επιφύλαξη θα απαντήσω:p
Ως τελευταία ενέργεια νομίζω κρατάει το τελευταίο click..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μπααα.Μην παιρνεις κι ορκο.:P
Οτι του 'ρθει βγαζει.Ισως και το προτελευταιο κλικ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αν έχω 2 ανοικτά παράθυρα ischool και κάνω και στα 2 ταυτόχρονα 2 διαφορετικά πράγματά, αν κάποιος βλέπει το προφίλ μου εκείνη τη στιγμή , τι θα είναι γραμμένο στο ''Ενέργεια'' ??

Το τελευταίο κρατάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Έχω μία απορία...
Γιατί ενώ πχ σήμερα που έχουν 22 άτομα γενέθλια,στην αρχική σελίδα φαίνονται μόνο 4 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι επειδή κάποιοι δεν το έχουν ρυθμίσει να φαίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
γιατι στο θεμα "σας επιτρεπουν οι γονεις σας να βγαινετε για καφε;" ειναι καποιες λεξεις με κοκκινα γραμματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κοκκινα;
Μήπως έκανες αναζήτηση για να βρεις το θέμα;
Δώσε λινκ με πχ αν θες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ρε παιδια πως μπορω να κανω δημοσιευσεις για πειτε μου γιατι θελω να βαλω δικο μου avatar παρακαλω??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δημοσιευσεις κανεις δινοντας απαντησεις στα διαφορα θεματα..αλλα οχι οff-topic απαντήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Μπορεί να είναι χαζή η ερώτησή μου αλλά δεν πειράζει.. Όσοι κάνουν αγγελίες για να δώσουν κάτι τέλος πάντων πώς το κάνουν?Θέλω να πω συναντούνται αυτοί που θα κάνουν ας πούμε την συναλλαγή σε κάποιο τόπο, ή υπάρχει και άλλος τρόπος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ή το στέλνουν ταχυδρομικώς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ε αυτο εξαρταται απο τα ιδια τα ατομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Thanks!!:no1:

Βέβαια ταχυδρομικός πληρώνεις και τα ανάλογα έξοδα, αλλά αν είναι να παίρνεις αντικείμενα σε μισή τιμή, χαλάλι..

Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πήγα να απαντήσω στο thread του new moon, και μου έβγαλε αυτό:

χωρίς τίτλο.JPG

αλλά τελικά το ποστ έγινε κανονικά. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top