Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
θελω να ανεβασω κατι εικονες και μου βγαζει αυτο (τις πρωτες εικονες τις ανεβασα! μετα απο καποιες εβγαζε το παρακατω μυνημα!):

Failed to write file. Check disc quotas and permissions for the path: ./imagehosting/albums/5/07d414e745337def743ff3f5fd247476_5001.jpg

τι σημαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θελω να ανεβασω κατι εικονες και μου βγαζει αυτο (τις πρωτες εικονες τις ανεβασα! μετα απο καποιες εβγαζε το παρακατω μυνημα!):

Failed to write file. Check disc quotas and permissions for the path: ./imagehosting/albums/5/07d414e745337def743ff3f5fd247476_5001.jpg

τι σημαινει?
Αποτυχία εγγραφής του αρχείου. Ελέγξτε ποσοστώσεις δίσκου και τα δικαιώματα για τη διαδρομή

πιθανως,μετακινησες τις φωτο απο τον υπολογιστη σου κατα την διαρκεια του ανεβασματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά μια βοήθεια θέλω να ανεβάσω κάποιες εικόνες αλλά δεν μου τις ανεβάζει.Στην αρχή σκέφτηκα μήπως είναι θέμα φακέλου γιατί έχω κάπου τις 29.Πήγα να φτιάξω έναν καινούργιο αλλά πάλι τα ίδια τι μπορεί να φταίει;
-----------------------------------------
This is not a valid image file
Αυτό μου βγάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μηπως ξεπερναει τις επιτρεπτες διαστασεις;

Μέγιστο μέγεθος ανά εικόνα: 4,00 MB
Μέγιστες διαστάσεις: 4,000 x 4,000 Pixels

τι τυπος εικονας ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γιατί δεν μου εμφανίζει την "γρήγορη απάντηση";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
μηπως ξεπερναει τις επιτρεπτες διαστασεις;

Μέγιστο μέγεθος ανά εικόνα: 4,00 MB
Μέγιστες διαστάσεις: 4,000 x 4,000 Pixels

τι τυπος εικονας ειναι;
Δεν είναι η πρώτη φορά που ανέβαζω ένα τέτοιο κείμενο.Απο τον Ιούλιο ανεβάζω και δεν μου έχει προκαλέσει κανένα πρόβλημα.Τι μπορέί να φταίει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είναι η πρώτη φορά που ανέβαζω ένα τέτοιο κείμενο.Απο τον Ιούλιο ανεβάζω και δεν μου έχει προκαλέσει κανένα πρόβλημα.Τι μπορέί να φταίει;;;;
Αφού σου το λέει:
Παιδιά μια βοήθεια θέλω να ανεβάσω κάποιες εικόνες αλλά δεν μου τις ανεβάζει.Στην αρχή σκέφτηκα μήπως είναι θέμα φακέλου γιατί έχω κάπου τις 29.Πήγα να φτιάξω έναν καινούργιο αλλά πάλι τα ίδια τι μπορεί να φταίει;
-----------------------------------------
This is not a valid image file
Αυτό μου βγάζει
τι επέκταση έχει;
οι επιτρεπτές επεκτάσεις είναι αυτές:https://www.ischool.gr/newattachment...487&posthash=df8a00da3c011f539280a149a6031d58
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
κειμενο θελεις ή εικονα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κείμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε δε μπορεις αφου μονο εικονες μπορεις να ανεβασεις εκει... γι'αυτο σου λεει οτι δεν ειναι σωστο αρχειο εικονας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εδώ και ώρα προσπαθούσα να μπώ αλλά ο server μου έβγαζε μήνυμα ότι είναι απασχολημένος.Απ΄ οτι μου είπαν άλλα δυό μέλη και αυτά είχαν το ίδιο πρόβλημα.:hmm:
Είναι γενικό το πρόβλημα; Λύθηκε τώρα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εδώ και ώρα προσπαθούσα να μπώ αλλά ο server μου έβγαζε μήνυμα ότι είναι απασχολημένος.Απ΄ οτι μου είπαν άλλα δυό μέλη και αυτά είχαν το ίδιο πρόβλημα.:hmm:
Είναι γενικό το πρόβλημα; Λύθηκε τώρα;:hmm:
Γενικό ήταν, το είχα κι εγώ νωρίτερα. Απ' ό,τι φαίνεται, λύθηκε πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Όταν γραψω αυτο που θελω στο latex πώς το μεταφέρω στο κειμενο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ το μεταφέρω με copy/paste αν και νομίζω πως υπάρχει και κουμπάκι!
Απλά μην ξεχάσεις να το βάλεις εντός του κώδικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
πως μπορω να μετακινησω ενα τοπικ αλλου?εχω γραψει ενα τοπικ στην συζητηση επι παντως γατιστητου και θελω να το παω στο οι γατες μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εσύ δεν μπορείς να μετακινήσεις θέματα. Μπορείς όμως είτε να κάνεις αναφορά το πρώτο ποστ του θέματος, εξηγώντας τον λόγο, είτε να στείλεις πμ σε οποιονδήποτε συντονιστή, δίνοντας και το σχετικό link, για να κάνουμε εμείς την μεταφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πως μπορώ να οργανώσω μια ψηφοφορία, όπως το έχω δει σε άλλα forums?

Γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γινεται αλλα πρεπει να εχεις 1 μηνα στο φορουμ αλλα και 150 τουλαχιστον μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Κοιτα και δω.

Καλα ναι.Και αυτο που λεει ο απο πανω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σέρνεται μόνο σε μένα το site ή είναι γενικό το κακό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top