Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πας εκεί που θες να ανοίξεις θέμα και πάνω αριστερά έχει ένα κόκκινο πλαίσιο που λέει Νέο Θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
δε το βρίσκω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πχ πας εδω https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=23 και πανω αριστερα το λεει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
επιτέλους το βρήκα! ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,501 μηνύματα.
καλημερα....θα ηθελα να κανω μια ερωτηση προς τους moderators ..μηπως θα ηταν καλυτερα να μπορουν να κλειδωνουν τα θεματα μονο οι μοντς και οχι και αυτοι που το εχουν ανοιξει?? ενα παραδειγμα: καποιος εξαπατα το φορουμ( παραδειγμα φερνω...)και οταν αρχιζει και καταλαβαινει οτι ξεσκεπαζεται,κλειδωνει μονος του το θεμα..για να μην πεσουν και αλλες αποδειξεις...
προταση: δεν θα ηταν καλυτερα να μπορουν να κλειδωνουν τα θεματα μονο οι μοντ???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Οι χρήστες μπορούν να κλειδώνουν μόνο τις αγγελίες που έχουν ανοίξει, όχι τα θέματα στις υπόλοιπες κατηγορίες του φόρουμ.
Το θέμα στο οποίο αναφέρεσαι, κλειδώθηκε από την ομάδα διαχείρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,501 μηνύματα.
Οι χρήστες μπορούν να κλειδώνουν μόνο τις αγγελίες που έχουν ανοίξει, όχι τα θέματα στις υπόλοιπες κατηγορίες του φόρουμ.
Το θέμα στο οποίο αναφέρεσαι, κλειδώθηκε από την ομάδα διαχείρισης.


σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ερώτηση...ο καθένας βλέπει τις δικές του αθετήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ερώτηση...ο καθένας βλέπει τις δικές του αθετήσεις;
Nαι!
Το κάθε μέλος μπορεί να δει μόνο τις δικές του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Α,οκ...thanks!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
άνοιξα καινούργιο θέμα αλλά έκανα μια βλακεία και τώρα δε ξέρω πως να τη διορθώσω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Η οποία είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ορθογραφικό μου μυρίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Η οποία είναι?

είχα ανοίξει το θέμα στο θετική-τεχνολογική...αλλά διορθώθηκε νομίζω...!

Ορθογραφικό μου μυρίζει...

όχι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μου αρεσει παρα πολυ που οποτε κανω report post σε αυτο το φορουμ μεσα σε 3-4 λεπτα το ποστ εχει διαγραφει!
Βεβαια το παρον ποστ ειναι οφ τοπικ εδω. Αλλα ηθελα να το πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
θελω να προτεινω κατι! ισως ειναι βλακεια αλλα εγω θα το πω κι ας φαω κραξιμο :p

Δε θα ταν καλο στα topic με τα σχολικα μαθηματα το καθε μαθημα να γινει σαν υποκατηγορια? π.χ. ολα τα θεματα που εχουν σχεση με τα αρχαια να μπουν σε μια κατηγορια που θα ονομαζεται: ''αρχαια ελληνικα''
οταν δηλαδη θα μπαινεις πχ στην πρωτη λυκειου (και γενικα σ ολες τις ταξεις)
να εχει το καθε μαθημα την κατηγορια του και μεσα σ αυτα να ειναι ολα τα αλλα θεματα που θα σχετιζονται με το συγκεκριμενο μαθημα.

Ετσι κατα τη γνωμη μου θα ειναι πιο ευκολο να βρεις πληροφοριες για το μαθημα που θες και να μη ψαχνεις 50 σελιδες πισω για να βρεις αυτο που θες! και επιπλεον θα φαινεται και καλυτερα απο αποψη αισθητικης!

αυτo ηταν :zilia: :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ειναι λιγο δυσκολο να φτιαχνεται κατηγορια για καθε μαθημα μιας και τα μαθηματα ειναι πανω απο 10. Ομως καποια στιγμη στο επομενο διαστημα θα γινουν παρομοιες αλλαγες στις κατηγοριες των ταξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μου αρεσει παρα πολυ που οποτε κανω report post σε αυτο το φορουμ μεσα σε 3-4 λεπτα το ποστ εχει διαγραφει!
Βεβαια το παρον ποστ ειναι οφ τοπικ εδω. Αλλα ηθελα να το πω.
Α...θέλω και'γω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εχω καποια προβληματακια απο χθες.

1) Δεν μου εμφανιζει τα ποστ που κανω (και οσα ακολουθουν)
2) Οταν παταω απο τις δημοσιευσεις ειτε να παω στα σημερινα ειτε σε ολα μου λεει οτι πρεπει να περιμενω χ δευτερολεπτα.Το θεμα ειναι οτι δεν περναει..Πχ αν μου λεει να δοκιμασω σε 10 δευτερολεπτα και μετα απο δεκα λεπτα μου λεει να δοκιμασω σε 10 δευτερολεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν μας κάνεις και την τιμή να μας πεις τι προβλήματα, θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top