Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
θελω να ανεβασω μια εικονα και μου βγαζει αυτο:

This picture exceeds your total album file size quota by 6,68 MB.

τι σημαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Αν μας κάνεις και την τιμή να μας πεις τι προβλήματα, θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.

Τα εχω βαλει ηδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
θελω να ανεβασω μια εικονα και μου βγαζει αυτο:

This picture exceeds your total album file size quota by 6,68 MB.

τι σημαινει?

Εχεις περασει το επιτρεπτο οριο μνημης που σου παρεχει το site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εχεις περασει το επιτρεπτο οριο μνημης που σου παρεχει το site.


υπαρχει αλλος τροπος να ανεβασω μια εικονα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
imageshack.us
Κοινως, με hosting σε διαφορους servers. Εδω απλα κανεις c/p το link.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εχω καποια προβληματακια απο χθες.

1) Δεν μου εμφανιζει τα ποστ που κανω (και οσα ακολουθουν)
2) Οταν παταω απο τις δημοσιευσεις ειτε να παω στα σημερινα ειτε σε ολα μου λεει οτι πρεπει να περιμενω χ δευτερολεπτα.Το θεμα ειναι οτι δεν περναει..Πχ αν μου λεει να δοκιμασω σε 10 δευτερολεπτα και μετα απο δεκα λεπτα μου λεει να δοκιμασω σε 10 δευτερολεπτα

Για το 2 σκέφτομαι ότι ίσως έχεις κάνει ήδη κάποια άλλη αναζήτηση οπότε μετράει από την τελευταία ο χρόνος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σβήσε κάποιες από τις παλιές ίσως.

Kasioph το πρόβλημα το έγραψες αφού σου απάντησα, έκανες edit :P
Για το 1ο που λες μάλλον απλά πρέπει να κάνεις refresh τη σελίδα αφού κάνεις ποστ, δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Για το 2ο δεν κατάλαβα ακριβώς τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σβήσε κάποιες από τις παλιές ίσως.

Kasioph το πρόβλημα το έγραψες αφού σου απάντησα, έκανες edit :P
Για το 1ο που λες μάλλον απλά πρέπει να κάνεις refresh τη σελίδα αφού κάνεις ποστ, δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Για το 2ο δεν κατάλαβα ακριβώς τι παίζει.

Λοιπόν.Στο 1 καλά κατάλαβες.Όταν ποστάρεις Κασιόπη και μετά πατάς το κουμπάκι για να γυρισει πίσω η σελίδα χωρίς refresh δε φαίνεται κάτι.
Όσον αφορά το 2 εγώ κατάλαβα ότι ενώ δεν μπορεί να κάνει αναζήτηση λόγω επιτρεπτού χρόνου μετά τον χρόνο αυτον πάλι δεν γίνεται η αναζήτηση.Το θέμα εδώ είναι.Μήπως έχεις κάνει καμιά άλλη αναζήτηση σε αυτό το χρονικό σημέιο;
Γιατί και αναζήτηση θεωρείτε να δεις ποιος πόσταρε πόσα μηνύματα σε ένα θέμα καθώς ακόμα και το να δεις παλαιότερα ποστ κάποιου μέλους.


Σας μπέρδεψα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ακυρο, το διορθωσα!
-----------------------------------------
καινουρια ερωτηση:P
τι ειναι τα καδακια που εχουν μερικα θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαδάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Είναι θέματα στα οποία εχουν διαγραφεί μηνύματα. Τα βλέπετε μόνο οι ΒΣ και οι Σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
A ναι σωστά δεν το θυμόμουν αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Από τότε που αναβαθμίστηκε το MyCat, τα χρώματα για τα ποστ έχουν εξαφανιστεί. Μπορείς να χρωματίσεις τα γράμματά σου μόνο αν κάνεις επεργασία και όχι πλήρης. Είχε ανοιχτεί κι ένα θέμα γι' αυτό. Η ερώτησή μου τώρα είναι, θα διορθωθεί; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Από τότε που αναβαθμίστηκε το MyCat, τα χρώματα για τα ποστ έχουν εξαφανιστεί. Μπορείς να χρωματίσεις τα γράμματά σου μόνο αν κάνεις επεργασία και όχι πλήρης. Είχε ανοιχτεί κι ένα θέμα γι' αυτό. Η ερώτησή μου τώρα είναι, θα διορθωθεί; :confused:
Θα διορθωθεί, εντός των επόμενων 15 ημερών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα διορθωθεί, εντός των επόμενων 15 ημερών.
Αχ ωραία, σας ευχαριστώ για την απάντηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
γιατι οταν ειμαι στις συνδρομες μου η επεξεργασια προγιλ αναβοσβηνει με εντονα,μπλε γραμματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τι είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες.Γιατί?ε?ΕΕ?εΕ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί έχεις ήδη πολλές;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top