Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλήμερα αυτό που ζητάς λέγετε υπογραφή, θα πάς πάνω στη σελίδα αυτή και θα πάς εκει που λέει καλοσίρθες viki thess θα πατήσεις προσωπικά μυνήματα και αριστερά θα δεις αλλαγή υπογραφής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημερααααα...τι κανετε;θα θελα τη βοηθεια σας λιγακι...αν μπορειτε κιολας.
λοιπον...πως κανει καποιος παραθεση σε ενα ποστ; και εκεινο που εχει κατω απο καθε ποστ μελους (το κειμενο και εκεινη τη μπαρα που δειχνει τον χρονο, τουλαχιστον εγω ετσι το καταλαβα, πως τα βαζουμε αυτα;) ελπιζω να μην ειναι χαζα αυτα που ρωταω αλλα πρωτη φορα μπαινω σε τετοιο σαιτ οποτε καταλαβαινετε....λογικο ειναι να ψαχνομαι :)


παράθεση κάνεις πατώντας πάνω στο κουμπακι που λεει παράθεση κατω απ το καθε ποστ.
Πολλαπλή παράθεση κανεις βαζοντας τικ στο διπλανο κουτακι απο αυτο που λεει παράθεση και το κανεις για ολα τα ποστ που θες να παραθεσεις.
Το προσωπικό κειμενάκι, είναι η υπογραφή του κάθε μέλους και μπορεις να το φτιάξεις αν επεξεργαστεις την υπογραφη σου απ τον πινακα ελέγχου σου που θα βρεις στην κεντρικη σελιδα πανω αριστερα

Επισης.. τα κεφαλαια απαγορευονται εκτος κι αν ειναι μεμονομένες ΛΕΞΕΙΣ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπάρα που δείχνει το χρόνο εννοείς όπως αυτή που έχω εγώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι που θα παω για να το κανω αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
https://www.lilypie.com/ και μετά θα επικολλήσεις τον κώδικα που θα σου βγάλει στην υπογραφή σου εδώ. Δεν είναι του στεκιού ο counter, είναι απο άλλο site (αυτό που σου δωσα). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ζορικα...:( δεν καταλαβαινω πως θα το κανω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
3 κουτακια με κωδικους εβγαλε ποιο απο τα τρια να κανω επικοληση; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνεις πως να το κάνεις στο lilypie ή πως να βάλεις τον κώδικα εδώ στην υπογραφή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχα. Όποιο κουτάκι δεις να έχει μεσα στον κώδικα (μεταξύ άλλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ενταξει μου το βγαλε...πως ομως θα βαλω εγω ποσο χρονικο διαστημα θελω να εχει η μπαρα; σας επρηξα ε; :P Α!και το ποστ μου μεταφερθηκε στο "σχολιασμο" που βρισκεται αυτο σε ποιο τοπικ; δεν το βρισκω στο φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτά τα καθορίζεις απο το lilypie.com, πάντως απ'ότι θυμάμαι διάστημα 1 χρόνου μπορεί να έχει μόνο.
Ο Σχολιασμός είναι η τελευταία κατηγορία, κάτω κάτω. Μεταφέρθηκε εδώ επειδή αφορά απορίες για το site. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω θελω σαν το δικο σου το χρονομετρο να βαλω...δεν ειχε τετοιο στο σαιτ που μου δωσες....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εγω θελω σαν το δικο σου το χρονομετρο να βαλω...δεν ειχε τετοιο στο σαιτ που μου δωσες....:(
Είχε, απλά πρέπει να πας εκεί που είναι για μωρά. Ουσιαστικά το counter που έχω εγώ είναι για μωρά και ονόμασα το υποτιθέμενο μωρό "Our love" για να το βγάλει έτσι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κατι εκανα οκ...;) σ ευχαριστω παντως για τον χρονο σου κοπελα μου να σαι καλα...θα δω τι αλλες αποριες εχω και θα τα πουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λοιποννν....
καθε φορα που ποσταρω σε ενα θεμα, αυτο μπαινει αυτοματα και στις συνδρομες μου. που σημαινει οτι καθε που ποσταρει ο οποιοσδηποτε, μου ρχεται μειλ.
και νταξ, δεν ηξερα οτι γινεται αυτοματα η ολη διαδικασια...

μολις το καταλαβα οτι ολα αυτα τα ενοχλητικα μειλ ειναι λογω αυτου, πηγα αμεσως και διεγραψα ολες τις συνδρομες μου.
και ακομα γινοταν, το τσεκαρα μετα απο μια εβδομαδα περιπου.
μαλιστα, οι συνδρομες μου στα θεματα που ΛΕΕΙ οτι παρακολουθω, ηταν και περιπου τρεις σελιδες (καμια κατοσταρια θεματα δλδ)...
Η τελευταια μου ενεργεια ηταν να επιλεξω να μην ερχεται ΚΑΜΙΑ ειδοποιηση για ΚΑΝΕΝΑ θεμα. να ησυχασω (1200 μειλ ειχα ρε παιδια, ελεος)

αφοτου εκανα και αυτο, ποσταρα σε 3 θρεντ, πηγα στα καπακια στις συνδρομες και ΑΥΤΟΜΑΤΑ εχουν μπει στις συνδρομες μου.

το ερωτημα ειναι




ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?????

εκτος απο κουραστικο, ειναι και απιστευτα εκνευριστικο να καθομαι να ξεδιαλεγω και να πεταω ΤΟΣΑ μειλ.

νομιζω και η μισελ ειχε πει καποτε οτι το στεκι ειχε κρασαρει και χρειαστηκε καποια αλλαγη στο σερβερ η κατι τετοιο, και η βασικη αιτια που το ειχε προκαλεσει ειχε πει οτι ηταν τα μειλς!

λοιπον, μπορει καποιος να με βοηθησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αμέ...:D
Σε ένα 5λεπτο [//σε 17 λεπτά τελικά :P] θα κάνω edit με αναλυτικές λεπτομέριες και εικονίτσες! :)

Edit:
Λοιπόν, θα πας στον Πίνακα Ελέγχου Χρήστη >> Επεξεργασία επιλογών.


Έπειτα θα πας στο κουτάκι που λέει "Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα" και θα επιλέξεις το "Δεν επιθυμώ παρακολούθηση". Έτσι, η προεπιλογή σου θα είναι να μην παρακολουθείς το θέμα.



Αν θέλεις να παρακολουθήσεις κάποιο, υπάρχει κατάλληλη επιλογή στην "Απάντηση", αλλά και στο "Εργαλεία θεμάτων".



Για να διαγράψεις τις υπάρχουσες συνδρομές, πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου Χρήστη >> Θέματα που παρακολουθείτε.

Εκεί επέλεξε όσα threads θες και πάτα το "Διαγραφή συνδρομής".




//much later edit: Ο Πέτρος έχει δώσει επίσης μία κατατοπιστικότατη ενημέρωση εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωραίο ποστ Γιώργο! Μια ένσταση: Είναι πιο βολικό να διάλεγε "¨Καμία ειδοποίηση μέσω email" μιας και έτσι και mails δεν θα έρχονται, και θα μπορεί κάνοντας κλικ στο θέματα που παρακολουθείτε να τα έχει όλα μαζεμένα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωραίο ποστ Γιώργο! Μια ένσταση: Είναι πιο βολικό να διάλεγε "¨Καμία ειδοποίηση μέσω email" μιας και έτσι και mails δεν θα έρχονται, και θα μπορεί κάνοντας κλικ στο θέματα που παρακολουθείτε να τα έχει όλα μαζεμένα. ;)
Θενξ :) Βασικά ναι, είναι πολύ πιο εύκολο να διαγράφεις θέματα από παρακολούθηση παρά να θέτεις (για μένα τουλάχιστον). Αλλά εντάξει, αν κάποιος παρακολουθεί σχεδόν κάθε θέμα στο οποίο ποστάρει, ναι βολεύει να επιλέξει το "Καμία ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου". ;)

Και φυσικά, ο τύπος ειδοποίησης μπορεί να διαφέρει από θέμα σε θέμα.




Περάστε κι απ'το ταμείο φεύγοντας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ωραίο ποστ Γιώργο! Μια ένσταση: Είναι πιο βολικό να διάλεγε "¨Καμία ειδοποίηση μέσω email" μιας και έτσι και mails δεν θα έρχονται, και θα μπορεί κάνοντας κλικ στο θέματα που παρακολουθείτε να τα έχει όλα μαζεμένα. ;)


Καμία ειδοποίηση μέσω email
αυτο εκανα!
αλλα οπου κανω ποστ, μετα ερχονται ειδοποιησεις για το συγκεκριμενο θρεντ!
δλδ μετα την αποσυνδεση, πρεπει να διαγραφω και τις συνδρομες?
τι ειναι οι συνδρομες, τιποτα κουκις?
βαρεθηκα:P

απανταω μονο στης μισελ το ποστ, τρεχω για μια δουλεια, επιστρεφω να δω κ τα υπολοιπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αλλα οπου κανω ποστ, μετα ερχονται ειδοποιησεις για το συγκεκριμενο θρεντ!
δλδ μετα την αποσυνδεση, πρεπει να διαγραφω και τις συνδρομες?
Τι εννοείς σ' αυτά τα δύο; :confused:



τι ειναι οι συνδρομες, τιποτα κουκις?
Αν κάποιο από τα θέματα που παρακολουθείς έχει νέα μηνύματα, τότε στον Πίνακα Ελέγχου θα τα δεις φάτσα φόρα :)
Και αν έχεις ενεργοποιήσει τα μέιλς, λαμβάνεις μέιλ με τις νέες απαντήσεις. Αυτά δεν ξέρω ακριβώς πώς λειτουργούν..:P



Μι του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top