Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
μοντς, μπορω να αλλαξω το ονομα στο προφιλ μου? και να το κανω απο ιβανα πχ ιωαννα? μπορω μονη μου καπως ή πρεπει να το κανετε εσεις?:hmm:

Κι εμένα μου αρέσει το ιβάνα,:P αλλά αν θέλεις να το αλλάξεις πρέπει να στείλεις πμ στη Michelle ή στην Isiliel.:)

Ομοίως και για το Βρουκομπετινομάνια.:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
ετσι μπραβο...ιωαννες στο σαιτ....πολλες...ιβανα ομως....μια!!!!!!:D:D:D


Θα συμφωνήσω με την αγαπητή μου Πούπι!;):D:D:D
Ιβάνα μην διανοηθείς να αλλάξεις το όνομα....προβλέπω να ξεσηκώνεται θύελλα διααρτυριών!;):lol::lol::lol:
Άσε που δεν θα καταλαβαίνουμε ότι είσαι εσύ.. και δεν θα σου μιλάει κανείς!:blink::P:P:PΚαλά μην βαράτε...πλάκα κάνω!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να το αλλάξω....να το κάνω Βρουκομπετινομάνια...:lol::lol::lol:

Οχι Άννα μην το αλλάξεις!;)Έτσι σε μάθαμε θα δυσκολευτούμε να το ξεσυνηθίσουμε!;):D:D
Άκου Βρουκομπετινομάνια...:blink::blink:
Πλάκα κάνεις;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
γίνεται να ζητήσω να έρχονται τα μυνήματα ενημέρωσης των θεμάτων που παρακολουθώ αμέσως μόλις υπάρχουν καινούργια(στο e-mail μου)? πχ με ενοχλεί αφάνταστα όταν πάω να διαβάσω ένα θέμα να ψάχνω σε πια σελίδα είχα μείνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
δε χρειαζεται να ψαχνεις,πατας το κουμπι που σε παει στο πρωτο αδιαβαστο μηνυμα.πας Μεταβαση>θεματα που παρακολουθειτε,εκει επιλεγεις ενα θεμα και μπροστα απ αυτο υπαρχει ενα κοκκινο κουτακι με 2 βελακια προς τα κατω,το πατας και σε παει αυτοματα στο πρωτο αδιαβαστο μηνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος. Πατάς το κουμπί «Μετάβαση στο πρώτο νέο μήνυμα» αριστερά από τον τίτλο κάθε θέματος, πριν μπεις μέσα σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
αχ ευχαριστώ πάρα πολύ! έχω φάει ώρες μ αυτό το πράγμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Θα ήθελα να αλλάξει ο '' κανόνας '' επικλογή δικού σας αβαταρ μόνο αν έχετε συμπληρώσει τάδε μέρες κ.λπ.
-----------------------------------------
ευχαριστω!:thanks::thanks:

Νομίζω σπόιλερ βάζεις όταν θέλεις να δίξεις κάτι από άλλη ιστοσελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
150 post 30 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
150 post 30 μέρες.

Thanks ,αυτό έψαχνα.Άντε για το φόρουμ δικές μας δημιουργίες το καταλαβαίνω,για να μην χάσει το φόρουμ το σχολικό του χαρακτήρα και γράφονται μόνο για αυτό.Αλλά για το αβατάρ δεν το καταλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δες το σαν ένα bonus για τη συμμετοχή σου στο φόρουμ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω σπόιλερ βάζεις όταν θέλεις να δίξεις κάτι από άλλη ιστοσελίδα.

Δεν είναι ανάγκη να βάλεις spoiler σ' αυτή την περίπτωση. Απλά, αν θες να παραθέσεις κάτι από άλλη ιστοσελίδα βάζεις το κομμάτι που θέλεις και προσθέτεις την πηγή στο μήνυμά σου.

Το spoiler το χρησιμοποιείς κυρίως για τους λόγους που αναφέρει ο χρήστης artemaki...

Το spoiler ειναι αυτο το πραγματακι που το βλεπουμε οταν θελουμε και αν θελουμε.Χρησιμοποιειται κυριως για λυσεις.Ετσι αυτος που δεν θελει να διαβασει τη λυση δεν θα το κανει. Αλλος λογος ειναι για μεγαλα κειμενα.Για να μην κουραζουν στο ματι πολλοι τα βαζουν μεσα σε spoiler για να μην πιανουν και πολυ χωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ή για κάποια θέματα για ταινίες που αποκρύπτουν πράγματα για κάποιους που δεν τις έχουν δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το είδα τυχαία, στις επιλογές απορρήτου έχει ένα μικρό λαθάκι. ''Εμφάνιση ηλικίας και πλήρους ημερομηνίας γεννήσεως'' και όχι ''πλήρης'' που λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το είδα τυχαία, στις επιλογές απορρήτου έχει ένα μικρό λαθάκι. ''Εμφάνιση ηλικίας και πλήρους ημερομηνίας γεννήσεως'' και όχι ''πλήρης'' που λέει.
η πληρης
της πληρους:P
γιατι να ειναι λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γιατί έπρεπε να λέι πλήρους και όχι πλήρης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
φωνη λαου, οργη θεου !!!!!!!!!!!!!! :blink: ενταξει ενταξει δε θα το αλλαξω, παπαπαπαπαπαα τι ειστε εσεις.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kounelaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Επ?Ποιος θελει να αλλαξει το ονομα του????
Ιβανα αν το αλλαξεις θα σε μισερώσω(ψαξε Κρητικο λεξικο)!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Επ?Ποιος θελει να αλλαξει το ονομα του????
Ιβανα αν το αλλαξεις θα σε μισερώσω(ψαξε Κρητικο λεξικο)!:lol:



τολμαω???????? πεσατε να με φατε κ μονο που το σκεφτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kounelaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top