Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πώς πάνε οι βαθμίδες? Συμπληρώστε μου τα ερωτηματικά σας παρακαλώ και διορθώστε με αν έκανα κάποιο λάθος.

1) Φιλοξενούμενος 0-19
2) Καινούργιος 20-99
3) Τακτικ. Θαμώνας 100-299
4) Καθημερ. Θαμώνας 300-???
5) Μόνιμος Θαμώνας ???-???
6) Εθισμένος στο ε-στέκι ???-???

Πάνω από το ''εθισμένος στο στέκι, υπάρχει άλλο?

εγώ

Το φόντο των φίλων αλλάχτηκε.
Όσο γι' αυτούς που έχουν γενέθλια, η λίστα θα καταργηθεί

οι χωρισμένοι και οι στεκίτες δεν γιορτάζουνε ποτέ :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
.

παιδια πωσ γινεται να φτιαξω ενα δικο μ θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
.

παιδια πωσ γινεται να φτιαξω ενα δικο μ θεμα?
Θα πας στην κατηγορία που ανήκει το θέμα που θες να ανοίξεις, π.χ. Γυμνάσιο και θα δεις το κουμπάκι που σου επισυνάπτω που λέει Νέα συζήτηση. Θα δώσεις το όνομα του θέματος (μικρά γράμματα, επεξηγηματικός τίτλος) θα γράψεις το ποστ που θες, υποβολή και έτοιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • new topic.JPG
    new topic.JPG
    1.4 KB · Εμφανίσεις: 197

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πώς δημιουργούν μερικά μέλη album με φωτογραφίες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
οκευ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ερώτηση...... που την έχω ξανακάνει και βαρέθηκα να σας κουραζω.......
θα μου πείτε τότε γιατι την κάνεις.....
ε οκ..............πιφφφφφφφφφφφφφφφφ
τα συνημμένα μου γιατι δεν λειτουργούν και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες που έχω στο pc μου;;;;;;;;;

ευχαριστώ κι εμένα κι εσάς που θα μου ξαναπαντήσετε;):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ερώτηση...... που την έχω ξανακάνει και βαρέθηκα να σας κουραζω.......
θα μου πείτε τότε γιατι την κάνεις.....
ε οκ..............πιφφφφφφφφφφφφφφφφ
τα συνημμένα μου γιατι δεν λειτουργούν και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες που έχω στο pc μου;;;;;;;;;

ευχαριστώ κι εμένα κι εσάς που θα μου ξαναπαντήσετε;):P:)
Είχες κάνει κάποιο bug report?

Απ'όσο θυμάμαι υπάρχει ένα πρόβλημα με τα συνημμένα σε Internet Explorer, το οποίο θα λυθεί σύντομα (δυστυχώς πρέπει να μπουν προτεραιότητες, και αυτή τη στιγμή προτεραιότητα είναι η ταχύτητα του site και προς αυτή την κατεύθυνση κινούμαστε, τα bugs θα διορθωθούν αργότερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
απλα επειδή το είχα συζητήσει αρχικά με Ilisiel πριν ενωθούν τα sites και μετά τη συνένωση είχα ρωτήσει κι εσένα πίστευα ότι θα είχε φτιαχτει, αλλά αφου ακόμη παλεύετε την ταχύτητα θα κανουμε υπομονη να φτιαξετε και τα υπόλοιπα και τα συνημμένα..............;)
από mozilla υπάρχει πρόβλημα όπως σε internet explorer;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δοκιμάστε και τον Chrome.
Εδώ και μερικές μέρες που τον έβαλα δουλεύει ταχύτατα, σίγουρα καλύτερα στο στέκι από τους άλλους δύο αν και έχει πότε-πότε κι εδώ τα προβληματάκια του, αλλά σίγουρα δουλεύει πιο γρήγορα από τους άλλους σε όλα τα σάιτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι...?
Τις αναφορες μας δεν τις βλεπουμε πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πλέον κατά τη δημιουργία αναφοράς, πρέπει να τικάρεται και το κουτάκι που λέει ότι "Θέλω να συζητήσω το θέμα ιδιωτικά με την ΟΔ (Public Report) ",
αλλιώς δημιουργείται μόνο σε μας το report και όχι το public.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πλέον κατά τη δημιουργία αναφοράς, πρέπει να τικάρεται και το κουτάκι που λέει ότι "Θέλω να συζητήσω το θέμα ιδιωτικά με την ΟΔ (Public Report) ",
αλλιώς δημιουργείται μόνο σε μας το report και όχι το public.

Σε σας εννοεις τους Σουπερ?
Και εαν το τικαρω θα το βλεπετε και εσεις αλλα και οι μοντς ή εντιτορς αντιστοιχα?
Δλδ για να τις βλεπω κι εγω θα πρεπει να ειναι και παμπλικ...σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Απλά τικάροντας το κουτάκι δημιουργείται στο "Επικοινωνία με την ΟΔ" το [Public] report.

To άλλο που επιλέγεις κατηγορία αφορά το στο ποια ομάδα θα δημιουργηθεί το κρυφό report, οπότε το βλέπει η αντίστοιχη ομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απλα εσεις αναλογώς τη σοβαρότητα και το ειδος του θέματος που πραγματευεται το report κανετε επιλογη την ομαδα που θελετε να ασχοληθει.

Στα Public Report εχουν προσβαση οι moderators,οι administrators και οι supervisors.

Ελπίζω να βοηθησα και διαλευκανθηκε το θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το θεμα μου ειναι τι πρεπει να κανω για μπορω να βλεπω τις αναφορες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οπως ειπωθηκε και πριν οι μονες αναφορες που μπορουν να δουν και τα μέλη ειναι οι Public.
Ολες οι αλλες δεν ειναι φανερες στα μέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οκ, κατανοητο...
Εαν ρωτησω με ποια λογικη γινεται αυτο, θα θεωρηθει χαζο?:) Και εννοω, για ποιο λογο να μην μπορει κανεις να δει τις αναφορες του ειτε ετσι ειτε αλλιως, αφου ο ιδιος τις δημιουργει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πιο πολύ γινεται για ευνόητους λόγους και για να παρθούν οι αποφάσεις πιο αξιοκρατικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νεράιδα, οι Public είναι αυτές που έβλεπες και πριν.
Δεν άλλαξε κάτι.
Απλά για να μην επιφορτίζονται οι moderators να απαντούν και σε public reports του στυλ "εδώ έχει greeklish", πλέον χρειάζεται να τικάρεις το κουτάκι όταν κάνεις αναφορά.
Επί της ουσίας δεν άλλαξε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top