Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Υπάρχει τρόπος να βάλω το στέκι να μου κάνει αναζήτηση τα πρόσφατα μηνύματα (όπως κάνει στην αρχική σελίδα) αλλά μόνο μέσα σε μία συγκεκριμένη υποκατηγορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,262 μηνύματα.
Τα αδιάβαστα μηνύματα εννοείς;

Δε νομίζω να γίνεται. Πήγαινε απλά στην κατηγορία που θες και δες εκεί τα τελευταία μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ναι τα αδιάβαστα λέω. Προσπαθώ να βλέπω της ψηφιακής ζωής χωρίς να ψάχνω μέσα σε όλες τις υποκατηγοριούλες.
@Michelle
Βασικά το ψιλοκάνει ήδη γι αυτό ρωτάω, όταν κοιτάμε τα αδιάβαστα του e-steki τα ξεχωρίζει από όλη την πλατφόρμα τα μηνύματα του στεκιού. Το ίδιο κάνει και στο i-school και το mycat και μάλιστα πάνω πάνω βλέπεις "Forum: e-steki και subforums" που σημαίνει ότι σε κάποιο επίπεδο είναι παράμετρος. Απλά δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω invoke τη συγκεκριμένη αναζήτηση από το address.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Προσπαθώ να μπω στο chat και δεν μπορώ… μου βγάζει αυτό.


Τι φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
flash plugin εχεις ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,262 μηνύματα.
Κι εμένα μου το έκανε, έκανα refresh και έμπαινε (επιστημονική απάντηση, δεν μπορείς να πεις:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
flash plugin εχεις ε;

τωρα θυμηθηκα το θεμα. :redface:

Adobe flash player 10 plugin.


... για να σου απαντήσω έκανα ολόκληρη έρευνα τι είναι το [FONT=&quot]plug[/FONT][FONT=&quot] in[/FONT] και αν το έχω στο pc μου…[FONT=&quot]:P[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δοκίμασες και με άλλον browser; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Με άλλον θα τις δουλεύει κατά πάσα πιθανότητα, το κουλό είναι ότι με ff στάνταρ δουλεύει, έχω μπει πολλές φορές. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι κανενα content blocking πράμα οπως noscript, greasemonkey, η κατι ανάλογο. Κανε μας μια λιστα plz τι extentions εχεις βαλει στον mozilla (πας tools, addons και πατας το extentions Μετα και εχει λίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Java Console 6.0.17
Java Quik Starter 1.0
Microsoft .Net Framework Assistant 1.2.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Όχι δεν έχεις κάτι που θα μπορούσε να το κάνει αυτο..
Αν δεν φταίει κανα πρόγραμμα τύπου internet security δεν ξέρω τι είναι. Μάλλον προκαλεί shift-reduce error ο ανάδρομος Ερμής :P

H ευκολη λύση να μπαίνεις στο chat είναι να βάλεις άλλον έναν browser, πχ Όπερα η chrome.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Οκ. Ευχαριστώ πολύ.


(ούτως ή άλλως... δεν έμπαινα ποτέ στο chat. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
παρατήρησα ότι αν πατήσω το βελάκι δίπλα στο νικ μου,στο μενού που εμφανίζεται η πρώτη εγγραφή είναι "Συνδεδεμένος/Αόρατος Χρήστης".
Διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά κατάλαβα σωστά ότι πλέον μπορώ με ένα κλικ και για όσο διάστημα θέλω να είμαι "ορατός χρήστης" και ομοίως αόρατος? :D

αν ναι...α) well done, πολύ καλή ιδέα(!) (σε αντίθεση με το δυσκολότερο και πιο δύσχρηστο να πηγαίνεις από τον πίνακα ελέγχου)
β) όταν πρωτοσυνδέομαι σε ποιο στάτους είμαι by default? Ορατό/αόρατο/last know status?

αν όχι, τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό που λες είναι,
αλλά δεν πρέπει να είναι καινούργιο :P

Όταν συνδέεσαι κρατάει την επιλογή που είχες κατά την αποσύνδεση.
Οπότε αν αποσυνδέθηκες ως αόρατη, μόλις ξαναμπείς θα είσαι αόρατη και θα γράφει Συνδεδεμένος στην πρώτη γραμμή, οπότε όταν το κλικάρεις σε κάνει ορατή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
α δεν ειναι καινούριο??? :redface:

δεν το είχα χρησιμοποιήσει ποτέ να πω την αληθεια από το μενού μόνο τα "αποσύνδεση", "πίνακας ελέγχου", "τα μηνύματα μου" και "μηνύματα επισκεπτών" έχω πατήσει ever :redface:

Τhx biilako!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μαλλον σε άσχετο θέμα κάνω την ερώτηση αλλα τώρα ειδα το e-radio.......
μπορεί κάποιος μέσω αυτού να παιζει μουσική, να γίνει Dj :P και να ακούνε κι άλλοι μέσω internet;;;;;;
ή απλώς ακούμε τους διάφορους σταθμούς;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το e-radio δεν ανήκει στο e-steki, μια συνεργασία σε επίπεδο προβολής είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ασχετο πως γινεται να διμιουργησω δικο μου θεμα....???δεν το εχω βρει ακομαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ασχετο πως γινεται να διμιουργησω δικο μου θεμα....???δεν το εχω βρει ακομαααα!!!
Aποφασίζεις σε ποια κατηγορία(πχ: Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια, Συζήτηση ...επι προσωπικού,Πολιτική - Κοινωνικά θέματα,κτλ)ανήκει το θέμα που θέλεις να δημιουργήσεις. Λίγο πιο κάτω από την περιγραφή της κατηγορίας θα δεις το κουμπάκι «νέα συζήτηση».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,262 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top