Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:no:

Αλλά για να είναι ok σε εσάς το pc μου θα φταίει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Έγραψα όχι πάντα.
Μερικές φορές παρατήρησα ότι δεν το παίρνει με την πρώτη με τον Google Chrome, ενώ το παίρνει πιο εύκολα με τον Mozila.
Ίσως να μην φταίει το pc σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με mozilla είμαι.:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα.:/:

Στο steki ούτε εμένα μου βγάζει το βιντεάκι, μόνο το λινκ. Και έχω opera.Και δεν καταφέρνω να το βγάλω ποτέ με βιντεάκι.

Θεοδώρα παλιά θυμάσαι στο ischool που έβγαζες το https:// και έμπαινε το βιντεάκι...όχι όπως το λέει ο δημήτρης.:S
Έτσι το δοκίμασες; Aν και δεν νομίζω να πιάνει έτσι, το έχω δοκιμάσει...

Αλλά πρέπει να υπάρχει λόγος για να γίνεται...σπάνια έχω δει στο στέκι (ως και ποτέ;:worry: να μπαίνει βιντεο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό^ όντως ισχύει. Μια φορά πριν λίγο καιρό, ήθελα και εγώ να βάλω ένα βίντεο με ένα τραγούδι, δε θυμάμαι σε ποιο θέμα, και έβγαινε απλώς ένα λινκ με το γιού τιούμπ.:confused:
Στο chat n fun + iSchool με τον ίδιο τρόπο μπορώ και βάζω βίντεο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Bασικα δεν βαζεις ολο το url αλλα τον κωδικο μετα το "=" πχ απο αυτο https://www.youtube.com/watch?v=fHvXZIMclos παιρνεις το κομματι μετα το "=" και το βαζεις στονκωδικα youtube και βουαλα!(στο i-school τουλαχιστον ετσι γινετε) :)
αλλα στο θεμα track of the day δεν εμφανιζεται το βιντεο.. μαλλον το εχουν κανει ετσι για να μην πιανει πολυ χωρο στο θεμα εκεινο..

test

δεν έχει σχέση με το αν πιάνει χώρο αλλά με τα "πνευματικά δικαιώματα"........είχαν δοθεί οι κατάλληλες απαντήσεις από τους υπεύθυνους του e-steki σε κάποιο άλλο θέμα γιατι δεν θα εμφανίζοντται πλέον τα videos απο τραγούδια στο youtube..... o Exposed_Bone αν θυμάμαι καλά είχε αναφερθεί αναλυτικά σε αυτό το θέμα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δεν έχει σχέση με το αν πιάνει χώρο αλλά με τα "πνευματικά δικαιώματα"........είχαν δοθεί οι κατάλληλες απαντήσεις από τους υπεύθυνους του e-steki σε κάποιο άλλο θέμα γιατι δεν θα εμφανίζοντται πλέον τα videos απο τραγούδια στο youtube..... o Exposed_Bone αν θυμάμαι καλά είχε αναφερθεί αναλυτικά σε αυτό το θέμα.......
Αυτό ισχύει μόνο για την κατηγορία "Μουσική"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Noμίζω μιλάς για αυτό.
Μέχρι πρόσφατα νομίζω έμπαιναν σε βιντεάκι και απλά σε έστελνε στο youtube με διπλό κλικ.
Mπορεί ωστόσο να κάνω και λάθος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αυτό ισχύει μόνο για την κατηγορία "Μουσική"

τα ίδια λέμε ....... για τα τραγουδάκια έγραφα κι εγώ :P;)

........δεν θα εμφανίζοντται πλέον τα videos απο τραγούδια στο youtube..... o Exposed_Bone αν θυμάμαι καλά είχε αναφερθεί αναλυτικά σε αυτό το θέμα.......



Noμίζω μιλάς για αυτό.
Μέχρι πρόσφατα νομίζω έμπαιναν σε βιντεάκι και απλά σε έστελνε στο youtube με διπλό κλικ.
Mπορεί ωστόσο να κάνω και λάθος. :)

ναι ναι ναι!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:

Η αλήθεια είναι ότι δεν σε "κερδίζει στο μάτι" να βλέπεις μια url, ήταν καλύτερα όταν φαινόταν η "παγωμένη εικόνα" απο το video του youtube.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πώς γίνεται να ενσωματώσω τα συνημμένα αρχεία μου (κυρίως φωτογραφίες) στο κείμενο, χωρίς να γράφει στο κάτω μέρος του post "συνημμένα thumbnails";:hmm:

Όσο για τη ταχύτητα, η alexa γράφει ότι το site είναι αργό και 66% των υπόλοιπων sites είναι γρηγορότερα:/::/:

Average Load Time for E-steki.gr
Slow (2.173 Seconds), 66% of sites are faster.
Note: Slow sites may be penalized by search engines.

Για του λόγου το αληθές, δείτε εδώ:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πώς γίνεται να ενσωματώσω τα συνημμένα αρχεία μου (κυρίως φωτογραφίες) στο κείμενο, χωρίς να γράφει στο κάτω μέρος του post "συνημμένα thumbnails";:hmm:
Πάτα το εικονίδιο με το συνδετήρα και έπειτα επέλεξε το αρχείο που θες να εισάγεις στην τρέχουσα θέση.

Όσο για τη ταχύτητα, η alexa γράφει ότι το site είναι αργό και 66% των υπόλοιπων sites είναι γρηγορότερα:/::/:

Average Load Time for E-steki.gr
Slow (2.173 Seconds), 66% of sites are faster.
Note: Slow sites may be penalized by search engines.

Για του λόγου το αληθές, δείτε εδώ:/::/:

Παρομοίως και το twitter καθώς και αρκετά πολύ μεγαλύτερα από το e-steki sites.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάτα το εικονίδιο με το συνδετήρα και έπειτα επέλεξε το αρχείο που θες να εισάγεις στην τρέχουσα θέση.
Στο συνδετήρα πατάω, αλλά τις φωτογραφίες που αναρτώ τις "βάζει" στο τέλος του post, γράφοντας "συνημμένα thumbnails". Εγώ θέλω να τις ενσωματώσω στο κείμενο, π.χ. να ανεβάσω μια φωτογραφία και να γράψω από κάτω σχόλια, σχετικά με αυτή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είπα να πατήσεις στο συνδετήρα για να τις ανεβάσεις, λέω μετά το ανέβασμα για να επιλέξεις που θέλεις να τις εισάγεις στο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχω ενα προβλημα..
στην επεξεργασια των μηνυμάτων,δεν μου ανοιγει το κουμπι με τα χαμογελα..το παταω και δεν κανει τιποτα..

και σε chrome,firefox,in. explorer 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,096 μηνύματα.
εχω ενα προβλημα..
στην επεξεργασια των μηνυμάτων,δεν μου ανοιγει το κουμπι με τα χαμογελα..το παταω και δεν κανει τιποτα..

και σε chrome,firefox,in. explorer 8

Same here. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
α..οκ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εμενα μου το ανοιγει κανονικα... αλλα χρησιμοποιω safari :P

Edit: ακυρο... ουτε σε μενα κανει κατι!!!! :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα ανοίγει μια χαρά, αν λέμε το ίδιο δηλαδή το Περισσότερα κάτω από τα emoticons.
Μάλιστα πλέον όταν κάνω ελαχιστοποίηση τα emoticons μπορώ να τα επαναφέρω ενώ πριν δεν μπορούσα.
Μπαίνω με firefox. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όσο για τη ταχύτητα, η alexa γράφει ότι το site είναι αργό και 66% των υπόλοιπων sites είναι γρηγορότερα:/::/:


Επειδή έχεις διαβάσει ό,τι ενδιαφέρουσα πληροφορία έχουνε , 66% γρηγορότερα από το γεμάτο θησαυρούς στέκι :pfff:

επίσης , hellowwwww ??? πόσο αξιόπιστη παίζει να είναι με τέτοιο όνομα ; alexa ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Περισσότερα κάτω από τα emoticons.
Μάλιστα πλέον όταν κάνω ελαχιστοποίηση τα emoticons μπορώ να τα επαναφέρω ενώ πριν δεν μπορούσα.
Μπαίνω με firefox.
οχι,,μιλαω για το απλο κουμπι για χαμογελα,,απο πανω..
και γραφω απο δευτερο υπολογιστη τωρα,,και μου κανει το ιδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top