Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε, τοτε απορω πραγματικα μαζι σου... Ηλπιζα πως θα μου ελεγες οτι δεν ειχες δουλεψει...

Μακρια απο την Microsoft...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ε, τοτε απορω πραγματικα μαζι σου... Ηλπιζα πως θα μου ελεγες οτι δεν ειχες δουλεψει...

Μακρια απο την Microsoft...
Χρησιμοποιώ τον Opera, κυρίως. Απλά, όπως είπα, αν κάποιοι δεν έχουν τη δυνατότητα να εγκαταστήσουν άλλον browser, θα έχουν πρόβλημα.

Μη σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ τον Opera, κυρίως. Απλά, όπως είπα, αν κάποιοι δεν έχουν τη δυνατότητα να εγκαταστήσουν άλλον browser, θα έχουν πρόβλημα.

Μη σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας:/:

Μα τους αλλους σκεφτομαι οταν λεω μακρια απο την Microsoft...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θυμαμε παλι απου υπηρχε μια επιλογη για το e-steki lite, η οπως αλλιως το λεγανε. Και επειδη εχω βρεθει σε μια κατασταση που οιτ μπορω να γλιτωσω απο αχρηστο bandwidth καλο ειναι εψαξα λιγο τις επιλογες για το θεσω σε λειτουργεια, αλλα δεν βρηκα κατι αντιστοιχο... Δεν υπαρχει πλεων καπιο πιο ελαφρι skin η ειμαι τυφλος και χρειαζομαι την βοηθεια καπιου για να το βρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
firefox ή chrome,,για πιο αργα pc.. αυτη ειναι η λυση..
ο opera που ειχα δει εγω ηταν πολυ πολυπλοκος εμφανισιακα,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
firefox ή chrome,,για πιο αργα pc.. αυτη ειναι η λυση..
ο opera που ειχα δει εγω ηταν πολυ πολυπλοκος εμφανισιακα,,,

Κι ομως... Εμενα μου χει λυσει τα χερια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σε ταχυτητα..που βρισκεται,,σε σχεση με chrome ,firefox?

μολις το εβαλα το opera,,και ακομα δεν μπορω να βρω πως βγαινει η μπαρα διευθυνσεων..
προσπαθω να βαλω τα αγαπημενα απο το firefox..
τωρα καταλαβαινω γιατι εβγαλα πολυ γρηγορα τον οπερα την τελευταια φορα που τον δοκιμασα..

ακομα δεν μπορω να βαλω τις διεθυνσεις στην μπαρα διευθυνσεων οπως στο firefox,chrome κλπ..

πρακτικοτητα σαβουρα,,σε σχεση με chrome,firefox..

μου εχει σπασει τα νευρα..

τα παρατησα,,δεν αντεχω αλλο..
θα τον βγαλω παλι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δες το δικο μου το firefox ειναι αρκετα φορτωμενο με add-on και το πειραζουν πολλοι, οποτε το opera πιανει καλυτερη ταχυτητα... Για chrome δεν ξερω γιατι ποτε δεν με βολεψε, αλλα πρεπει να ναι λιγο πιο αργο το opera...


Ποιο το προβλημα με την μπαρα διευθυνσεων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
την γρηγορη μπαρα,,εννοω που βαζουμε τις σελιδες..τωρα το καταφερα να τα βαλω στο οπερα...
αλλα παλι μου τη δινει που ειναι πανω απο την μπαρα που βαζουμε τις διευθυνσεις..
στο chrome firefox ειναι αναποδα..
πριν λιγο εβαζα με το οπερα τα στοιχεια μου να μπω στο στεκι..και δεν τα δεχοταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αααα...Εγω δεν το χρησιμοποιω... Προτιμω το speed dial...

Μα γιατι να μην τα δεχεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
firefox ή chrome,,για πιο αργα pc.. αυτη ειναι η λυση..
ο opera που ειχα δει εγω ηταν πολυ πολυπλοκος εμφανισιακα,,,

Δεν ειναι θεμα συνδεσης pc, ειναι θεμα συνδεσης... Και ουτος η αλλος ff χρησιμοποιω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι ειναι speed dial?

δεν δεχεται τον ιδιο κωδικο που βαζω στον ff..μιλαμε δεν καταλαβαινω τιποτα..

παιδια υπαρχει προβλημα..

εγραψα τους κωδικους στο word.. και τους εκανα copy paste σε firefox και opera..
ο firefox,chrome τους δεχοταν..ο opera οχι...

θα τρελαθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
τι ειναι speed dial?

δεν δεχεται τον ιδιο κωδικο που βαζω στον ff..μιλαμε δεν καταλαβαινω τιποτα..

παιδια υπαρχει προβλημα..

εγραψα τους κωδικους στο word.. και τους εκανα copy paste σε firefox και opera..
ο firefox,chrome τους δεχοταν..ο opera οχι...

θα τρελαθω!

Οταν ανοιγεις το opera, η σελιδα που σου βγαζει με 9 κουτακια, που το καθενα εχει νουμερο και ιστοσελιδα...
Επισης αν γραψεις το νουμερο που εχεις δωσει στην ιστοσελιδα στην γραμμη διευθυνσεων σε παει σε αυτην...

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο να στο κανει αυτο με τους κωδικους...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ξεφεύγουμε από το θέμα μας. Υπάρχει θέμα σχετικά με τους browsers. Καλό θα είναι να κάνουμε μια αναζήτησηhttps://www.e-steki.gr/googlesearch....vhx&cof=FORID:9&ie=ISO-8859-7&q=browsers#1012, πριν ρωτήσουμε κάτι:)

Μη χαλάτε τη ροή του θέματος, εν ολίγοις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θυμαμε παλι απου υπηρχε μια επιλογη για το e-steki lite, η οπως αλλιως το λεγανε. Και επειδη εχω βρεθει σε μια κατασταση που οιτ μπορω να γλιτωσω απο αχρηστο bandwidth καλο ειναι εψαξα λιγο τις επιλογες για το θεσω σε λειτουργεια, αλλα δεν βρηκα κατι αντιστοιχο... Δεν υπαρχει πλεων καπιο πιο ελαφρι skin η ειμαι τυφλος και χρειαζομαι την βοηθεια καπιου για να το βρω;
Δεν υπάρχει πλέον. Κάποια στιγμή στο μέλλον όμως θα φτιαχτεί μια mobile έκδοση, που θα εξυπηρετεί και κατ'αυτό τον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί ο internet explorer (7, 8 ), έχει του κόσμου τα bugs;:/:







Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο να στο κανει αυτο με τους κωδικους...:/:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο να γράψεις κωδικούς σε word. Έτσι σε plain text μορφή αποθηκεύετε τους κωδικούς σας εσείς; ο.0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο να γράψεις κωδικούς σε word. Έτσι σε plain text μορφή αποθηκεύετε τους κωδικούς σας εσείς; ο.0
γιατι εσυ πως τους αποθηκευεις?

εχω προβλημα,,δεν τους δεχεται,,σε αλλα φορουμ δεχεται κωδικους ομως..

αλλα οσο και να τους βαλω ειτε απο το μυαλο μου ειτε αντιγραφη,,δεν τους δεχεται...μυριζομαι προβλημα του στεκιου με το οπερα..
τι να πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτο ειναι για λινουξ,για win δεν εχει καποιο αναλογο προγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top