Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μαρκάρεις το κείμενο σου και μετα πατώντας:
1)του αλλάζεις χρώμα
2)μεγεθος
3)γραμματοσειρά
7)Το κάνεις έντονο,υπογεγραμμένο,ή πλαγιαστό
8 )διαλέγεις στοίχηση κειμένου αριστερά,στο κέντρο,ή δεξιά
9)γράφεις το κείμενό σου σε μορφή λίστας με κουκίδες η αριθμου

πατάς το 4) αν αυτο που μάρκαρες είναι σελίδα ιντερνετ και θελεις να εμφανίζεται ως συνδεσμος.
το 5)αν είναι εικόνα στο ίντερνετ...
..και το 6)αν είναι διευθυνση βίντεο απο το youtube.

Καλή συνέχεια.

'Ολα τα εικονίδια του επεξεργαστή κειμένου, εξηγούνται εδώ: https://www.e-steki.gr/faq.php?faq=faq_read_and_post#faq_faq_wysiwyg_helphttps://www.e-steki.gr/faq.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
γιατί δεν λαμβάνω ενημερώσεις από απαντήσεις του e-steki στο email μου...... ????
και μην απαντήσετε ότι έχω πειράξει τις ρυθμίσεις.......γιατί δεν έχει συμβεί κάτι τέτοιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ή πείραξες τις ρυθμίσεις (άτιμη 3ν :devil: ) ή δεν παρακολουθείς το θέμα ή είναι ό,τι να 'ναι το mail σου.
Διαλέγεις και παίρνεις. :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
γιατί δεν λαμβάνω ενημερώσεις από απαντήσεις του e-steki στο email μου...... ????
και μην απαντήσετε ότι έχω πειράξει τις ρυθμίσεις.......γιατί δεν έχει συμβεί κάτι τέτοιο:P

Έχω κι εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα από χτες. Κανένα e-mail από θέματα που παρακολουθώ. Έλεγξα τις ρυθμίσεις κι είναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
γιατί δεν λαμβάνω ενημερώσεις από απαντήσεις του e-steki στο email μου...... ????
και μην απαντήσετε ότι έχω πειράξει τις ρυθμίσεις.......γιατί δεν έχει συμβεί κάτι τέτοιο:P
παραμένει το πρόβλημα... έχει συμβεί κάτι τελικά;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Έχω γράψει το πρόβλημα στο bugs reports, ελπίζω να λυθεί σύντομα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Σίγουρα θα το έχουν ρωτήσει και παραπάνω, αλλά βαριέμαι να ψάχνω 575 σελίδες!!!:D Πως μπορώ να ξεκινήσω καινούργιο θέμα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Στη κατηγορία που θα επιλέξεις, θα δεις αριστερά πάνω ''Νέα Συζήτηση'' και θα ξεκινήσεις εκεί. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Στη κατηγορία που θα επιλέξεις, θα δεις αριστερά πάνω ''Νέα Συζήτηση'' και θα ξεκινήσεις εκεί. :happy:
Οοοοο... Αυτό θα πει γρήγορη εξυπηρέτηση! Αλλά τι εννοείς "στην κατηγορία που θα επιλέξεις" ???:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γ' λυκείου, Τέχνες, Μουσική κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αν θες στο ischool ας πούμε, εκεί που λέει ''Εφηβικά θέματα'' ή ''Δευτεροβάθμια εκπαίδευση'' και πάει λέγοντας.

Στο steki πάλι εκεί που σου λέει ''Κοινωνικές σχέσεις και Οικογένεια'' , ''Διάφορα'' κτλ κτλ.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ΟΚ :) Το βρήκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Έχω γράψει το πρόβλημα στο bugs reports, ελπίζω να λυθεί σύντομα.:/:
τελικά λύθηκε;;;;; διότι σε εμένα παραμένει το problem....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
τελικά λύθηκε;;;;; διότι σε εμένα παραμένει το problem....;)

Περιμένουμε να φτιαχτεί. Λίγη υπομονή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι πρόβλημα που δεν υπάρχει σε όλους (πχ σε μένα έρχονται κανονικότατα), οπότε η επίλυση του είναι δύσκολη, διότι είναι δύσκολο να αναπαραχθεί. Θα κάνουμε ωστόσο ο,τι μπορούμε.

Μέχρι τότε, μπορείτε να βλέπετε τα νέα ποστς στις συνδρομές σας κάνοντας κλικ στο username σας πάνω δεξιά και επιλέγοντας "Θέματα που παρακολουθώ" από το αναδυόμενο μενού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πως βάζουμε υπογραφές στα μηνύματά μας; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
πως βάζουμε υπογραφές στα μηνύματά μας; :redface:
Κλικ στο username σου πάνω δεξιά -> Επεξεργασία υπογραφής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top