Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ευχαριστώ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
πώς αλλάζουμε άβαταρ ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
πώς αλλάζουμε άβαταρ ; :redface:

Κλικ στο username σου πάνω δεξιά -> Επεξεργασία υπογραφής

Απλά εδώ επιλέγεις το -> Επεξεργασία Avatar :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γεια σας. Μια φίλη μου έχει κάνει εγγραφή και δεν της έχει σταλεί e-mail ενεργοποίησης. Έλεγξε το e-mail και το έχει βάλει σωστά. Τι άλλο μπορεί να κάνει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γεια σας. Μια φίλη μου έχει κάνει εγγραφή και δεν της έχει σταλεί e-mail ενεργοποίησης. Έλεγξε το e-mail και το έχει βάλει σωστά. Τι άλλο μπορεί να κάνει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
Σύμφωνα με τη βοήθεια:
Δεν έλαβα το e-mail ενεργοποίησης, τι να κάνω;

Στο e-mail ενεργοποίησης εμπεριέχεται ένα μοναδικό link για εσάς στο όποιο πρέπει να κάνετε κλικ ώστε να ενεργοποιηθεί η εγγραφή σας. Αυτό γίνεται για να πιστοποιηθεί ότι το e-mail που δήλωσε ο χρήστης ανήκει όντως σε αυτόν. Στην περίπτωση που δεν λάβατε το e-mail δοκιμάστε τα παρακάτω:
  1. Πηγαίνετε επεξεργασία e-mail και κωδικού και επαληθεύστε ότι έχετε δώσει το σωστό e-mail (πχ. μήπως είναι yahoo.gr αντί για yahoo.com?). Σημείωση: Η επεξεργασία e-mail και κωδικού πρόσβασης, βρίσκεται εδώ
  2. Αν η διεύθυνση είναι σωστή, τσεκάρετε μήπως το e-mail ενεργοποίησης, βρίσκετε στο φάκελο με τα Junk.
  3. Από αυτή τη φόρμα μπορείτε να ζητήσετε να σας σταλεί ξανά το e-mail ενεργοποίησης. Ωστόσο από την στιγμή που θα πραγματοποιήσετε την διαδικασία για την αποστολή νέου e-mail ενεργοποίησης μέχρι να ολοκληρώσετε τα βήματα που εμπεριέχονται στο e-mail αυτό, δεν θα πρέπει να περάσουν πάνω από 24 ώρες.
  4. Αν το πρόβλημα δεν λυθεί ούτε έτσι, μπορείτε να δηλώσετε διαφορετικό e-mail, κατά προτίμηση από διαφορετικό provider.
Σε περίπτωση που το πρόβλημα δεν λυθεί με τους παραπάνω τρόπους επικοινωνήστε μαζί μας
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Περιμένουμε να φτιαχτεί. Λίγη υπομονή.:)
Είναι πρόβλημα που δεν υπάρχει σε όλους (πχ σε μένα έρχονται κανονικότατα), οπότε η επίλυση του είναι δύσκολη, διότι είναι δύσκολο να αναπαραχθεί. Θα κάνουμε ωστόσο ο,τι μπορούμε.

Μέχρι τότε, μπορείτε να βλέπετε τα νέα ποστς στις συνδρομές σας κάνοντας κλικ στο username σας πάνω δεξιά και επιλέγοντας "Θέματα που παρακολουθώ" από το αναδυόμενο μενού.
Απ΄την Κική και την Κοκό ποια να πιστέψω;;;;;:P
διφορούμενες απαντήσεις...η μία λεει λίγη υπομονή η άλλη λέει ότι η επίλυση είναι δύσκολη χμμμμμμ!!!!
δηλαδή
πάρε τ΄αυγό και κούρεψ΄το κι αν πεινάσεις φάτο χιχιχι!!!!
αν δεν δούλευε και σε σένα που είσαι Administrator τότε τα σκίζω τα πτυχία .....του Web developer;)

ευχαριστώ για τις απαντήσεις......μην ξεχνάω να είμαι πάντα ευγενής...
θα περιμένω να λυθεί ή μήπως να αλλάξω email;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Απ΄την Κική και την Κοκό ποια να πιστέψω;;;;;:P
διφορούμενες απαντήσεις...η μία λεει λίγη υπομονή η άλλη λέει ότι η επίλυση είναι δύσκολη χμμμμμμ!!!!
δηλαδή
πάρε τ΄αυγό και κούρεψ΄το κι αν πεινάσεις φάτο χιχιχι!!!!
αν δεν δούλευε και σε σένα που είσαι Administrator τότε τα σκίζω τα πτυχία .....του Web developer;)

ευχαριστώ για τις απαντήσεις......μην ξεχνάω να είμαι πάντα ευγενής...
θα περιμένω να λυθεί ή μήπως να αλλάξω email;;;;;;

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι οτι φταίει το yahoo γιατί το έβαλα σε hotmail και δουλεύει κανονικά. Δοκίμασε αν έχεις κάποιο e-mail εκτός yahoo για λίγο καιρό και βλέπουμε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σύμφωνα με τη βοήθεια:

:)

Ναι, το έκανε όλα τα παραπάνω. Έστειλε και μήνυμα στους υπεύθυνους του site και δεν της απάντησαν...
Yahoo χρησιμοποιεί, δεν έχει άλλο e-mail..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ναι, το έκανε όλα τα παραπάνω. Έστειλε και μήνυμα στους υπεύθυνους του site και δεν της απάντησαν...
Yahoo χρησιμοποιεί, δεν έχει άλλο e-mail..:hmm:

Πες της να βάλει άλλο μέιλ γιατί το yahoo έχει κάποιο πρόβλημα αυτόν τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εντάξει, θα της το πω. Ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι οτι φταίει το yahoo γιατί το έβαλα σε hotmail και δουλεύει κανονικά. Δοκίμασε αν έχεις κάποιο e-mail εκτός yahoo για λίγο καιρό και βλέπουμε.;)

Το ιδιο προβλημα το ειχε και μια φιλη μου. εβαζε yahoo και δεν ειχε της ηρθε μαιλ, εφτιαξε hotmail και ολα εφτιαξαν...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γενικότερα, το yahoo εμφανίζει συχνά προβλήματα, όχι μόνο με το e-steki αλλά και με άλλες υπηρεσίες. Χωρίς να θέλω να κάνω δια(δυσ)φήμιση, αλλά θα πρότεινα να χρησιμοποιήσετε κάποια άλλη υπηρεσία e-mail πλην της yahoo, εάν δείτε ότι έχετε προβλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι, το επιβεβαιώσαμε, το Yahoo! αρνείται τα μηνύματα από το e-steki.
Θα έρθουμε σε επικοινωνία μαζί τους για το θέμα, αλλά όπως καταλαβαίνετε, δεν εξαρτάται μόνο από εμάς, οπότε δε νομίζω να λυθεί άμεσα, θα πάρει μερικές μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εντάξει, τελικά η φίλη μου έβαλε το hotmail της και ενεργοποιήσε το λογαριασμό της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
νομιζω πως εχω προβλημα με το chat :/: Ανοιγει και δεν βλεπω τιποτα παρα μονο μια στηλη διαφημισεις στα αριστερα, μια κενη λευκη οθονη στο υπολοιπο μερος και το bar πανω που γραφει τα τελευταια μηνυματα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ναι, το επιβεβαιώσαμε, το Yahoo! αρνείται τα μηνύματα από το e-steki.
Θα έρθουμε σε επικοινωνία μαζί τους για το θέμα, αλλά όπως καταλαβαίνετε, δεν εξαρτάται μόνο από εμάς, οπότε δε νομίζω να λυθεί άμεσα, θα πάρει μερικές μέρες.

οκ! διορθώθηκε
!!!!
προφανώς επειδή στο yahoo υπήρχαν σημαντικές αλλαγές στους Όρους Χρήσης Υπηρεσιών και η παροχή από Uk γίνεται πλέον από Ireland...ίσως γι΄αυτό το λόγο να υπήρχε αυτή η αναστάτωση...υπόθεση κάνω κι εγώ;)

thanks!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie Vt

Νεοφερμένος

Η Effie Vt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πανω δεξια εχει κατι χρωματα μπλε πορτοκαλι πρασινο μωβ μαυρο λογικα για να αλλαξεις το χρώμα που σου εμφανίζεται αυτη η σελιδα! εμενα ομως μου μπαινει μονο το μπλε. τι φταιει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
πανω δεξια εχει κατι χρωματα μπλε πορτοκαλι πρασινο μωβ μαυρο λογικα για να αλλαξεις το χρώμα που σου εμφανίζεται αυτη η σελιδα! εμενα ομως μου μπαινει μονο το μπλε. τι φταιει?
Πιθανότατα ότι χρησιμοποιείς και Internet Explorer για browser και παλιά έκδοση αυτού. Κάνε αναβάθμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πιθανότατα ότι χρησιμοποιείς και Internet Explorer για browser και παλιά έκδοση αυτού. Κάνε αναβάθμιση.
Και στον internet explorer 8, συμβαίνει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
χρησιμοποίησε mozilla firefox κι εμένα ο internet explorer μου περιόριζε τις επιλογές στο e steki.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top