Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Από πού μπορώ να δω το δημόσιο προφίλ κάποιου μέλους; Πατάω στην αναζήτηση αλλά με βγάζει μόνο για θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από πού μπορώ να δω το δημόσιο προφίλ κάποιου μέλους; Πατάω στην αναζήτηση αλλά με βγάζει μόνο για θέματα...
Κλικ στο όνομα -> Εμφάνιση δημοσίου προφίλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τικάρεις τη λίστα μελών.
View attachment 35576
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χαζή απορία
Στο Πίνακα Ελέγχου Χρήστη
Συνημμένα αρχεία που ανέβασε ο(η) venividivici

φαίνεται η εικόνα που ανέβασα και γράφει π.χ.

Το μέγεθος του είναι 723,6 KB και κατεβάστηκε/εθεάθη 22 φορές.
οι 22 φορές στη προκειμένη περίπτωση έχει να κάνει
με τις θετικές ψήφους;
με πόσες φορές το αντέγραψε κάπως;
με πόσες φορές άνοιξε το θέμα;;;; οπότε φαίνεται σαν να την έχουν δει;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
απορια με το imgalign:

γινεται να χρησιμοποιησουμε την εντολη imgalign με την εντολη sigpic?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όχι, πρέπει μέσα στον κώδικα imgalign να βάλεις την διεύθυνση της εικόνας που ανέβασες (η εικόνα κάτω δεξιά από το πλαίσιο):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Χαζή απορία
Στο Πίνακα Ελέγχου Χρήστη
Συνημμένα αρχεία που ανέβασε ο(η) venividivici

φαίνεται η εικόνα που ανέβασα και γράφει π.χ.

Το μέγεθος του είναι 723,6 KB και κατεβάστηκε/εθεάθη 22 φορές.
οι 22 φορές στη προκειμένη περίπτωση έχει να κάνει
με τις θετικές ψήφους;
με πόσες φορές το αντέγραψε κάπως;
με πόσες φορές άνοιξε το θέμα;;;; οπότε φαίνεται σαν να την έχουν δει;;;;;;
Νομιζω ειναι ποσες φορες την εχουν δει. (Εχουν κανει κλικ την φωτογραφια για να την δουν σε μεγενθυση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί σε ένα θέμα αρνείται πεισματικά να μου αλλάξει σελίδα;
Τι του έκανα; :P

Έχω 10 μηνύματα/σελίδα και αναφέρομαι σε αυτό το θέμα.
Δεν κάνει μετάβαση στη σελίδα 21, δηλαδή στα post μετά το #200 μήνυμα. Πατάω τη σελίδα 21 και με πετάει στην αρχή της 20 (#191)
Έχω κάνει ανανεώσεις και πάλι λέει πως υπάρχει σελίδα 21 αλλά δε μ' αφήνει να τη δω.
Είμαι σοβαρά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Γιατί σε ένα θέμα αρνείται πεισματικά να μου αλλάξει σελίδα;
Τι του έκανα; :P

Έχω 10 μηνύματα/σελίδα και αναφέρομαι σε αυτό το θέμα.
Δεν κάνει μετάβαση στη σελίδα 21, δηλαδή στα post μετά το #200 μήνυμα. Πατάω τη σελίδα 21 και με πετάει στην αρχή της 20 (#191)
Έχω κάνει ανανεώσεις και πάλι λέει πως υπάρχει σελίδα 21 αλλά δε μ' αφήνει να τη δω.
Είμαι σοβαρά; :P

Και εγω δεν μπορω να μπω! Τι φταιει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει σελίδα 21.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
View attachment 35677
10 μηνύματα/σελίδα.
Σε ποιο post σταματάει το θέμα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πες τα ρε συ Θεοδώρα. Και εγώ χθες αυτό έλεγα. :P
Δεν ξέρω αλλά στους mods δεν εμφανίζεται αυτή η σελίδα. Και άλλο άτομο που ρώτησα από την ΟΔ είπε ότι δεν υπάρχει σελίδα 21.

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μισό να φορέσω γυαλιά. :P
Ρε, νόμιζα ότι κάτι έχω πάθει, θα αλλάξω τα μηνύματα/σελίδα να δω που τελειώνει το θέμα. :P

Οk, στο #200 τελειώνει το θέμα αλλά στα 10 μηνύματα/σελίδα λέει ότι υπάρχει μήνυμα μετά το #200. Τι να πεις. :P
Ακόμα και το forum μας κοροϊδεύει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ έχω 50 μηνύματα ανά σελίδα και μου δείχνει πως υπάρχουν 5 σελίδες,αλλά δεν με αφήνει να πάω στην 5 και τα μηνύματα σταματάνε στην 4 στο #200 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω 200 μηνύματα. Δεν υπάρχει 201... Πάω να κάνω ένα μήνυμα, να δούμε τι θα γίνει... :P

Edit: Για δείτε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω 200 μηνύματα. Δεν υπάρχει 201... Πάω να κάνω ένα μήνυμα, να δούμε τι θα γίνει... :P

Edit: Για δείτε τώρα...
Tώρα πήγε στη σελίδα 21 στο post #201, είναι ok.
Δεν ξέρω γιατί μας κορόιδευε πριν. :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι εγώ δεν ξέρω, αλλά αφού λύθηκε το πρόβλημα, όλα ΟΚ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μήπως μπορώ να δω ποιο ήταν το προηγούμενο αβατάρ που είχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Νομιζω δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν μου δειχνει ολοκληρο το αρθρο και δεν μου δειχνει τις απαντησεις...

ωωω.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top