Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε γίνεται το κουμπάκι ''Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα'' να αναφέρεται ξεχωριστά για κάθε forum όπως και τα τελευταία μηνύματα;
(Νι, έκανα @@ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Actually γίνεται και είναι και πολύ εύκολο. Το πρόβλημα είναι UI-κό. Δεν ξέρω πού να τις βάλω αυτές τις επιλογές ώστε να μην είναι μπερδευτικό και κουραστικό στο μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
γιατί εξαφανίστηκαν τα μηνύματα μου στις 19, 20 και 21 Φεβρουαρίου;;;;;;;; δεν υπάρχουν πουθενά....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
λαθος.jpg
όταν κάνω αναζήτηση π.χ. της λέξης στέκια εμφανίζει τα παραπάνω ΟΞΞΗ ΙΟΞΙ ΟΟΟΙΞ

λάθος1.jpg
όταν έρχονται τα μηνύματα στο e mail εμφανίζονται όπως παραπάνω
CB=8CB=BD=B7

Πως θα λυθεί το πρόβλημα;;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα με την αναζήτηση μόλις διορθώθηκε.

Όσον αφορά το email, απ'ότι βλέπω δεν υπάρχει για όλα και φαίνεται να είναι πρόβλημα του hotmail, αλλιώς θα υπήρχε σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Ναι επιβεβαιώνω κι εγώ οτι μάλλον φταίει το hotmail γιατί τώρα που έβαλα gmail δεν μου το κάνει πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το τσατ γιατί δεν λειτουργεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ω,ναι!
Γιατί δε λειτουργεί?
Γιατί δεν του δίνουμε αύξηση και κατέβηκε σε απεργία.


Δεν λειτουργεί γιατί απλώς ... δεν λειτουργεί! Τεχνικά προβλήματα, κάντε υπομονή και θα διορθωθούν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Actually γίνεται και είναι και πολύ εύκολο. Το πρόβλημα είναι UI-κό. Δεν ξέρω πού να τις βάλω αυτές τις επιλογές ώστε να μην είναι μπερδευτικό και κουραστικό στο μάτι.
Κάτω από τα αδιάβαστα μηνύματα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σέρνεται πάάάάάρα μα πάάάρα μα πάάρα πολύ το σάιτ. :S
Ειλικρινά. Ακόμα και στην αρχική θέλει κάνα 5λεπτο να φορτώσει και να φανεί ολοκληρωμένα η σελίδα.
Δεν φταίει η σύνδεσή μου γιατί σε άλλα σάιτ μπαίνει μια χαρά.

Είχα την ανάγκη να το πω γιατί μου έσπασε τα νεύρα και αν δεν εκφράζομαι μου κάνει κακό στη ψυχολογία μου. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Σέρνεται πάάάάάρα μα πάάάρα μα πάάρα πολύ το σάιτ. :S
Ειλικρινά. Ακόμα και στην αρχική θέλει κάνα 5λεπτο να φορτώσει και να φανεί ολοκληρωμένα η σελίδα.
Δεν φταίει η σύνδεσή μου γιατί σε άλλα σάιτ μπαίνει μια χαρά.

Είχα την ανάγκη να το πω γιατί μου έσπασε τα νεύρα και αν δεν εκφράζομαι μου κάνει κακό στη ψυχολογία μου. :'(
Και εγω το ιδιο προβλημα εχω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγώ. Το έχω ξανά αναφέρει.

Παρακαλείται η Λία, όταν σταματήσει να συναναστρέφεται με ληστές, να δει το θέμα της ταχύτητας. :P

Υγ: Λάουρα, καλά κάνεις. Μη μας πάθεις κανένα ψυχολογικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με τις προλαλήσασες:P

Το site είναι εξαιρετικά αργόοοοοοο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με τις προλαλήσασες:P

Το site είναι εξαιρετικά αργόοοοοοο......

το καλο πραγμα αργει να γινει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Όχι ,όμως, όταν καταντάει εκνευριστικό!

εχεις δικαιο ετσι και αλλιως time is money :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Γειάάάά :P Είναι χαζό αυτό που θα ρωτήσω αλλά, πριν λίγο καιρό όταν έμπαινα στο προφίλ μου, έλεγε "Επιφανές μέλος" ενώ τώρα λέει "Εκκολαπτόμενο μέλος"! Τι είναι αυτός ο χαρακτηρισμός; Γιατί αλλάζει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ανάλογα με τα μηνύματα πάει. Όσα περισσότερα τόσοι και οι τίτλοι που θα αλλάξεις.

Εφηβικό θέμα πάντως δεν το λες, εκτός κι αν δε μπορείς να κοιμηθείς ξέρωγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top