Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εξαρτάται από το πόσα μηνύματα έχεις γράψει.
Είναι :
  • Νεοφερμένος
  • Εκκολαπτόμενο μέλος
  • Δραστήριο μέλος
  • Πολύ δραστήριο μέλος
  • Διάσημο μέλος
  • Περιβόητο μέλος
  • Διακεκριμένο μέλος
  • Επιφανές μέλος
Αν δεν κάνω λάθος. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ανάλογα με τα μηνύματα πάει. Όσα περισσότερα τόσοι και οι τίτλοι που θα αλλάξεις.

Εφηβικό θέμα πάντως δεν το λες, εκτός κι αν δε μπορείς να κοιμηθείς ξέρωγω. :P

Εξαρτάται από το πόσα μηνύματα έχεις γράψει.
Είναι :
  • Νεοφερμένος
  • Εκκολαπτόμενο μέλος
  • Δραστήριο μέλος
  • Πολύ δραστήριο μέλος
  • Διάσημο μέλος
  • Περιβόητο μέλος
  • Διακεκριμένο μέλος
  • Επιφανές μέλος
Αν δεν κάνω λάθος. :hmm:


Shadowfax Δεν ήξερα που αλλού να το εντάξω...! Φοιτητικά θέματα;;; Επικαιρότητα;;; :P

JaneWin Ευχαριστώ πολύ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ανεβάσω συνημμένα .png.
Το έχει όμως στις κατηγορίες.
Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες στο προφιλ μου...:/: Γιατι;
Πριν ανεβασα, αλλα ξαφνικα δεν μπορουσα να ανεβασω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Cat

Νεοφερμένος

Η Red Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν μπορω να αλλαξω αβαταρ.
Τι σταδιαλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανεβασω συνημμενα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες στο προφιλ μου...:/: Γιατι;
Πριν ανεβασα, αλλα ξαφνικα δεν μπορουσα να ανεβασω...:/:

Δεν μπορω να ανεβασω συνημμενα:/:
Εφτιαξε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο μετρητής μηνυμάτων γιατί ανεβοκατεβαίνει εδώ και 2-3 μέρες;
Ο πίνακας ελέγχου δε λέει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η αναζήτηση με πετάει σε google error :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει υποκατηγορία επικοινωνίας με την ΟΔ, στο forum του iSchool;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Hello,
Θέλω να αλλάξω το e-mail ενεργοποίησης αλλά μου λέει πως χρησιμοποιείται το e-mail.
Όντως, το είχα δηλώσει στο mycat πριν την ένωση. Θέλω λοιπόν να αντιστρέψω τα mail του mycat με αυτό αλλά δε με συνδέει με τίποτα. Συμπλήρωσα και τη φόρμα σε περίπτωση που ξέχασα κωδικό αλλά μου λέει για λάθος και μπλα μπλα μπλα.
Εντωμεταξύ, η τυχαία ερώτηση ήταν πόσο κάνει 2 και πέντε, έβαλα 7, επτά, εφτά. :P Δεεεν.

Καμία help;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Hello,
Θέλω να αλλάξω το e-mail ενεργοποίησης αλλά μου λέει πως χρησιμοποιείται το e-mail.
Όντως, το είχα δηλώσει στο mycat πριν την ένωση. Θέλω λοιπόν να αντιστρέψω τα mail του mycat με αυτό αλλά δε με συνδέει με τίποτα. Συμπλήρωσα και τη φόρμα σε περίπτωση που ξέχασα κωδικό αλλά μου λέει για λάθος και μπλα μπλα μπλα.
Εντωμεταξύ, η τυχαία ερώτηση ήταν πόσο κάνει 2 και πέντε, έβαλα 7, επτά, εφτά. :P Δεεεν.

Καμία help;

Fixed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Hello,
Θέλω να αλλάξω το e-mail ενεργοποίησης αλλά μου λέει πως χρησιμοποιείται το e-mail.
Όντως, το είχα δηλώσει στο mycat πριν την ένωση. Θέλω λοιπόν να αντιστρέψω τα mail του mycat με αυτό αλλά δε με συνδέει με τίποτα. Συμπλήρωσα και τη φόρμα σε περίπτωση που ξέχασα κωδικό αλλά μου λέει για λάθος και μπλα μπλα μπλα.
Εντωμεταξύ, η τυχαία ερώτηση ήταν πόσο κάνει 2 και πέντε, έβαλα 7, επτά, εφτά. :P Δεεεν.

Καμία help;


καμία , αλλά ήθελα να σε συγχαρώ

που έμαθες επιτέλους πρόσθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
καμία , αλλά ήθελα να σε συγχαρώ

που έμαθες επιτέλους πρόσθεση
Thanks! :redface:
Αν και άρχισα να αμφιβάλλω για τις μαθηματικές μου ικανότητες καθώς με μπλόκαρε για 15 λεπτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
όταν πάω να ανεβάσω συνημμένα αρχεία μου βγαίνει αυτό το μήνυμα

Fatal error
: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 27000001 bytes) in /var/www/vhosts/e-steki.gr/httpdocs/includes/class_image.php on line 2355

ο λόγος;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Βένι, λογικά προσπαθείς να ανεβάσει φωτογραφίες επέκτασης .jpg, έτσι;

Αν ναι, τότε δοκίμασε να τις μετονομάσεις ώστε να έχουν επέκταση .jpeg και προσπάθησε ξανά! Αυτό φυσικά, ως προσωρινή λύση μέχρι να διορθωθεί! Έχουν ενημερωθεί οι υπεύθυνοι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ας το δοκιμασουμε λοιπόν!!!! ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς πάμε στο ημερολόγιο όταν κανένας φίλος μας δεν έχει γενέθλια;
(Κάτω-κάτω που λέει Μετάβαση, στο έτος λείπει το 2011)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παιδιά εδώ και 2-3 μέρες αντιμετωπίζω τρελό πρόβλημα στην σύνταξη μηνυμάτων στο site. Γράφω, πατάω enter ή κάποιο emoticon και μου εμφανίζει μία άλλη σελίδα που λέει σφάλμα και κάνω refresh και φορτώνει (συνήθως με όλο το κείμενο που είχα συντάξει πριν το σφάλμα).

Τι φταίει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top