Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με chrome είσαι; Γιατί ο chrome το κάνει αυτό μερικές φορές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Με chrome είσαι; Γιατί ο chrome το κάνει αυτό μερικές φορές. :)
Ναι! Αλλά τώρα ξαφνικά τι έπαθε; Τόσο καιρό που τον έχω δεν είχε εμφανίσει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι το προκαλεί, αλλά πάντως τελευταία μου το κάνει αρκετά συχνά και μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ας το δοκιμασουμε λοιπόν!!!! ευχαριστώ
μπα δεν έπιασε ...κι ας αλλαξα τον τύπο του αρχείου...
δεν μπορώ ακόμη να βάλω συνημμένα αρχεια - φωτογραφίες που έχω στο pc μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Veni, εγω παντως που αλλαξα τον τυπο του αρχειου, τα καταφερα και ανεβασα καποιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κι εγώ τα κατάφερα! Γι' αυτό και το πρότεινα! Δεν μπορούσα κι εγώ για καιρό να ανεβάσω φωτογραφίες συννημένες, αλλά με αυτό το "κόλπο" που σου είπα τα κατάφερα κανονικότατα!

Δεν ξέρω γιατί δεν λειτούργησε σε σένα... :/: Τι μήνυμα λάθους σου βγάζει με τις .jpeg φωτογραφίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
όταν πάω να ανεβάσω συνημμένα αρχεία μου βγαίνει αυτό το μήνυμα

Fatal error
: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 27000001 bytes) in /var/www/vhosts/e-steki.gr/httpdocs/includes/class_image.php on line 2355

ο λόγος;;;;;;

αυτό που έχω ήδη γράψει και άλλαξα και τον τύπο του αρχείου σε bmp και gif , αλλά πάλι τζίβος.....:P
οπότε τις ανεβάζω μέσω flickr αλλά τότε δεν τις βάζω σαν συνημμένα, αλλά μέσω της διεύθυνσης της URL της εικόνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
αυτό που έχω ήδη γράψει και άλλαξα και τον τύπο του αρχείου σε bmp και gif , αλλά πάλι τζίβος.....:P

:hmm: Ναι κι εγώ είχα δοκιμάσει και τους υπόλοιπους τύπους και δεν έπιανε κανείς άλλος, μόνο ο jpeg. Τώρα τι να σου πω; Δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να συμβαίνει! Υπομονή μέχρι να φτιαχτεί! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν παίζει ρόλο ο τύπος της εικόνας, γενικώς υπάρχει πρόβλημα.
Ελπίζω να διορθωθεί σύντομα.

Συμβαίνει κάθε φορά ή μόνο ορισμένες; Υπάρχει κάποιος που ανέβασε εικόνα πρόσφατα ΧΩΡΙΣ το πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παιδιά εδώ και 2-3 μέρες αντιμετωπίζω τρελό πρόβλημα στην σύνταξη μηνυμάτων στο site. Γράφω, πατάω enter ή κάποιο emoticon και μου εμφανίζει μία άλλη σελίδα που λέει σφάλμα και κάνω refresh και φορτώνει (συνήθως με όλο το κείμενο που είχα συντάξει πριν το σφάλμα).

Τι φταίει;;;

Κι εγω ακριβως αυτο παθαινω. Βγαζει αυτο το Aw Snap! . Παλια δεν συνεβαινε ποτε αυτο, πολυ σπανια. Και το παθαινω παλι στην συνταξη μηνυματος αλλα κρασαρουν ταυτοχρονα και οι αλλες καρτελες του ischool που εχω ανοιγμενες. Εντωμεταξυ, αμα κανω ανανέωση σελιδας και επαναλαβω το ιδιο ακριβως πραγμα στο ιδιο ακριβως σημειο το ξαναπαθαινει και μετα απο 2-3 φορες σταματαει. Ευτυχως, αφου κανω ανανέωση οπως λεει και η Μάρω το κειμενο που ειχα γραψει δεν εχει χαθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Συμβαίνει κάθε φορά ή μόνο ορισμένες; Υπάρχει κάποιος που ανέβασε εικόνα πρόσφατα ΧΩΡΙΣ το πρόβλημα;

Λία, εμένα προσωπικά μου συμβαίνει μόνο με εικόνες μορφής .jpg. Αλλά έχω ανεβάσει κανονικά, χωρίς πρόβλημα τις ίδιες εικόνες με επέκταση .jpeg και άλλες με επέκταση .png.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λία, εμένα προσωπικά μου συμβαίνει μόνο με εικόνες μορφής .jpg. Αλλά έχω ανεβάσει κανονικά, χωρίς πρόβλημα τις ίδιες εικόνες με επέκταση .jpeg και άλλες με επέκταση .png.
Για σύμπτωση μου φαίνεται, πόσες φορές έγινε αυτό;

Όσο για το κρασάρισμα του tab στον Chrome, δεν έχει αλλάξει κάτι στη σελίδα σύνταξης μηνύματος, άρα πρέπει να είναι πρόβλημα του Chrome. Λογικά θα διορθωθεί σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Για σύμπτωση μου φαίνεται, πόσες φορές έγινε αυτό;

Μία φορά δοκίμασα .png και ανέβηκε κανονικά. Κι άλλη μία φορά δοκίμασα με τη μετονομασία σε .jpeg, αλλά οι φωτογραφίες που ανέβασα με αυτόν τον τρόπο ήταν καμιά 45αριά, οπότε δύσκολο μου φαίνεται να είναι σύμπτωση! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Δεν πρόκειται ακριβώς για λειτουργία του site αλλά ...

Για πόσο ακόμη θα μένει αυτή η διαφήμιση με το iphone ?

Υπάρχει τρόπος να απαλλαγώ από αυτήν ή θα χάνω μισή ώρα από τη ζωή μου κάθε φορά που με καλωσορίζει αυτή;
Είναι στ'αλήθεια εκνευριστικό ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν πρόκειται ακριβώς για λειτουργία του site αλλά ...

Για πόσο ακόμη θα μένει αυτή η διαφήμιση με το iphone ?

Υπάρχει τρόπος να απαλλαγώ από αυτήν ή θα χάνω μισή ώρα από τη ζωή μου κάθε φορά που με καλωσορίζει αυτή;
Είναι στ'αλήθεια εκνευριστικό ...

+1.. και ακόμη καλό θα ήταν να αλλάζαν οι διαφημίσεις κάθε μήνα ετσί ώστε να μην καταντάνε εκνευριστικές..:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Οι νέοι browsers (firefox 4.0, Internet Explorer 9), υποστηρίζουν το tracking protection (προστασία από εντοπισμό), πού είναι κατά κύριο λόγο οι διαφημίσεις. Ενεργοποιείς αυτή την επιλογή και δε χρειάζεται τίποτα άλλο. Σχεδόν όλες οι διαφημίσεις θα χαθούν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Οι νέοι browsers (firefox 4.0, Internet Explorer 9), υποστηρίζουν το tracking protection (προστασία από εντοπισμό), πού είναι κατά κύριο λόγο οι διαφημίσεις. Ενεργοποιείς αυτή την επιλογή και δε χρειάζεται τίποτα άλλο. Σχεδόν όλες οι διαφημίσεις θα χαθούν:)

Ένας είναι ο περιηγητής Chrome:pfff::pfff::pfff:
και ένα θα είναι το OS: Chrome OS:pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ένας είναι ο περιηγητής Chrome:pfff::pfff::pfff:
και ένα θα είναι το OS: Chrome OS:pfff::pfff::pfff:
Δε νομίζω ότι ο chrome θα υποστηρίξει αυτή τη δυνατότητα:/: Εξάλλου, η google έχι τη μεγαλύτερο διαφημιστικό ποσοστό του internet (google ads), οπότε δε τη συμφέρει κάτι τέτοιο. Βέβαια, υπάρχουν και τα διάφορα add-ons....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Τι κάνει ακριβώς η διαφήμηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι ο chrome θα υποστηρίξει αυτή τη δυνατότητα:/: Εξάλλου, η google έχι τη μεγαλύτερο διαφημιστικό ποσοστό του internet (google ads), οπότε δε τη συμφέρει κάτι τέτοιο. Βέβαια, υπάρχουν και τα διάφορα add-ons....

Chrome ρεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top