Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εμενα που επιμενει η τυχη μου να κανω μια αποπειρα ε;
:lol: :lol: :lol: :lol:
Λετε να ειναι η τυχερη μου μερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Και εμενα μου το εκανε χθες και σημερα το πρωι.
Το αφησα και μπηκα αργοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απλά παιδιά...γίναμε πολλοί και ο σέρβερ δεν μας αντέχει!
Κάντε λίγο υπομονή, τέλη ιουνίου που θα ξεμπλέξω επιτέλους θα γίνει η μεταφορά που λέμε εδώ και καιρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ε, αφού είχες Πανελλαδικές που να προλάβεις να κάνεις την μεταφορα... Πως πήγαν οι εξετάσεις Μισέλ? Όλα καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πώς μεγαλώνουν οι εικόνες της υπογραφής ρε παιδιά ? Αλλάζω τα fonts και τίποτα δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς μεγαλώνουν οι εικόνες της υπογραφής ρε παιδιά ? Αλλάζω τα fonts και τίποτα δεν γίνεται.
Δεν μπορείς να τις μεγαλώσεις μόνος σου., όπως μεγαλώνεις τις εικόνες στο powerpoint ας πούμε. Για περισσότερα δες από εδώ και κάτω (posts #27 - #30).

Δεύτερον, οι εικόνες που ανεβάζεις στον server του e-steki από τη λειτουργία Επεξεργασία Υπογραφής σμικρύνονται αυτόματα από το σύστημα.

Για μεγένθυση εικόνων μπορείς είτε να τις κάνεις στο PC σου, με ένα κατάλληλο πρόγραμμα (δες εδώ για περισσότερα) ή με έναν εξωτερικό server (όπως το imageshack).

Κατ' εμέ βέβαια είναι καλύτερο να προτιμάς τον server του e-steki, καθώς είναι πιο αξιόπιστος. :)
Όταν έχεις την εικόνα έτοιμη μπορείς είτε να την ανεβάσεις κάνοντάς την Host σε εξωτερικό server, ή ακόμα καλύτερα να την ανεβάσεις στην Gallery του e-steki. Αν την ανεβάσεις στη Gallery κι από εκεί την προσθέσεις στην υπογραφή σου, δεν θα σμικρυνθεί από το σύστημα. :)


ΥΓ> Θυμήσου να είσαι εντός των ορίων των υπογραφών. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οκευ Γιώργο, θα ανεβάσω μερικές στην gallery.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
...προσωπικό άλμπουμ φωτογραφιών στο steki ?

Α οκευ σόρυ το βρήκα μόνος μου, σβήστε την ερώτηση/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
...προσωπικό άλμπουμ φωτογραφιών στο steki ?

Α οκευ σόρυ το βρήκα μόνος μου, σβήστε την ερώτηση/
Ένας τρόπος για να ανεβάσεις μία εικόνα στις δημοσιεύσεις σου να την ανεβάσεις στην Gallery του e-steki. Τα links που σου έχω δώσει είναι στα προσωπικά άλμπουμ των μελών. Εσύ δεν είχες πιο πριν άλμπουμ γιατί δεν έχεις ανεβάσει εικόνα. Τώρα που ανέβασες εικόνα έχεις αποκτήσει κι εσύ ένα. :)


Αν και τελικά βρήκες τι παίζει από μόνος σου (:P), απαντήσαμε στην ερώτησή σου γιατί μπορεί να έχουν κάποια στιγμή παρόμοια απορία κι άλλα μέλη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ένας τρόπος για να ανεβάσεις μία εικόνα στις δημοσιεύσεις σου να την ανεβάσεις στην Gallery του e-steki. Τα links που σου έχω δώσει είναι στα προσωπικά άλμπουμ των μελών. Εσύ δεν είχες πιο πριν άλμπουμ γιατί δεν έχεις ανεβάσει εικόνα. Τώρα που ανέβασες εικόνα έχεις αποκτήσει κι εσύ ένα. :)


Αν και τελικά βρήκες τι παίζει από μόνος σου (:P), απαντήσαμε στην ερώτησή σου γιατί μπορεί να έχουν κάποια στιγμή παρόμοια απορία κι άλλα μέλη. :)

Eυχαριστώ, έβαλα μερικές στην κατηγορία cinema.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τί είναι ξαφνικά αυτό το αστεράκι που εμφανίστηκε στα δεξιά του ψευδώνυμού μου ? :D Και τί είναι αυτά τα ψευδώνυμα που πλαισιώνονται απο 2 αστεράκια ? Τί θέλει να πει ο ποιητής ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σημαίνει ότι έχεις διαλέξει και είσαι αόρατος χρήστης αυτή τη στιγμή :P
οι χρήστες δεν βλέπουν ότι είσαι Online
αν με δύο αστεράκια εννοείς το μαρούλι, έχει απλά κάνει εγγραφή με αστεράκι μπρος και πίσω απ το νικ της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
σημαίνει ότι έχεις διαλέξει και είσαι αόρατος χρήστης αυτή τη στιγμή :P
οι χρήστες δεν βλέπουν ότι είσαι Online

Α μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Με λίγα λόγια το ένα είναι το συστήματος και το άλλο καλλιτεχνική παρέμβαση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε, αφού είχες Πανελλαδικές που να προλάβεις να κάνεις την μεταφορα... Πως πήγαν οι εξετάσεις Μισέλ? Όλα καλά?
Καλά :) Δεν τελειώσαν ακόμα για μένα, έχω και σχέδιο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Καλή συνέχεια και καλά αποτελέσματα!!!:up: :up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Iρούτισις:

Κάθε μέλος ανάλογα με τον...τίτλο του (καθημερινός, μόνιμος θαμώνας, εθισμένος κτλ) έχει άλλο limit για τα πμ? (ναι το ξέρω ότι κάποιος κάπου έχει ξαναρωτήσει αλλά ελάάάάάάάτε πείτε μουυουουουου ....!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Iρούτισις:

Κάθε μέλος ανάλογα με τον...τίτλο του (καθημερινός, μόνιμος θαμώνας, εθισμένος κτλ) έχει άλλο limit για τα πμ? (ναι το ξέρω ότι κάποιος κάπου έχει ξαναρωτήσει αλλά ελάάάάάάάτε πείτε μουυουουουου ....!)

όλοι, οι μη διαχειριστές, στο ίδιο καζάνι βράζουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Iρούτισις:

Κάθε μέλος ανάλογα με τον...τίτλο του (καθημερινός, μόνιμος θαμώνας, εθισμένος κτλ) έχει άλλο limit για τα πμ? (ναι το ξέρω ότι κάποιος κάπου έχει ξαναρωτήσει αλλά ελάάάάάάάτε πείτε μουυουουουου ....!)

να ρωτησω και εγω κατι? υπαρχουν ατομα που εχουν στηλει 1000 μνμ κ λεγονται μονιμοι θαμονες αυτοι ομως για αρκετο καιρο δεν εχουν μπει γιατι λεγονται μονιμοι θαμονες ? δεν ειναι με το ποσοστο μνματων που εχουν στηλει ανα ημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να ρωτησω και εγω κατι? υπαρχουν ατομα που εχουν στηλει 1000 μνμ κ λεγονται μονιμοι θαμονες αυτοι ομως για αρκετο καιρο δεν εχουν μπει γιατι λεγονται μονιμοι θαμονες ? δεν ειναι με το ποσοστο μνματων που εχουν στηλει ανα ημερα?

όχι, είναι με το σύνολο των μηνυμάτων που αλλάζουν οι κατηγορίες

περισσότερα από 500
περισσότερα από 1000 κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top