Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
δεν μου ανοιγει αυτη την σελιδα https://cnf.e-steki.gr/tournaments/τουρνουά-ναρκαλιευτή-6-the-game-83192/



δειχνει απλα μια λευκη οθονη! και το προβλημα το αντιμετωπιζει και αλλο μελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
^^και σε μένα το ίδιο...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αυτό συνέβη αφού προσπάθησα να ανεβάσω μια εικόνα από το παιχνίδι(μπορεί να φταίει ότι πάτησα απλώς επικόλληση)
Από τότε δε δουλεύει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και μενα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Αυτό συνέβη αφού προσπάθησα να ανεβάσω μια εικόνα από το παιχνίδι(μπορεί να φταίει ότι πάτησα απλώς επικόλληση)
Από τότε δε δουλεύει..:P

εσυ φταις λοιπον! :mad::mastigio:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επιβεβαιώνω κι εγώ. Δεν λειτουργεί ούτε το ανέβασμα μέσω URL. Τα ακριβή μηνύματα είναι τα εξής:
Λάθη στο ανέβασμα αρχείου
koinovoulio.jpg:
Το ανέβασμα του αρχείου απέτυχε.
Λάθη στο ανέβασμα αρχείου
https://static.doldigital.net/webstatic/F63F3DC2B5A9D7F5160A0D81CA47D560.jpg:
Το ανέβασμα του αρχείου απέτυχε.
Επίσης, να βγάζετε και screenshots. Βοηθάνε.
Φερ' ειπείν, εν προκειμένω το πρόβλημα είναι αυτό:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
(δεν έχει να κάνει άμεσα με τη λειτουργία του site, αλλά τώρα που το θυμήθηκα... :P
δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους, πάντως όταν σε ένα ποστ ανεβάζει κάποιος μια εικόνα μέσω του imageshack, μερικές φορές εγώ δεν μπορώ να τη δω... για παράδειγμα το παραπάνω ποστ μου εμφανίζεται έτσι:




μόνο σε μένα γίνεται αυτό??... :confused:

υγ: το δικό μου screenshot σας εμφανίζεται κανονικά??..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα μου εμφανίζεται κανονικά του Γιώργου. :hmm:
Μήπως φταίει το pc σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
ααα, δεν είναι δυνατόν, μου κάνει ναζάκια μάλλον..:/:
τώρα μου τη δείχνει και μένα κανονικά...
το μόνο που άλλαξε αυτή τη φορά είναι ότι συνδέθηκα και εγώ στο λογαριασμό μου στο imageshack (για να ανεβάσω το screenshot)... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν έχω λογαριασμό και το δείχνει ok.
Κανένα flash δες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
δεν είχα πουθενά αλλού πρόβλημα με την εμφάνιση περιεχομένου...:/: και τώρα που αποσυνδέθηκα από το imageshack πάλι δε μου δείχνει την εικόνα του γιώργου... αααα τα νεύρα μου!!...:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
(δεν έχει να κάνει άμεσα με τη λειτουργία του site, αλλά τώρα που το θυμήθηκα... :P
δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους, πάντως όταν σε ένα ποστ ανεβάζει κάποιος μια εικόνα μέσω του imageshack, μερικές φορές εγώ δεν μπορώ να τη δω... για παράδειγμα το παραπάνω ποστ μου εμφανίζεται έτσι:




μόνο σε μένα γίνεται αυτό??... :confused:

υγ: το δικό μου screenshot σας εμφανίζεται κανονικά??..)

και σε μενα γινεται αυτο!


ας γινει κατι με το θεμα ομως γιατι τρεχει και ενα παιχνιδι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
στην σελιδα του στεκι φαινοταν ο Γιωργος και στην συνεχεια η Καtara να χουν ποσταρει στο θεμα https://www.e-steki.gr/διάφορα/του-κόσμου-τα-παράξενα-9216/ αλλα οταν πηγα να ανοιξω την σελιδα μου δειχνει τελευταιο ποστ να ειναι της Μyrtle!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μια ερώτηση, γιατί όλο το κάνω λάθος..Πως κάνουμε merged τα μηνύματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μια ερώτηση, γιατί όλο το κάνω λάθος..Πως κάνουμε merged τα μηνύματα???

Δεν κάνουμε. :P
Μόνο οι mod μπορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δεν κάνουμε. :P
Μόνο οι mod μπορούν.
ααα ευχαριστώ...χαχαχ..μ συμβαίνει πολύ συχνά και λέω τώρα θα με βαρέσουν...χααχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Μια ερώτηση, γιατί όλο το κάνω λάθος..Πως κάνουμε merged τα μηνύματα???

Merge δεν μπορείς να κάνεις. Αν, όμως, αφού κάνεις ένα ποστ συνειδητοποιήσεις ότι ήθελες να γράψεις και κάτι ακόμα, αντί να κάνεις νέο ποστ, μπορείς να πατήσεις το κουμπί "Επεξεργασία" (που είναι διαθέσιμο για κάποιο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα από την ώρα που έκανες το πρώτο ποστ) και να συμπληρώσεις αυτό που θες, οπότε δεν θα χρειαστεί να σου κάνουν merge. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Με το τσατ τι παίζει; Δε με βάζει. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχουμε αναλάβει την διεκπεραίωση του προβλήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όταν ανοίγω κάποιο από τα αρχεία της βιβλιοθήκης του ischool μου βγάζει το μήνυμα "Warning: copy(./downloads/bookcase//ec_tmp/migadikoi02.pdf) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in [path]/downloads.php on line 704
ERROR: File not found."


Καμία ιδέα τι σημαίνει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top