Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Και εγώ με chrome μπαίνω.
Όταν γράφω κάποιο μήνυμα, πολλές φορές μου εμφανίζει το ίδιο με του Γιάννη και μετά φτου απ' την αρχή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλά, για να μπω στο τσαν εν φαν κάνω ίσα με δεκα λεπτά(μπορεί και να μη με βάλει καθόλου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλό είναι να αναφέρετε και με τι σύνδεση μπαίνετε. π.χ. Cosmote, Forthnet, HOL, κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν έχει σχέση θαρρώ η σύνδεση. Δεν έχω άλλα προβλήματα, σε άλλα σάιτς μπαίνω κανονικά. Στο τσατ εν φαν ΔΕΝ με βάζει σχεδόν ποτέ! Παλιά ναι, πλέον δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
otenet..εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς βρίσκω από το e-steki το συντάκτη latex;
Όποτε τον χρειαστώ αναγκάζομαι να πηγαίνω στο ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**χρυ$@ν8η**

Νεοφερμένος

Η Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βρω πώς γίνεται να στείλω μήνυμα και να εμφανίζονται και τα λόγια του προηγούμενου. Δηλαδή, σε κάθε συζήτηση όποιος θέλει να απαντήσει σε κάποιον που έχει γράψει πιο πάνω, απαντάει παρακάτω και στο μήνυμά του αναφέρεται και η αρχική δημοσίευση. :P :D χαχαχα λίγο χαζή απορία το ξέρω :P :redface:

Μπορεί κάποιος να μου πει τι πατάμε? ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
πατάς παράθεση στο μήνυμα που θες να απαντήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**χρυ$@ν8η**

Νεοφερμένος

Η Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πατάς παράθεση στο μήνυμα που θες να απαντήσεις

ααααααχ σε ευχαριστώωωωωωω πάρα πολυυυυυυυυυ!!!!!!! τελειαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=qMH6wljk4Xw&feature=share


Γιατί εμένα μου βγάζει μόνο το λίνκ και όχι το παράθυρο του youtube?? Τι πρέπει να πατησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=qMH6wljk4Xw&feature=share


Γιατί εμένα μου βγάζει μόνο το λίνκ και όχι το παράθυρο του youtube?? Τι πρέπει να πατησω?

θα παρεις την διευθυνση(εν προκειμενω https://www.youtube.com/watch?v=qMH6wljk4Xw&feature=share) και θα την βαλεις εδω (στα χχχχ οκ;;;)


το (αγκυλες) βγαινει αν πατησεις (απο την επιλογη ΑΠΑΝΤΗΣΗ σου βγαινουν ολες οι επιλογες...) το τελευταιο κουτακι στην 2η σειρα δλδ το κοκκινο που λεει youtube ok???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Καλημερα!!
Να ρωτησω, βαζω ενα λινκ αλλα δεν θελω να φαινεται αυτο αλλα κατι που γραφω εγω, και πατωντας πανω του να εμφανιζεται το λινκ, πως γινεται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Καληνερα!!
Να ρωτησω, βαζω ενα λινκ αλλα δεν θελω να φαινεται αυτο αλλα κατι που γραφω εγω, και πατωντας πανω του να εμφανιζεται το λινκ, πως γινεται;;
Μάρκαρε τη λέξη ή το κείμενο που θες, πάτα την υδρόγειο (
), βάλε το σύνδεσμο εκεί και τελείωσες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
δεν θελω να φαινεται αυτο αλλα κατι που γραφω εγω, και πατωντας πανω του να εμφανιζεται το λινκ, πως γινεται;;

Θα μαρκάρεις τη λέξη ή το κείμενο που θες, θα πατάς την υδρόγειο (
), θα βάζεις το σύνδεσμο εκεί και τελείωσες.. :)
Άντε ντε, και είχα πολύ καιρό αυτή την απορία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,243 μηνύματα.
Καληνερα!!
Να ρωτησω, βαζω ενα λινκ αλλα δεν θελω να φαινεται αυτο αλλα κατι που γραφω εγω, και πατωντας πανω του να εμφανιζεται το λινκ, πως γινεται;;

Μάρκαρε τη λέξη ή το κείμενο που θες, πάτα την υδρόγειο (
), βάλε το σύνδεσμο εκεί και τελείωσες.. :)

Να το διευρινίσω λίγο καλύτερα. Γράφεις το κείμενο στο οποίο θες να προσθέσεις το λινκ, το επιλέγεις με το mouse (σαν να θες να το κάνεις copy), πατάς την υδρόγειο και κάνεις εκεί paste τη διεύθυνση του λινκ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
γειά!

δεν ξέρω τι γίνεται τελευταία αλλά πολλές φορές στο i school γράφω σε διάφορα θέματα εκτός του chat and fun
και ενώ ο αριθμός μηνυμάτων ανεβαίνει κανονικά όταν κάνω αναζήτηση στα μηνύματα μου αυτά δεν υπάρχουν εκεί.
Δεν είναι ότι έχουν διαγραφτεί ή κάτι τέτοιο αφού αν πάω στο εκάστοτε θέμα και ψάξω τα μηνύματα μου,θα τα βρώ.
τι παίζει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η αναζήτηση μηνυμάτων δεν περιλαμβάνει κάποιες κατηγορίες, τα εφηβικά θέματα αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
έγινε σ'ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η αναζήτηση μηνυμάτων δεν περιλαμβάνει κάποιες κατηγορίες, τα εφηβικά θέματα αν δεν κάνω λάθος.
Να διορθωθεί το bug, παρακαλώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top